2

...i Umtitti !

0

hehehe..... Niezłe ;)

2

Znając nasz zarząd to "Rakieta" odejdzie za 40 mln i kupią Paulinho ;)

0

A jak wyłożą 60 mln euro ? To Chińczycy więc kasę mają i lubią ją wykładać.

0

Defensywa wzmocniona Lindelofem. Kogo polecasz na atak? Belotti,Correa,Iheanacho ?

0

Ekstraklapy oglądać nie mogę, a chińską ligę to już zapomnij ;)

0

Kupić Salaha tak jak to Klopp zrobił? Czy słaby jest w tej fifie ?

0

Właśnie Verratti byłby wzmocnieniem, ale jest nieosiągalny ;) Źle się wyraziłem.

0

Chodziło o LŚPO ;)

0

Jakie ustawienie piłkarzy wybrać w karierze fifa 17 Liverpoolem ? Kupiłem Alliego i nie wiem jak go ustawić. Chciałem dać Coutinho na LŚPO ale nie wiem czy tam pasuje.

1

Fallout Shelter, Interstellar Pilot, My Colony

0

No tak bo prawdziwym wzmocnieniem jest nieosiągalny Verratti...

0

Jak nie jest pilny? Nie widziałeś gry naszej pomocy w poprzednim sezonie? Przecież tam dziura była

0

Co wy tak jedziecie po nim?

0

Pogoń Szczecin da radę !

1

Jakiś koleś na Twitterze napisał, że na dniach Barcelona ogłosi jakiś duży transfer.

7

Wałęsa już całkowicie się pogrąża takimi wypowiedziami:

3

Hehehe ;) Oby Verratti lub Eriksen. Chociaż Seri też będzie ok.

0

Paulinho !

0

Rozumiem wymianę poglądów w Internecie więc mnie nie pouczaj. Chodzi tylko o nawalanie ciągle tym samym tematem i wplątywanie wszędzie polityki...

0

Chodziło o coś innego ale ok.

0

Ładnie dowaliłaś... Do Twojego opisu trzeba użyć mocniejszych słów ale skończy się banem :) więc koniec dyskusji

0

Żal,żenada,żelazo-beton!

0

Chodzi o "Ooo jak słodko, w kupie siła :)))". To nic nie wnosi a tylko irytuje.

1

No dobra nie było tematu ;)

0

Ja jestem spokojny ;) Tylko jak ktoś wprowadza głupoty do rozmowy...

0

Powinny być limity na komentarze polityczne bo to co wyprawiacie z uchodźczą prowokacją to masakra

0

Jestem fanem Barcelony, więc z języka angielskiego wyszło fcbarcafan, a 19 to dwie pierwsze cyfry roku mojego urodzenia.

0

Jak płynność to Pro po włączeniu trybu turbo. Chociaż jak nie stać Cię na pro + gry to bierz slim + 2 pady i gry.

0

Też tak średnio oglądałem ale słyszałem dużo dobrego o nim i mam źródełko mówiące o tym, że zamiast Marco Robert myśli o Goretzce,Kimmichiu i Serim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?