MD pisało, że Barca zamiast Verrattiego myśli nad Kimmichiem,Goretzką i Weiglem. Wiem, że źródło mało wiarygodne ale można się czymś pocieszyć;)
Jeśli Robert o nich faktycznie myśli to nie jest takim złym dyrkiem sportowym.
Spodziewałem się trochę lepszej gry, a nie siata,siata i praktycznie oddawanie punktów przeciwniczce. Jeśli chodzi o formę to masz rację bo faktycznie od dłuższego czasu gra na niskim poziomie.
Ja ich tylko nie cierpię. Korzystam przecież z siemensowskich urządzeń bo dobrze działają. Nie jestem jakimś wariatem, który niszczy wszystkie niemieckie rzeczy i ich nienawidzi ;)
Musisz od razu tak mnie atakować ! Nie lubię ich jako naród i przez ich postrzeganie świata. Szczególnie przez spowodowanie, że świat mówi o nazistach i polskich obozach śmierci,a nie o Niemcach i niemieckich obozach śmierci. Mam prawo ich nie lubić i nie masz nic do tego.BTW:Jestem dobry z niemieckiego i lubię Ter Stegena bo jest bramkarzem mojego ulubionego klubu i ogólnie jest fajnym gościem, który pomaga dzięki akcjom charytatywnym.
La Ramblowicze pomożecie? Mama ma jutro urodziny i chcę jej kupić dobry kryminał(książkę) ale nie wiem jaką. Mama lubi Brytyjskie i Skandynawskie. Macie jakieś propozycje?
0
Kamieni kupa to idealne podsumowanie tej kasty polityków ;)
0
Lepszy on niż Schetyna i Swetru.
16
Verratti jest o wiele lepszy od Paulinho.
0
MD pisało, że Barca zamiast Verrattiego myśli nad Kimmichiem,Goretzką i Weiglem. Wiem, że źródło mało wiarygodne ale można się czymś pocieszyć;)
Jeśli Robert o nich faktycznie myśli to nie jest takim złym dyrkiem sportowym.
1
Już poprawione.
1
Pamiętaliście dzisiaj o Rzezi Wołyńskiej?
0
Jeszcze poczekaj ;) Mówi się o zainteresowaniu Kimmichiem i Azpilcuetą.
0
A kogo kupiłeś ? Czy grasz jako Klopp?
0
Jakiś ciekawy klub do kariery w Fifa 17? Najlepiej z propozycjami transferów i by się szybko nie znudził.
0
Słyszałem tą historyjkę od wujka
0
Eder dał Portugalii ME...
1
Spodziewałem się trochę lepszej gry, a nie siata,siata i praktycznie oddawanie punktów przeciwniczce. Jeśli chodzi o formę to masz rację bo faktycznie od dłuższego czasu gra na niskim poziomie.
0
Słabo Radwańska gra ;( Już Kuznetsowa wygrała 6:2 pierwszego seta. W drugim 1:1 narazie.
0
Ja ich tylko nie cierpię. Korzystam przecież z siemensowskich urządzeń bo dobrze działają. Nie jestem jakimś wariatem, który niszczy wszystkie niemieckie rzeczy i ich nienawidzi ;)
0
Uważaj by nie przelała twojej kasy do "Raju Podatkowego" ;)
1
Musisz od razu tak mnie atakować ! Nie lubię ich jako naród i przez ich postrzeganie świata. Szczególnie przez spowodowanie, że świat mówi o nazistach i polskich obozach śmierci,a nie o Niemcach i niemieckich obozach śmierci. Mam prawo ich nie lubić i nie masz nic do tego.BTW:Jestem dobry z niemieckiego i lubię Ter Stegena bo jest bramkarzem mojego ulubionego klubu i ogólnie jest fajnym gościem, który pomaga dzięki akcjom charytatywnym.
0
Dziękuję wszystkim! Już wiem co kupić ;)
0
Która książka jest kontynuacją?
0
La Ramblowicze pomożecie? Mama ma jutro urodziny i chcę jej kupić dobry kryminał(książkę) ale nie wiem jaką. Mama lubi Brytyjskie i Skandynawskie. Macie jakieś propozycje?
6
Niech ich biorą;) Nie cierpię Niemców ale Ci dwaj są na prawdę świetni.
0
FC Porto,Inter Mediolan,Liverpool,BVB
0
Kogut Tottków będzie tęczowy ;)
0
A to ten. Podobno grał przyzwoicie i trochę ciągnął Lipsk ale czy to prawda to nie wiem bo też nie oglądałem BL.
1
Właśnie więc trzeba odpuścić sobie Marco i brać za Eriksena/Serriego i jazda.
0
Jaki Keita bo nie jestem w temacie?
0
Tylko Socios mogą decydować o sprawach klubu np. wywalić Barto na bruk tym wnioskiem ;)
0
Potem będzie Paulinho fichado za 80 mln euro.
1
Socios ! Ruszcie wasze d... i poprzyjcie wniosek o wotum nieufności. To co Bartek wyrabia to jakaś żenada,parodia i hucpa ;)
0
No tak Lech przynajmniej walczy w eliminacjach, a moja Pogoń nawet do eliminacji się nie łapie ;)
1
"Uzbrojony mężczyzna postrzelił kilku policjantów w Barcelonie. Najprawdopodobniej miał przy sobie kałasznikowa. Pozostaje na wolności." Pikio.pl