0

Kamieni kupa to idealne podsumowanie tej kasty polityków ;)

0

Lepszy on niż Schetyna i Swetru.

16

Verratti jest o wiele lepszy od Paulinho.

0

MD pisało, że Barca zamiast Verrattiego myśli nad Kimmichiem,Goretzką i Weiglem. Wiem, że źródło mało wiarygodne ale można się czymś pocieszyć;)
Jeśli Robert o nich faktycznie myśli to nie jest takim złym dyrkiem sportowym.

1

Już poprawione.

1

Pamiętaliście dzisiaj o Rzezi Wołyńskiej?

0

Jeszcze poczekaj ;) Mówi się o zainteresowaniu Kimmichiem i Azpilcuetą.

0

A kogo kupiłeś ? Czy grasz jako Klopp?

0

Jakiś ciekawy klub do kariery w Fifa 17? Najlepiej z propozycjami transferów i by się szybko nie znudził.

0

Słyszałem tą historyjkę od wujka

0

Eder dał Portugalii ME...

1

Spodziewałem się trochę lepszej gry, a nie siata,siata i praktycznie oddawanie punktów przeciwniczce. Jeśli chodzi o formę to masz rację bo faktycznie od dłuższego czasu gra na niskim poziomie.

0

Słabo Radwańska gra ;( Już Kuznetsowa wygrała 6:2 pierwszego seta. W drugim 1:1 narazie.

0

Ja ich tylko nie cierpię. Korzystam przecież z siemensowskich urządzeń bo dobrze działają. Nie jestem jakimś wariatem, który niszczy wszystkie niemieckie rzeczy i ich nienawidzi ;)

0

Uważaj by nie przelała twojej kasy do "Raju Podatkowego" ;)

1

Musisz od razu tak mnie atakować ! Nie lubię ich jako naród i przez ich postrzeganie świata. Szczególnie przez spowodowanie, że świat mówi o nazistach i polskich obozach śmierci,a nie o Niemcach i niemieckich obozach śmierci. Mam prawo ich nie lubić i nie masz nic do tego.BTW:Jestem dobry z niemieckiego i lubię Ter Stegena bo jest bramkarzem mojego ulubionego klubu i ogólnie jest fajnym gościem, który pomaga dzięki akcjom charytatywnym.

0

Dziękuję wszystkim! Już wiem co kupić ;)

0

Która książka jest kontynuacją?

0

La Ramblowicze pomożecie? Mama ma jutro urodziny i chcę jej kupić dobry kryminał(książkę) ale nie wiem jaką. Mama lubi Brytyjskie i Skandynawskie. Macie jakieś propozycje?

6

Niech ich biorą;) Nie cierpię Niemców ale Ci dwaj są na prawdę świetni.

0

FC Porto,Inter Mediolan,Liverpool,BVB

0

Kogut Tottków będzie tęczowy ;)

0

A to ten. Podobno grał przyzwoicie i trochę ciągnął Lipsk ale czy to prawda to nie wiem bo też nie oglądałem BL.

1

Właśnie więc trzeba odpuścić sobie Marco i brać za Eriksena/Serriego i jazda.

0

Jaki Keita bo nie jestem w temacie?

0

Tylko Socios mogą decydować o sprawach klubu np. wywalić Barto na bruk tym wnioskiem ;)

0

Potem będzie Paulinho fichado za 80 mln euro.

1

Socios ! Ruszcie wasze d... i poprzyjcie wniosek o wotum nieufności. To co Bartek wyrabia to jakaś żenada,parodia i hucpa ;)

0

No tak Lech przynajmniej walczy w eliminacjach, a moja Pogoń nawet do eliminacji się nie łapie ;)

1

"Uzbrojony mężczyzna postrzelił kilku policjantów w Barcelonie. Najprawdopodobniej miał przy sobie kałasznikowa. Pozostaje na wolności." Pikio.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?