fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zakończona
0
Pozdrawiam tych, którzy krzyczeli, że Ajax wygra
0
ciesze się, że jestem w PLAY :)
1
I bardzo dobrze Tampa zasługuje na przyjęcie najlepszych zawodników podczas SB oby był szczęsliwy dla ekipy Belichicka :)
0
czasami nawet większe sumki nie gwarantują sukcesu.... :)
1
dokładnie, bo teraz wszystko jest możliwe zadzwoń spokojnie na obsługę i wszystko będzie jasne oni będą wiedzieli lepiej co i jak.
1
kurcze nie ma znaczenia gdzie aby tylko w finale znalezli się zawodnicy New England Patriots!!! Pats Nation Baby!!! :)
1
Kurcze wiesz co nie wiem czy oni czasami nie pomylili Cię z jakimś innym klientem CP choć to chyba niemożliwe. To powiem Ci jak było u mnie z Play. Ja płace regularnie a dostałem 4 smsy z powiadomieniem o zaległościach, których nie miałem wiem, że to nie to samo ale zgłosiłem na obsługę wszystko załatwione i przeprosili za problemy.
0
XD chyba jednak nie usłyszał :)
1
kurcze może się rypneli (choć wątpię) zadzwoń jutro do obslugi klienta i wszystko się wyjaśni nie zwlekaj z tym
1
już się robi :)
1
jak dobrze weszło trzeba koniecznie poprawić :D
2
he he :)
1
popraw na Athletico
1
Masz rację i Tuchel doskonale o tym wie, że Dembele ma ogromny potencjał i spokojnie daje mu minuty. I zgadzam się z Tobą, że na chwilę obecną jeszcze nie jest gotowy na Barcelonę ale widać gołym okiem, że papiery na grajka ma i oby w przyszłości bronił barw naszego klubu.
0
No właśnie jest wielu chętnych na zawodników Monaco zobaczymy ilu zostanie.
0
kluczowe pytanie to co zostanie z tego Monaco w przyszłym sezonie? na tą chwilę świetna paka młodych grajków, ale co zostanie z tej ekipy po okienku? i czy Jardim znajdzie równie młodych i zdolnych zastępców? Absolutnie świetny sezon Monaco no zobaczymy jak będzie się prezentowało w następnym sezonie :)
1
nasza obecna sytuacja jest podobna do tej w której potrzebowaliśmy obrońcę po odejściu Puyola. Wszystkie kluby w Europie wiedzą, czego Barcelona szuka na gwałt i chcą zarobić. Sytuacja z Benatią jest najlepszym przykładem. Jeśli się nie mylę Roma chciała go nam sprzedać za 40 mln a ostatecznie przeszedł do Bayernu za 25-30 mln. I tak właśnie będzie z topowym rozgrywającym. 70-80 mln tyle trzeba będzie wydać.
0
zgadza się jest info, że blisko 19 osób zabitych
0
Wybuchy w Manchesterze:
0
:) nerwa złapał
1
he he :)
0
XDDDDDDDDD od dzisiaj mój ulubieniec :)
1
no cóż tak właśnie działa "władza absolutna"
0
kurcze ten Seri miał świetny sezon w Nice, ale nie wiem czy to nie za wysokie progi dla niego choć może się mylę
2
problem Messiego na 10 może być w momencie gdy Barcelona będzie zakładać pressing a jak wiemy Messi oszczędza swoje siły
0
za samego Eriksena krzykną z 70-80 mln
0
literówka bez "chociaż" poprawione
0
Masz rację w pierwszym spotkaniu świetnie zagrał nieobecny w tej chwili Leonard i prowadzili nawet +20 z GSW na ich parkiecie, ale dwie kontuzje kostki w jednym meczu! zrobiły swoje i chyba dzisiaj ostatnie mecz SA. Kurcze Cavs kompletnie olali Celtics a ci zlali ich konkretnie, ale bez Thomasa, który już w tych Playoffs nie zagra (operacja biodra) nie mają siły ognia mimo dzisiejszego zwycięstwa. Finał GSW-cavs i tytuł dla ekipy Kury i Duranta :) oby tak się stało
3
coś czuję, że nie uda nam się ściągnąć rozgrywającego z topu w przyszłym okienku