0

zakończona

0

Pozdrawiam tych, którzy krzyczeli, że Ajax wygra

0

ciesze się, że jestem w PLAY :)

1

I bardzo dobrze Tampa zasługuje na przyjęcie najlepszych zawodników podczas SB oby był szczęsliwy dla ekipy Belichicka :)

0

czasami nawet większe sumki nie gwarantują sukcesu.... :)

1

dokładnie, bo teraz wszystko jest możliwe zadzwoń spokojnie na obsługę i wszystko będzie jasne oni będą wiedzieli lepiej co i jak.

1

kurcze nie ma znaczenia gdzie aby tylko w finale znalezli się zawodnicy New England Patriots!!! Pats Nation Baby!!! :)

1

Kurcze wiesz co nie wiem czy oni czasami nie pomylili Cię z jakimś innym klientem CP choć to chyba niemożliwe. To powiem Ci jak było u mnie z Play. Ja płace regularnie a dostałem 4 smsy z powiadomieniem o zaległościach, których nie miałem wiem, że to nie to samo ale zgłosiłem na obsługę wszystko załatwione i przeprosili za problemy.

0

XD chyba jednak nie usłyszał :)

1

kurcze może się rypneli (choć wątpię) zadzwoń jutro do obslugi klienta i wszystko się wyjaśni nie zwlekaj z tym

1

już się robi :)

1

jak dobrze weszło trzeba koniecznie poprawić :D

2

he he :)

1

popraw na Athletico

1

Masz rację i Tuchel doskonale o tym wie, że Dembele ma ogromny potencjał i spokojnie daje mu minuty. I zgadzam się z Tobą, że na chwilę obecną jeszcze nie jest gotowy na Barcelonę ale widać gołym okiem, że papiery na grajka ma i oby w przyszłości bronił barw naszego klubu.

0

No właśnie jest wielu chętnych na zawodników Monaco zobaczymy ilu zostanie.

0

kluczowe pytanie to co zostanie z tego Monaco w przyszłym sezonie? na tą chwilę świetna paka młodych grajków, ale co zostanie z tej ekipy po okienku? i czy Jardim znajdzie równie młodych i zdolnych zastępców? Absolutnie świetny sezon Monaco no zobaczymy jak będzie się prezentowało w następnym sezonie :)

1

nasza obecna sytuacja jest podobna do tej w której potrzebowaliśmy obrońcę po odejściu Puyola. Wszystkie kluby w Europie wiedzą, czego Barcelona szuka na gwałt i chcą zarobić. Sytuacja z Benatią jest najlepszym przykładem. Jeśli się nie mylę Roma chciała go nam sprzedać za 40 mln a ostatecznie przeszedł do Bayernu za 25-30 mln. I tak właśnie będzie z topowym rozgrywającym. 70-80 mln tyle trzeba będzie wydać.

0

zgadza się jest info, że blisko 19 osób zabitych

0

Wybuchy w Manchesterze:

0

:) nerwa złapał

1

he he :)

0

XDDDDDDDDD od dzisiaj mój ulubieniec :)

1

no cóż tak właśnie działa "władza absolutna"

0

kurcze ten Seri miał świetny sezon w Nice, ale nie wiem czy to nie za wysokie progi dla niego choć może się mylę

2

problem Messiego na 10 może być w momencie gdy Barcelona będzie zakładać pressing a jak wiemy Messi oszczędza swoje siły

0

za samego Eriksena krzykną z 70-80 mln

0

literówka bez "chociaż" poprawione

0

Masz rację w pierwszym spotkaniu świetnie zagrał nieobecny w tej chwili Leonard i prowadzili nawet +20 z GSW na ich parkiecie, ale dwie kontuzje kostki w jednym meczu! zrobiły swoje i chyba dzisiaj ostatnie mecz SA. Kurcze Cavs kompletnie olali Celtics a ci zlali ich konkretnie, ale bez Thomasa, który już w tych Playoffs nie zagra (operacja biodra) nie mają siły ognia mimo dzisiejszego zwycięstwa. Finał GSW-cavs i tytuł dla ekipy Kury i Duranta :) oby tak się stało

3

coś czuję, że nie uda nam się ściągnąć rozgrywającego z topu w przyszłym okienku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?