0

Forza Juve! Forza GIGI!!! #Buffonmusisz

1

No to Atleti jest w czarnej dupie! Jak w finale Real wygra po spalonym lub gracz drugiej drużyny dostanie czerwo z dupy to dam sobie spokój z LM.Szkoda nerwów...

2

Real wygra La Ligę! Nawet jak przeciwnik doprowadzi do remisu do Real strzela.A idź pan w dupę...

0

To całe nc+ zamienia się w nic+. Mieli La ligę,Ligue 1 i piliard innych.Walczyli o Ekstraklapę i sprzedali La ligę i inne.Teraz LM sprzedają.Żenada

0

https://soccerstreams.net tam znajdziesz. Do wyboru do koloru!

0

PPV Polsat Magic!!! ;)

0

Nie ten komentarz

0

Prawdopodobnie Polsat wykupi prawa do transmisji LM 2018/2019.

0

Za stary i nie potrzebny Barcelonie. Mamy przecież najlepszą 9 świata ,a Lewy by się tylko marnował.

1

.Zrobione;) (znaki)

0

Ludzie tak narzekałem na Gomesa i nie chciało mi się oglądać tego meczu ,a tu dublet Messiego,Gomesa i Alcacera. Normalnie SZOOOK;)

0

W końcu normalny kibic

0

Kto to był ten koleś w zielonym garniaku ,który tak przymilał się do Ramosa i kopnął piłkę?

1

Oby fioletowy notatnik po golu Gomesa;)

0

Mój skład w trzecim sezonie nowej kariery Barceloną: Courtois(91)/Donnarumma(83),Alba(86),Umtitt(85)i,Manolas(86)/Zouma(83),Bellerin(84),Tolisso(87),Isco(88),Suarez(85)/Gomes(89),Martial(87)/Deulofeu(86),Suarez(90)/Alcacer(84)/Lottin(81),Messi(92)/Williams(83) Wygrałem FIFA World Cup 2018(hattrick Messiego),Neymara i Ter Stegena zarząd sprzedał ,a Iniesta zakończył Karierę ,próbowałem wypożyczyć ale nie udało się.Rezerwy:Masip(72),Suarez(BR)(75),Munir(78),Busquets(86),Roberto(84),Palencia,Perdomo,Alvares(71),Mariani(69),Gonzalez(62),Bueno(68),Pique(86),paru innych ale nie pamiętam

0

O ile nie pójdzie w ślady Balotellego.

0

Lub Kingsman. Śmieszny,absurdalny i czasem brutalny film(szczególnie scena w kościele gdy zły charakter odpala muzę

i wszyscy zaczynają się wyrzynać;)

0

Kryptonim U.N.C.L.E. śmieszny film szpiegowski,agenci KGB i CIA dostali misję rozbicia grupy przestępczej posiadającej broń atomową,mnóstwo śmieszny tekstów,docinków i żartów radziecko-amerykańskich. Polecam!

1

Nie przejmuj się;) Barca zagrała do dupy w pierwszym meczu ,a Juventus zagrał genialnie .Nie awansowali przez swoją niechęć do biegania i "gryzienia trawy".Graty dla Juve.Oby twój ulubiony zespół wygrał LM bo należy się twojej drużynie i Buffonowi ;) Jak traficie na Real to oby Ceer nie strzelił wam spalonej uznanej bramki.

0

No tak ale Rakieta ma słabą formę i w pomocy mało daje.Trzeba wzmocnić pomoc bo to co się tam odbywa to żenada ,a szczególnie przypadek pana Andrju G.

0

Monaco bo Kylian powoduję, że uśmiech pojawia mi się na twarzy.Te jego zagrania,strzały są ładne ,a gość ma tyle lat co ja. Poza tym Glikuś jest Polakiem;)

2

Kylian i Glik do boju o LM!!! ;)

0

Możemy marudzić tak samo jak kibice realu na remontade Barcy..

1

Weź wyjdź lepiej z tym obiektywizmem. Gol ze spalonego to czyste frajerstwo.

0

Jak zwykle UEFAlona ,a jak biali wygrywają przy pomocy sędziego to wszystko w porządku! Sędzia kalosz i tyle w temacie. Gratulacje dla ceera za strzelenie bramki ze spalonego uznanej

0

To co robią moderzy Fallout'a 4 jest niesamowite.Ostatnio znalazłem mod zapewniający dodatkowe 10-20h rozgrywki i nowe lokacje np. Większe miasto od Diamond City z siedmioma stacjami metra,klubami nocnymi,saunami,basenami itp. http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/16423/?

0

Jaki masz ekran? Jeśli full hd to tu masz test najtańszego pentiuma zdatnego do grania + karta graficzna gtx 1050 i gtx 1050ti który jest droższy o 150 zł od zwykłego 1050. Wg. Mnie uzbieraj więcej kasy i kup 1050ti + pentium ten w filmie wtedy będziesz miał dobrą wydajność w wielu grach ale na ustawieniach medium/high

0

0

Tolisso,Dybala,Lemar,Alli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?