0

Pije ktoś kombuchę ? Ktoś z rodziny chce bym to pił ale słyszałem dużo złego o tym napoju

0

Na Androidzie 7.0 działa bez zarzutu.

2

Masz rację z GW. Nawet ich redaktor Michnik swoimi słowami potwierdza ich poziom.

5

Sam sobie tworzysz rzeczywistości. Daruj sobie takie ataki. PO siało straszną propagandę i nie broń ich tak bo są zwykłą establishmentową partią z jej wszystkimi szarymi czynami.

1

Pytanie o dziadka w SB było żartobliwe, a ty i część innych użytkowników spinacie pośladki. Zluzujcie czasami bo bierzecie wszystko na poważnie.

1

TVN to wielkie g..., tylko atak na PiS i propaganda PO. Nic nie pobije ich "debaty" podczas wyborów prezydenckich i tej całej pseudo-dziennikarki Olejnik.TVP nawala tak jak władza każe. Za PO było tak samo tylko, że jeszcze TVN ich wspierał. Ludzie jakoś szybko o tym zapominają...

1

Czyli nawet Paulinho nie będzie ;) To co zarząd robi nie jest nawet śmieszne. To jest żałosne ale poczekam. Może nie skończy się to frajerstwem...

0

Masz trochę racji bo te gównoburze polityczne to masakra.

0

To jest La Rambla, czyli mówi się tu o wszystkim ;) Trzeba blokować agresywnych użytkowników.

2

Trzeba zawsze poprawiać, że to były niemiecki,nazistowskie obozy śmierci w okupowanej Polsce bo inaczej Niemcy osiągną swój cel pozbywania się odpowiedzialności za swoje czyny.

2

No ale za ekshumacje żołnierzy wyklętych i chowanie ich z należytym szacunkiem jest dobre ;) Jeszcze przypominanie o Ince i Pileckim.

2

Cały TVN ;) Co poradzić, że się kompromituje.

3

Cieszy też pamięć o żołnierzach wyklętych i dalsze szukanie ich ciał przez IPN.

2

Masz 100% rację.

2

To wyjedź z Polski jak tak przeszkadza Ci katolicyzm. Pewnie chciałbyś wprowadzić karanie więzieniem każdego kto w kościele się pojawi.

1

Może by tak wysłać Gomesa do Nassera by załatwił nam Verrattiego? Załatwił Nelsona więc Marco też da radę ;)

0

Bonucci jest za stary i nam by się nie przydał( Mamy przecież Big Sama,Pique,Albę,Semedo,Marlona itd.). Problemem jest P-O-M-O-C ! Zarząd próbował udawać, że problemu nie ma i to im się udawało(świetne MSN w pierwszym sezonie Enrique i w drugim). Teraz potrzebne jest wzmocnienie typu Verratti,Eriksen,Seri, czy ten nieszczęsny Paulinho. Poza tym Barca to potęga i nawet bez światowej klasy pomocnika potrafi wygrać z Realem w El Classico więc nie jęcz i poczekaj na rozwój wydarzeń. Jak Gomes i Alena oraz Suarez odpalą to będziesz ich wychwalał pod niebiosa ;)

0

Ich ilość się nieco zmniejsza w kolejnych sezonach.

0

Chyba #zarządBarcylogic.

0

Zawsze do usług ;)

63

Tak jedziemy po tym Gomesie, a on nam Semedo załatwił ;) Szacun Andre!

2

Np. W Japonii popularne jest oglądanie streamów na których ludzie jedzą ;)

0

A co on streamuje ?

16

Wimbledon wygrany, Polki rozgromiły Argentynki 3:0, Legia rozbita już 3:0... Piękny Dzień ;)

0

Masakra ;) Jak Kubot ma gema przewagi to kaszani, dochodzi do wyrównania, wychodzi na prowadzenie i znowu kaszani. Never ending story...

0

Jakiś stream?

2

IPN i dokumenty potwierdzone przez najlepszych historyków i innych? Nie umiejętność odpowiedzi na pytania o TW i natychmiastowy atak? Niechęć do oddania próbki pisma(czy tak zachowuje się "czysty" człowiek? No właśnie NIE!)

2

...i Umtitti !

0

hehehe..... Niezłe ;)

2

Znając nasz zarząd to "Rakieta" odejdzie za 40 mln i kupią Paulinho ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?