5

zawodnicy Eibar już do własnej strzelają, żeby stypy nie było

3

Jaki trener takie pożegnanie

0

chyba?

0

przecież Malaga nie dopuści do przegranej realu bo pieniądze czekają z okazji transferu Isco

0

wczoraj grał w barażach w drużynie B

0

bo impreza już niedługo więc musi zachować siły na póżniej

1

he he :) na to wygląda :)

1

"wstyd i żenada" to trafne określenie

0

Suarez wygląda jakby był już po imprezie pożegnalnej Lucho

0

ciekawe ile płacili na Eibar, że będzie prowadził do przerwy na CN

0

ale wygrał LM i to w świetnym stylu

0

MAtS nie jest bramkarzem z 30 letnim stażem a już teraz broni świetnie a momentami wręcz genialnie. Kwestia wprawy i tyle. NIe ma bramkarza idealnego, a my mamy świetnego

0

:)

0

dlatego że to tabela na żywo

1

wątpię aby Barcelona jeszcze o cokolwiek walczyła gdyby nie MAtS

0

to tylko jeden mecz więc zatrzymanie kapitana gzmota wcale nie musi być takie trudne, zwłaszcza, że taktyka łysego klaskacza może nie wypalić na dobrze grające Juve w obronie. No zobaczymy

1

uważasz, że kapitan delfin będzie sobie robił co chce z obroną Juve? nakryją go czapką i zniknie jak w każdym finale i będzie po ronaldo

2

cieszę się, że Lucho już nie będzie trenerem co mecz zaczynamy to samo na szczęście już przedostani raz to oglądamy

0

ha ha co notatnik padł :) ha ha

1

To oczywiste Legia i Lechia i Legia mistrzem Polski!!!

7

I mówiąc szczerze wybrał bardzo dobrze bo gra (pod warunkiem, że jest zdrowy) a to i dla Brazylii ważne bo ma papiery na poważnego grajka. Ma znakomite umiejętności a ciężko je pokazać siedząc na ławce.

0

nawet po przegraniu dwumeczu Barca b ma jeszcze 2 drabinkę więc spokojnie

0

XD

0

maja fajna młodą ekipę i raczej dostaną się do po kwalif. do LM jestem bardziej ciekawy co dalej z Tuchelem. Po sezonie odchodzi jeśli się nie mylę.

0

Słuchajcie czy oglądaliście już Obcego: Przymierze? jak wrażenia

1

włodarze Ajaxu twierdzili, że Sanchez odejdzie po tym sezonie z Holandii a więc najpewniej albo Hiszpania lub wspomniana Chelsea, która szykuję się na kolejną edycję LM i szukają wzmocnień w obronie. Natomiast Barcelona pytała o niego w kontekście przyszłej gry w Barcelonie ale szczegółów brak

0

kasa kasa kasa

0

Zgadzam się z Tobą. Natomiast nigdzie nie napisałem, że zapraszam ich do Polski. Wręcz przeciwnie dlatego, że Europa nie ma planu i nie jest przygotowana na taką sytuację. I nigdy nie będzie. Dlatego ogromnym błędem było wpuszczenie ich na nasz kontynent. Natomiast jestem za tym aby tym ludziom pomóc, bo każda wojna nie ma znaczenia jaka prowadzi do ogromnej tragedii i do wykorzystywania jej dla spełnienia swoich celów i wartości jakimi żyją terroryści - samobójcy.

0

a gdzie napisałem, żę chce ich w Polsce? napisałem, że wprowadzanie ich do Europy bez planu było bardzo złe. Ale jestem zdania, że pomoc należy się również im. i nie jestem lewakiem :) ale z treści wynika, że ty pewnie tak

1

Jestem za tym aby tym ludziom pomóc. Nigdzie nie napisałem, że do Polski bo my i bez uchodzców nie umiemy pomóc ludziom. Natomiast jak napisałem wyżej jestem pragmatykiem i szukałbym zupełnie innego rozwiązania dlatego, że kraje nie są na to przygotowane i duży błąd popełnili rządzący ponieważ nie mieli pomysłu na to jak to wszystko poukładać. Są ludzie, którzy chcą żyć normalnie i wychowywać swoje dzieci w innej kulturze a są idioci, którzy wykorzystują krzywdę innych wysadzając się w imię swoich wartości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?