0

Ja też tam mam tylko gdy ukończyłem 18 lat pobierają 4-3 zł za konto i 3 zł za kartę płatniczą gdy w miesiącu jej nie użyjesz.

1

Po prostu żenada...

1

Ty za to nawalasz z MateoRenzi.

1

Do Europy obecnie przybywa duża liczba osób z Erytrei i innych krajów afrykańskich. To są emigranci ekonomiczni, a nie uchodźcy. Jak tak uwielbiasz ich to wyjedź do Francji, Belgii i pomagaj im w tych namiotowych "dżunglach". Poza tym wam się chyba nudzi bo ile można gadać o "uchodźcach".

1

On ma rację, a to że ty jesteś zmanipulowana to twoja sprawa.

0

Nie mogę nic o tym znaleźć. Pewnie z Twittera to wziął.

1

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" jest to tragikomedia ale całkiem niezła.

0

Ja dostałem za ksywkę dla Gomesa ostatnio ;) ale się wybroniłem i mi go zdjęli.

0

Najlepiej GOTY edition.

0

Mieli do Niemiec i ZSRR uciekać?! Weź nie opowiadaj głupot do cholery.

0

Powinni uciekać do Egiptu i innych krajów sąsiadujących, a nie płynąć przez M.Śródziemne do Europy i nazywać siebie uchodźcami. Polacy uciekali do Francji, Rumunii bo kraje sąsiadujące były wrogie(nawet Czechosłowacja była przeciwko nam bo Niemcy ich zagarneli) więc obecna sytuacja w Syrii nie ma nic wspólnego z Polakami podczas 2 wojny!

0

Seria Uncharted, Rise of the Tomb Raider, Wiesiek 3,The Elder Scrolls.

0

1.Barcelona
2.Atletico
3. Sevilla
4.La Coruna
5.Suarez

0

Jedno jest pewne jak to będzie Verratti,Coutinho lub Paulinho ta strona padnie na parę godzin ;)

0

Pewnie będzie drogo ale pożyjemy zobaczymy;)

0

Mam coś wspólnego z Neymarem ;) Też lubię japońską kuchnię. A propos gościnności to chyba zapomniał o Polce. Pewnie za krótko w niej był.

1

W grudniu br. wejdzie na rynek. Na pewno ją będą sprzedawać bo na Kickstarterze zebrali milion euro, a chcieli 50 tys.

0

Tak z ciekawości podasz screeny?

1

Szpaku ;)

2

No ok ale męczenie buły przez cały dzień, że wszystko co dzisiejsze jest gówniane jest masakryczne. Weź wytrzymaj z kimś takim przy stole ;)

4

Tak samo jak z moją starszą sąsiadką, która mówi, że kiedyś była lepsza pogoda,ludzie byli mądrzejsi,zabawniejsi, dzisiejsza młodzież jest głupia, niedorozwinięta itd.

0

Pewnie Messi usunął jego numer z listy kontaktów i wrzucił do zablokowanych po jego wybrykach z żoną przyjaciela ;)

3

Co myślicie o nowej szczoteczce, którą umieszcza się w jamie ustnej i sama myje zęby w 10 sekund? Tu jest link do opisu i filmiku z tym urządzeniem : http://kopalniawiedzy.pl/autonomiczna-szczoteczka-do-zebow-Amabrush,26714

1

Może Mohameda Elnenyego z Arsenalu?

0

Dużej nie ma ale z włączonym trybem turbo w krytycznych momentach praktycznie nie zacina. Czyli jest bardziej "smooth" ;) Jeśli chcesz mieć PSVR to tylko wersja PRO.

0

*Chce.

0

Zgadzam się ale to zarząd z Bartkiem...

20

Rozumiem Goretzka,Kimmich,Weigl ale Paulinho ? Jak gość z ligi chińskiej może być planem B na wypadek niepowodzenia z Verrattim ?! Verratti jest o kilka półek wyżej od Brazylijczyka, a zarząd dalej go chce. Mam nadzieję, że ostatecznie Barto kupi kogoś z wyżej wymienionych jako plan B.

0

Właśnie o to chodziło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?