1

trzymam kciuki za GSW chociaż bez Leonarda już jest pozamiatane, cieszy mnie bardzo zwycięstwo Celtics po epickiej końcówce gdzie odrobili -22 pkt i ostatecznie urwali jeden jakże cenny mecz w Ohio i w dodatku bez Thomasa. A więc seria wróci do "Ogródka"

2

do tych, którzy są tak bardzo oburzeni symulkami Neymara brazylijczyk jest najczęściej faulowanym piłkarzem w La Liga więc wcale nie dziwię się, że tak robi zdrowie najważniejsze

2

jakbyś zdobył jeden tytuł mistrza krajowego w przeciągu 6-7 lat też byś się cieszył zważywszy, że na kolejny tytuł mogą czekać następne 6-7 lat

0

masz rację z tym pressingiem natomiast co do Coutinho wydaje mi się, że łapie za dużo kontuzji choć nie śledzę uważnie jego gry myślisz, że ten fakt może być istotny w związku z przyszłą grą w Barcelonie?

1

Jestem pewien, że Valverde juz od dłuższego czasu analizuje jak zagra Barceloną i jak ją ułoży. Ciekawe rozwiązanie z tym Douglasem ale wolę Dembele młodszy i ma niesamowite warunki. I faktycznie Messi na 10

6

ha ha :) wy się śmiejecie z Alby a kto pamięta ten brutalny faul?

0

Jest to spowodowane wydarzeniami historycznymi. Dlatego jest jak jest między kibicami w Hiszpanii. Natomiast jeśli mówisz o kibicach w Polsce no cóż każdy pretekst do nienawiści jest dobry :)

0

1

nie. teraz drużyny z 1 miejsc rozgrywają baraże (dwumecz) w pierwszym spotkaniu Barca B u siebie przegrała następnie czeka ich rewanż. Jeśli przegrają dwumecz zagrają jeszcze raz o awans z inną drużyną. I w momencie gdy ją pokonają awansują do Segunda.

0

i masz absolutną rację tak właśnie jest w NBA sędziowie mimo VAR i tak podejmują błędne decyzje choć zdecydowanie mniej niż bez powtórek.

0

i jakie emocje

0

dokłaadnie

2

jednak na przestrzeni całego sezonu trochę się tych błędów nazbierało. VAR niczego nie rozwiąże, ale przynajmniej ograniczy błędy.

0

czyli ostatni

0

masz rację :)

1

a czy przypadkiem Alby nie sfaulowała brutalnie murawa?

2

spokojnie raz na 5-7 lat wygrali niech sobie sapią. W przyszłym sezonie będzie VAR i tytuł wróci na CN

3

i najlepiej ze spalonego

0

masz rację to był jeszcze słabsza ekipa

1

cieszy to, że najsłabsza Barca od lat zdobyła tylko 3 pkt mniej niż ten najsilniejszy real

1

he he bardzo dobre :) no cóż takie jest życie

0

he he :)

0

bo kaskę przytulili więc "wilk syty i owca cała"

1

albo i dłużej dltego niech si,ę nacieszą pod warunkiem, że nie spadnie im pod autobus :)

0

bo to były zawodnik białych to co ma płakać?

0

bo jest bramkarzem to co ma jeszcze zrobić

1

I Dani Alves dzisiaj został mistrzem Włoch

0

to wstyd że musimy robić remontadę przed własną publicznością z finalistą LM... Eibar

0

o kur,,,a ale jaja to jest kabaret

0

i chyba wydaję się, że zwycięstwo w PK wcale nie jest takie oczywiste po tym co oglądamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?