1

Amerykański tygodnik ,ale w Polsce wydawany przez Ringiera. Jak nie wiesz to się nie wtrącaj

1

Pisze dla Niemieckiego badziewia i przedstawia ich rację stanu.

0

A kto jest większą? Śmieszna Sborna? No chyba, że chodzi o Chiny bo są największą gospodarką.

2

Ale ty jesteś zauroczony tym Obamą ...

1

Mówiłeś o czynach przed chwilą ;)

8

Obama: wprowadzenie "demokracji" w Libi i Afganistanie, czyli syf,terroryści i rebelia.

1

Masz rację. Nie ma co gadać z MarioVeb ;)

1

Niech sobie będzie popularny ale bolkowstwo i tak go dopadnie. On nie jest bohaterem.

2

Sam obaliłem komunizm, no Ty mi nie pomagałeś a kolesie widzisz co wyprawiali nie miałem łatwego zadania z jednej strony komuniści ze swoim sztabem antykryzysowym, agenci, z drugiej strony kolesie z najbliższego otoczenia. Tylko dzięki robotniczej braci solidarnej i trochę pracowniczej poradziłem sobie z prowadzeniem tej walki. Czy w tych warunkach można było dużo więcej, raczej nie. Dzięki Bogu za to, nie liczyłem i nie liczę na podziękowanie. –czytamy.

1

Możesz tylko czekać ;) lub kupić nową fifkę.

2

A ja będę bo nie mogę znieść kolesia, który gdzieś ma ludzi walczących o wolność i się wywyższa jaki to on świetny i w ogóle.

3

To u nich. EA ma w d.. stare serwery dlatego się męczysz ;)

1

Mój dziadek strajkował w Stoczni szczecińskiej i brał udział przy podpisywaniu postulatów.

5

Czasy Wałęsy? Dobre sobie... A Walentynowicz i inni? Czemu ten "Bolek" przypisuje sobie zwycięstwo?

0

Secret Service ma pierdolca na punkcie bezpieczeństwa prezydenta dlatego ma taką obstawę.

0

Dlatego jak będą wybory mój pierwszy w życiu głos pójdzie na Kukiz'15.

5

Wcześniej też był propaganda ,a Wałęsa to nikt wykreowany przez SB. Jeśli ktoś mówi, że sam pokonał komunizm to nie należy mu się szacunek.

3

Ja z tatą na spontana polecieliśmy do Barcy i było fajnie. Zwiedziłem Camp Nou,Muzeum klubowe,La Ramblę,targ,Sagarda Familię, parę innych miejsc i byłem na meczu.

Najlepiej poszukaj na Booking.com noclegu i lotu na innych stronach. Ja leciałem easyjetem. Wg. mnie lepiej samemu bo idziesz w swoim tempie i nikt Cię nie pospiesza.

9

Dobrze im tak, a szczególnie bucowi Wałęsie.

2

Bo Nasser może tymi informacjami uspokić fanów i spowodować zmianę zdania u Verrattiego ?!

0

Ja od zawsze tak mam;( nawalaj w odpowiedz i powinno się odblokować.

1

Tylko, że to telewizja Nassera więc mało wiarygodne info.

1

Ciekawostka: Najdroższy transfer "Kanonierów" w historii po Özilu (47 mln).

0

Dobry Jerzu! Dobry ! ;)

1

Nie ma szans :) Wygra ktoś z grona: Chelsea/Man City/Tottenham Hotspur/Liverpool

9

Lacazette w Arsenalu za 53 mln euro, ze zmiennymi kwota może wzrosnąć do 60 mln euro.
(Przegląd Sportowy)

1

Hajto Ci to wyliczył, czy skorzystałeś z jego wzoru ? ;)

0

Albo znajdą Messinho w tym "Kraju Kawy".

0

Piszemy o grze komputerowej Mass Effect: Andromeda firmy BioWare/EA ;)

0

Juve go chce więc chyba tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?