Do Europy obecnie przybywa duża liczba osób z Erytrei i innych krajów afrykańskich. To są emigranci ekonomiczni, a nie uchodźcy. Jak tak uwielbiasz ich to wyjedź do Francji, Belgii i pomagaj im w tych namiotowych "dżunglach". Poza tym wam się chyba nudzi bo ile można gadać o "uchodźcach".
Powinni uciekać do Egiptu i innych krajów sąsiadujących, a nie płynąć przez M.Śródziemne do Europy i nazywać siebie uchodźcami. Polacy uciekali do Francji, Rumunii bo kraje sąsiadujące były wrogie(nawet Czechosłowacja była przeciwko nam bo Niemcy ich zagarneli) więc obecna sytuacja w Syrii nie ma nic wspólnego z Polakami podczas 2 wojny!
Tak samo jak z moją starszą sąsiadką, która mówi, że kiedyś była lepsza pogoda,ludzie byli mądrzejsi,zabawniejsi, dzisiejsza młodzież jest głupia, niedorozwinięta itd.
Dużej nie ma ale z włączonym trybem turbo w krytycznych momentach praktycznie nie zacina. Czyli jest bardziej "smooth" ;) Jeśli chcesz mieć PSVR to tylko wersja PRO.
Rozumiem Goretzka,Kimmich,Weigl ale Paulinho ? Jak gość z ligi chińskiej może być planem B na wypadek niepowodzenia z Verrattim ?! Verratti jest o kilka półek wyżej od Brazylijczyka, a zarząd dalej go chce. Mam nadzieję, że ostatecznie Barto kupi kogoś z wyżej wymienionych jako plan B.
0
Ja też tam mam tylko gdy ukończyłem 18 lat pobierają 4-3 zł za konto i 3 zł za kartę płatniczą gdy w miesiącu jej nie użyjesz.
1
Po prostu żenada...
1
Ty za to nawalasz z MateoRenzi.
1
Do Europy obecnie przybywa duża liczba osób z Erytrei i innych krajów afrykańskich. To są emigranci ekonomiczni, a nie uchodźcy. Jak tak uwielbiasz ich to wyjedź do Francji, Belgii i pomagaj im w tych namiotowych "dżunglach". Poza tym wam się chyba nudzi bo ile można gadać o "uchodźcach".
1
On ma rację, a to że ty jesteś zmanipulowana to twoja sprawa.
0
Nie mogę nic o tym znaleźć. Pewnie z Twittera to wziął.
1
"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" jest to tragikomedia ale całkiem niezła.
0
Ja dostałem za ksywkę dla Gomesa ostatnio ;) ale się wybroniłem i mi go zdjęli.
0
Najlepiej GOTY edition.
0
Mieli do Niemiec i ZSRR uciekać?! Weź nie opowiadaj głupot do cholery.
0
Powinni uciekać do Egiptu i innych krajów sąsiadujących, a nie płynąć przez M.Śródziemne do Europy i nazywać siebie uchodźcami. Polacy uciekali do Francji, Rumunii bo kraje sąsiadujące były wrogie(nawet Czechosłowacja była przeciwko nam bo Niemcy ich zagarneli) więc obecna sytuacja w Syrii nie ma nic wspólnego z Polakami podczas 2 wojny!
0
Seria Uncharted, Rise of the Tomb Raider, Wiesiek 3,The Elder Scrolls.
0
1.Barcelona
2.Atletico
3. Sevilla
4.La Coruna
5.Suarez
0
https://www.transfermarkt.pl/benjamin-henrichs/profil/spieler/202591
0
Jedno jest pewne jak to będzie Verratti,Coutinho lub Paulinho ta strona padnie na parę godzin ;)
0
Pewnie będzie drogo ale pożyjemy zobaczymy;)
0
Mam coś wspólnego z Neymarem ;) Też lubię japońską kuchnię. A propos gościnności to chyba zapomniał o Polce. Pewnie za krótko w niej był.
1
W grudniu br. wejdzie na rynek. Na pewno ją będą sprzedawać bo na Kickstarterze zebrali milion euro, a chcieli 50 tys.
0
Tak z ciekawości podasz screeny?
1
Szpaku ;)
2
No ok ale męczenie buły przez cały dzień, że wszystko co dzisiejsze jest gówniane jest masakryczne. Weź wytrzymaj z kimś takim przy stole ;)
4
Tak samo jak z moją starszą sąsiadką, która mówi, że kiedyś była lepsza pogoda,ludzie byli mądrzejsi,zabawniejsi, dzisiejsza młodzież jest głupia, niedorozwinięta itd.
0
Pewnie Messi usunął jego numer z listy kontaktów i wrzucił do zablokowanych po jego wybrykach z żoną przyjaciela ;)
3
Co myślicie o nowej szczoteczce, którą umieszcza się w jamie ustnej i sama myje zęby w 10 sekund? Tu jest link do opisu i filmiku z tym urządzeniem : http://kopalniawiedzy.pl/autonomiczna-szczoteczka-do-zebow-Amabrush,26714
1
Może Mohameda Elnenyego z Arsenalu?
0
Dużej nie ma ale z włączonym trybem turbo w krytycznych momentach praktycznie nie zacina. Czyli jest bardziej "smooth" ;) Jeśli chcesz mieć PSVR to tylko wersja PRO.
0
*Chce.
0
Zgadzam się ale to zarząd z Bartkiem...
20
Rozumiem Goretzka,Kimmich,Weigl ale Paulinho ? Jak gość z ligi chińskiej może być planem B na wypadek niepowodzenia z Verrattim ?! Verratti jest o kilka półek wyżej od Brazylijczyka, a zarząd dalej go chce. Mam nadzieję, że ostatecznie Barto kupi kogoś z wyżej wymienionych jako plan B.
0
Właśnie o to chodziło.