15 lipca 2017, 20:24
2
...i Umtitti !
15 lipca 2017, 20:23
0
hehehe..... Niezłe ;)
15 lipca 2017, 20:18
Znając nasz zarząd to "Rakieta" odejdzie za 40 mln i kupią Paulinho ;)
15 lipca 2017, 20:16
A jak wyłożą 60 mln euro ? To Chińczycy więc kasę mają i lubią ją wykładać.
15 lipca 2017, 15:34
Defensywa wzmocniona Lindelofem. Kogo polecasz na atak? Belotti,Correa,Iheanacho ?
15 lipca 2017, 14:21
Ekstraklapy oglądać nie mogę, a chińską ligę to już zapomnij ;)
15 lipca 2017, 14:15
Kupić Salaha tak jak to Klopp zrobił? Czy słaby jest w tej fifie ?
15 lipca 2017, 14:09
Właśnie Verratti byłby wzmocnieniem, ale jest nieosiągalny ;) Źle się wyraziłem.
15 lipca 2017, 13:56
Chodziło o LŚPO ;)
15 lipca 2017, 13:49
Jakie ustawienie piłkarzy wybrać w karierze fifa 17 Liverpoolem ? Kupiłem Alliego i nie wiem jak go ustawić. Chciałem dać Coutinho na LŚPO ale nie wiem czy tam pasuje.
15 lipca 2017, 13:44
1
Fallout Shelter, Interstellar Pilot, My Colony
15 lipca 2017, 13:39
No tak bo prawdziwym wzmocnieniem jest nieosiągalny Verratti...
15 lipca 2017, 13:37
Jak nie jest pilny? Nie widziałeś gry naszej pomocy w poprzednim sezonie? Przecież tam dziura była
14 lipca 2017, 21:38
Co wy tak jedziecie po nim?
14 lipca 2017, 21:07
Pogoń Szczecin da radę !
14 lipca 2017, 20:41
Jakiś koleś na Twitterze napisał, że na dniach Barcelona ogłosi jakiś duży transfer.
14 lipca 2017, 20:33
7
Wałęsa już całkowicie się pogrąża takimi wypowiedziami:
14 lipca 2017, 14:59
3
Hehehe ;) Oby Verratti lub Eriksen. Chociaż Seri też będzie ok.
14 lipca 2017, 14:50
Paulinho !
14 lipca 2017, 10:42
Rozumiem wymianę poglądów w Internecie więc mnie nie pouczaj. Chodzi tylko o nawalanie ciągle tym samym tematem i wplątywanie wszędzie polityki...
14 lipca 2017, 10:30
Chodziło o coś innego ale ok.
14 lipca 2017, 10:20
Ładnie dowaliłaś... Do Twojego opisu trzeba użyć mocniejszych słów ale skończy się banem :) więc koniec dyskusji
14 lipca 2017, 10:12
Żal,żenada,żelazo-beton!
14 lipca 2017, 10:00
Chodzi o "Ooo jak słodko, w kupie siła :)))". To nic nie wnosi a tylko irytuje.
13 lipca 2017, 23:22
No dobra nie było tematu ;)
13 lipca 2017, 23:20
Ja jestem spokojny ;) Tylko jak ktoś wprowadza głupoty do rozmowy...
13 lipca 2017, 23:17
Powinny być limity na komentarze polityczne bo to co wyprawiacie z uchodźczą prowokacją to masakra
13 lipca 2017, 22:59
Jestem fanem Barcelony, więc z języka angielskiego wyszło fcbarcafan, a 19 to dwie pierwsze cyfry roku mojego urodzenia.
13 lipca 2017, 22:54
Jak płynność to Pro po włączeniu trybu turbo. Chociaż jak nie stać Cię na pro + gry to bierz slim + 2 pady i gry.
13 lipca 2017, 22:46
Też tak średnio oglądałem ale słyszałem dużo dobrego o nim i mam źródełko mówiące o tym, że zamiast Marco Robert myśli o Goretzce,Kimmichiu i Serim.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
...i Umtitti !
0
hehehe..... Niezłe ;)
2
Znając nasz zarząd to "Rakieta" odejdzie za 40 mln i kupią Paulinho ;)
0
A jak wyłożą 60 mln euro ? To Chińczycy więc kasę mają i lubią ją wykładać.
0
Defensywa wzmocniona Lindelofem. Kogo polecasz na atak? Belotti,Correa,Iheanacho ?
0
Ekstraklapy oglądać nie mogę, a chińską ligę to już zapomnij ;)
0
Kupić Salaha tak jak to Klopp zrobił? Czy słaby jest w tej fifie ?
0
Właśnie Verratti byłby wzmocnieniem, ale jest nieosiągalny ;) Źle się wyraziłem.
0
Chodziło o LŚPO ;)
0
Jakie ustawienie piłkarzy wybrać w karierze fifa 17 Liverpoolem ? Kupiłem Alliego i nie wiem jak go ustawić. Chciałem dać Coutinho na LŚPO ale nie wiem czy tam pasuje.
1
Fallout Shelter, Interstellar Pilot, My Colony
0
No tak bo prawdziwym wzmocnieniem jest nieosiągalny Verratti...
0
Jak nie jest pilny? Nie widziałeś gry naszej pomocy w poprzednim sezonie? Przecież tam dziura była
0
Co wy tak jedziecie po nim?
0
Pogoń Szczecin da radę !
1
Jakiś koleś na Twitterze napisał, że na dniach Barcelona ogłosi jakiś duży transfer.
7
Wałęsa już całkowicie się pogrąża takimi wypowiedziami:
3
Hehehe ;) Oby Verratti lub Eriksen. Chociaż Seri też będzie ok.
0
Paulinho !
0
Rozumiem wymianę poglądów w Internecie więc mnie nie pouczaj. Chodzi tylko o nawalanie ciągle tym samym tematem i wplątywanie wszędzie polityki...
0
Chodziło o coś innego ale ok.
0
Ładnie dowaliłaś... Do Twojego opisu trzeba użyć mocniejszych słów ale skończy się banem :) więc koniec dyskusji
0
Żal,żenada,żelazo-beton!
0
Chodzi o "Ooo jak słodko, w kupie siła :)))". To nic nie wnosi a tylko irytuje.
1
No dobra nie było tematu ;)
0
Ja jestem spokojny ;) Tylko jak ktoś wprowadza głupoty do rozmowy...
0
Powinny być limity na komentarze polityczne bo to co wyprawiacie z uchodźczą prowokacją to masakra
0
Jestem fanem Barcelony, więc z języka angielskiego wyszło fcbarcafan, a 19 to dwie pierwsze cyfry roku mojego urodzenia.
0
Jak płynność to Pro po włączeniu trybu turbo. Chociaż jak nie stać Cię na pro + gry to bierz slim + 2 pady i gry.
0
Też tak średnio oglądałem ale słyszałem dużo dobrego o nim i mam źródełko mówiące o tym, że zamiast Marco Robert myśli o Goretzce,Kimmichiu i Serim.