fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
trzymam kciuki za GSW chociaż bez Leonarda już jest pozamiatane, cieszy mnie bardzo zwycięstwo Celtics po epickiej końcówce gdzie odrobili -22 pkt i ostatecznie urwali jeden jakże cenny mecz w Ohio i w dodatku bez Thomasa. A więc seria wróci do "Ogródka"
2
do tych, którzy są tak bardzo oburzeni symulkami Neymara brazylijczyk jest najczęściej faulowanym piłkarzem w La Liga więc wcale nie dziwię się, że tak robi zdrowie najważniejsze
2
jakbyś zdobył jeden tytuł mistrza krajowego w przeciągu 6-7 lat też byś się cieszył zważywszy, że na kolejny tytuł mogą czekać następne 6-7 lat
0
masz rację z tym pressingiem natomiast co do Coutinho wydaje mi się, że łapie za dużo kontuzji choć nie śledzę uważnie jego gry myślisz, że ten fakt może być istotny w związku z przyszłą grą w Barcelonie?
1
Jestem pewien, że Valverde juz od dłuższego czasu analizuje jak zagra Barceloną i jak ją ułoży. Ciekawe rozwiązanie z tym Douglasem ale wolę Dembele młodszy i ma niesamowite warunki. I faktycznie Messi na 10
6
ha ha :) wy się śmiejecie z Alby a kto pamięta ten brutalny faul?
0
Jest to spowodowane wydarzeniami historycznymi. Dlatego jest jak jest między kibicami w Hiszpanii. Natomiast jeśli mówisz o kibicach w Polsce no cóż każdy pretekst do nienawiści jest dobry :)
0
1
nie. teraz drużyny z 1 miejsc rozgrywają baraże (dwumecz) w pierwszym spotkaniu Barca B u siebie przegrała następnie czeka ich rewanż. Jeśli przegrają dwumecz zagrają jeszcze raz o awans z inną drużyną. I w momencie gdy ją pokonają awansują do Segunda.
0
i masz absolutną rację tak właśnie jest w NBA sędziowie mimo VAR i tak podejmują błędne decyzje choć zdecydowanie mniej niż bez powtórek.
0
i jakie emocje
0
dokłaadnie
2
jednak na przestrzeni całego sezonu trochę się tych błędów nazbierało. VAR niczego nie rozwiąże, ale przynajmniej ograniczy błędy.
0
czyli ostatni
0
masz rację :)
1
a czy przypadkiem Alby nie sfaulowała brutalnie murawa?
2
spokojnie raz na 5-7 lat wygrali niech sobie sapią. W przyszłym sezonie będzie VAR i tytuł wróci na CN
3
i najlepiej ze spalonego
0
masz rację to był jeszcze słabsza ekipa
1
cieszy to, że najsłabsza Barca od lat zdobyła tylko 3 pkt mniej niż ten najsilniejszy real
1
he he bardzo dobre :) no cóż takie jest życie
0
he he :)
0
bo kaskę przytulili więc "wilk syty i owca cała"
1
albo i dłużej dltego niech si,ę nacieszą pod warunkiem, że nie spadnie im pod autobus :)
0
bo to były zawodnik białych to co ma płakać?
0
bo jest bramkarzem to co ma jeszcze zrobić
1
I Dani Alves dzisiaj został mistrzem Włoch
0
to wstyd że musimy robić remontadę przed własną publicznością z finalistą LM... Eibar
0
o kur,,,a ale jaja to jest kabaret
0
i chyba wydaję się, że zwycięstwo w PK wcale nie jest takie oczywiste po tym co oglądamy