Sam obaliłem komunizm, no Ty mi nie pomagałeś a kolesie widzisz co wyprawiali nie miałem łatwego zadania z jednej strony komuniści ze swoim sztabem antykryzysowym, agenci, z drugiej strony kolesie z najbliższego otoczenia. Tylko dzięki robotniczej braci solidarnej i trochę pracowniczej poradziłem sobie z prowadzeniem tej walki. Czy w tych warunkach można było dużo więcej, raczej nie. Dzięki Bogu za to, nie liczyłem i nie liczę na podziękowanie. –czytamy.
Ja z tatą na spontana polecieliśmy do Barcy i było fajnie. Zwiedziłem Camp Nou,Muzeum klubowe,La Ramblę,targ,Sagarda Familię, parę innych miejsc i byłem na meczu.
Najlepiej poszukaj na Booking.com noclegu i lotu na innych stronach. Ja leciałem easyjetem. Wg. mnie lepiej samemu bo idziesz w swoim tempie i nikt Cię nie pospiesza.
1
Amerykański tygodnik ,ale w Polsce wydawany przez Ringiera. Jak nie wiesz to się nie wtrącaj
1
Pisze dla Niemieckiego badziewia i przedstawia ich rację stanu.
0
A kto jest większą? Śmieszna Sborna? No chyba, że chodzi o Chiny bo są największą gospodarką.
2
Ale ty jesteś zauroczony tym Obamą ...
1
Mówiłeś o czynach przed chwilą ;)
8
Obama: wprowadzenie "demokracji" w Libi i Afganistanie, czyli syf,terroryści i rebelia.
1
Masz rację. Nie ma co gadać z MarioVeb ;)
1
Niech sobie będzie popularny ale bolkowstwo i tak go dopadnie. On nie jest bohaterem.
2
Sam obaliłem komunizm, no Ty mi nie pomagałeś a kolesie widzisz co wyprawiali nie miałem łatwego zadania z jednej strony komuniści ze swoim sztabem antykryzysowym, agenci, z drugiej strony kolesie z najbliższego otoczenia. Tylko dzięki robotniczej braci solidarnej i trochę pracowniczej poradziłem sobie z prowadzeniem tej walki. Czy w tych warunkach można było dużo więcej, raczej nie. Dzięki Bogu za to, nie liczyłem i nie liczę na podziękowanie. –czytamy.
1
Możesz tylko czekać ;) lub kupić nową fifkę.
2
A ja będę bo nie mogę znieść kolesia, który gdzieś ma ludzi walczących o wolność i się wywyższa jaki to on świetny i w ogóle.
3
To u nich. EA ma w d.. stare serwery dlatego się męczysz ;)
1
Mój dziadek strajkował w Stoczni szczecińskiej i brał udział przy podpisywaniu postulatów.
5
Czasy Wałęsy? Dobre sobie... A Walentynowicz i inni? Czemu ten "Bolek" przypisuje sobie zwycięstwo?
0
Secret Service ma pierdolca na punkcie bezpieczeństwa prezydenta dlatego ma taką obstawę.
0
Dlatego jak będą wybory mój pierwszy w życiu głos pójdzie na Kukiz'15.
5
Wcześniej też był propaganda ,a Wałęsa to nikt wykreowany przez SB. Jeśli ktoś mówi, że sam pokonał komunizm to nie należy mu się szacunek.
3
Ja z tatą na spontana polecieliśmy do Barcy i było fajnie. Zwiedziłem Camp Nou,Muzeum klubowe,La Ramblę,targ,Sagarda Familię, parę innych miejsc i byłem na meczu.
Najlepiej poszukaj na Booking.com noclegu i lotu na innych stronach. Ja leciałem easyjetem. Wg. mnie lepiej samemu bo idziesz w swoim tempie i nikt Cię nie pospiesza.
9
Dobrze im tak, a szczególnie bucowi Wałęsie.
2
Bo Nasser może tymi informacjami uspokić fanów i spowodować zmianę zdania u Verrattiego ?!
0
Ja od zawsze tak mam;( nawalaj w odpowiedz i powinno się odblokować.
1
Tylko, że to telewizja Nassera więc mało wiarygodne info.
1
Ciekawostka: Najdroższy transfer "Kanonierów" w historii po Özilu (47 mln).
0
Dobry Jerzu! Dobry ! ;)
1
Nie ma szans :) Wygra ktoś z grona: Chelsea/Man City/Tottenham Hotspur/Liverpool
9
Lacazette w Arsenalu za 53 mln euro, ze zmiennymi kwota może wzrosnąć do 60 mln euro.
(Przegląd Sportowy)
1
Hajto Ci to wyliczył, czy skorzystałeś z jego wzoru ? ;)
0
Albo znajdą Messinho w tym "Kraju Kawy".
0
Piszemy o grze komputerowej Mass Effect: Andromeda firmy BioWare/EA ;)
0
Juve go chce więc chyba tam