Sam sobie tworzysz rzeczywistości. Daruj sobie takie ataki. PO siało straszną propagandę i nie broń ich tak bo są zwykłą establishmentową partią z jej wszystkimi szarymi czynami.
TVN to wielkie g..., tylko atak na PiS i propaganda PO. Nic nie pobije ich "debaty" podczas wyborów prezydenckich i tej całej pseudo-dziennikarki Olejnik.TVP nawala tak jak władza każe. Za PO było tak samo tylko, że jeszcze TVN ich wspierał. Ludzie jakoś szybko o tym zapominają...
Trzeba zawsze poprawiać, że to były niemiecki,nazistowskie obozy śmierci w okupowanej Polsce bo inaczej Niemcy osiągną swój cel pozbywania się odpowiedzialności za swoje czyny.
Bonucci jest za stary i nam by się nie przydał( Mamy przecież Big Sama,Pique,Albę,Semedo,Marlona itd.). Problemem jest P-O-M-O-C ! Zarząd próbował udawać, że problemu nie ma i to im się udawało(świetne MSN w pierwszym sezonie Enrique i w drugim). Teraz potrzebne jest wzmocnienie typu Verratti,Eriksen,Seri, czy ten nieszczęsny Paulinho. Poza tym Barca to potęga i nawet bez światowej klasy pomocnika potrafi wygrać z Realem w El Classico więc nie jęcz i poczekaj na rozwój wydarzeń. Jak Gomes i Alena oraz Suarez odpalą to będziesz ich wychwalał pod niebiosa ;)
IPN i dokumenty potwierdzone przez najlepszych historyków i innych? Nie umiejętność odpowiedzi na pytania o TW i natychmiastowy atak? Niechęć do oddania próbki pisma(czy tak zachowuje się "czysty" człowiek? No właśnie NIE!)
0
Pije ktoś kombuchę ? Ktoś z rodziny chce bym to pił ale słyszałem dużo złego o tym napoju
0
Na Androidzie 7.0 działa bez zarzutu.
2
Masz rację z GW. Nawet ich redaktor Michnik swoimi słowami potwierdza ich poziom.
5
Sam sobie tworzysz rzeczywistości. Daruj sobie takie ataki. PO siało straszną propagandę i nie broń ich tak bo są zwykłą establishmentową partią z jej wszystkimi szarymi czynami.
1
Pytanie o dziadka w SB było żartobliwe, a ty i część innych użytkowników spinacie pośladki. Zluzujcie czasami bo bierzecie wszystko na poważnie.
1
TVN to wielkie g..., tylko atak na PiS i propaganda PO. Nic nie pobije ich "debaty" podczas wyborów prezydenckich i tej całej pseudo-dziennikarki Olejnik.TVP nawala tak jak władza każe. Za PO było tak samo tylko, że jeszcze TVN ich wspierał. Ludzie jakoś szybko o tym zapominają...
1
Czyli nawet Paulinho nie będzie ;) To co zarząd robi nie jest nawet śmieszne. To jest żałosne ale poczekam. Może nie skończy się to frajerstwem...
0
Masz trochę racji bo te gównoburze polityczne to masakra.
0
To jest La Rambla, czyli mówi się tu o wszystkim ;) Trzeba blokować agresywnych użytkowników.
2
Trzeba zawsze poprawiać, że to były niemiecki,nazistowskie obozy śmierci w okupowanej Polsce bo inaczej Niemcy osiągną swój cel pozbywania się odpowiedzialności za swoje czyny.
2
No ale za ekshumacje żołnierzy wyklętych i chowanie ich z należytym szacunkiem jest dobre ;) Jeszcze przypominanie o Ince i Pileckim.
2
Cały TVN ;) Co poradzić, że się kompromituje.
3
Cieszy też pamięć o żołnierzach wyklętych i dalsze szukanie ich ciał przez IPN.
2
Masz 100% rację.
2
To wyjedź z Polski jak tak przeszkadza Ci katolicyzm. Pewnie chciałbyś wprowadzić karanie więzieniem każdego kto w kościele się pojawi.
1
Może by tak wysłać Gomesa do Nassera by załatwił nam Verrattiego? Załatwił Nelsona więc Marco też da radę ;)
0
Bonucci jest za stary i nam by się nie przydał( Mamy przecież Big Sama,Pique,Albę,Semedo,Marlona itd.). Problemem jest P-O-M-O-C ! Zarząd próbował udawać, że problemu nie ma i to im się udawało(świetne MSN w pierwszym sezonie Enrique i w drugim). Teraz potrzebne jest wzmocnienie typu Verratti,Eriksen,Seri, czy ten nieszczęsny Paulinho. Poza tym Barca to potęga i nawet bez światowej klasy pomocnika potrafi wygrać z Realem w El Classico więc nie jęcz i poczekaj na rozwój wydarzeń. Jak Gomes i Alena oraz Suarez odpalą to będziesz ich wychwalał pod niebiosa ;)
0
Ich ilość się nieco zmniejsza w kolejnych sezonach.
0
Chyba #zarządBarcylogic.
0
Zawsze do usług ;)
63
Tak jedziemy po tym Gomesie, a on nam Semedo załatwił ;) Szacun Andre!
2
Np. W Japonii popularne jest oglądanie streamów na których ludzie jedzą ;)
0
A co on streamuje ?
16
Wimbledon wygrany, Polki rozgromiły Argentynki 3:0, Legia rozbita już 3:0... Piękny Dzień ;)
0
Masakra ;) Jak Kubot ma gema przewagi to kaszani, dochodzi do wyrównania, wychodzi na prowadzenie i znowu kaszani. Never ending story...
0
Jakiś stream?
2
IPN i dokumenty potwierdzone przez najlepszych historyków i innych? Nie umiejętność odpowiedzi na pytania o TW i natychmiastowy atak? Niechęć do oddania próbki pisma(czy tak zachowuje się "czysty" człowiek? No właśnie NIE!)
2
...i Umtitti !
0
hehehe..... Niezłe ;)
2
Znając nasz zarząd to "Rakieta" odejdzie za 40 mln i kupią Paulinho ;)