No to Atleti jest w czarnej dupie! Jak w finale Real wygra po spalonym lub gracz drugiej drużyny dostanie czerwo z dupy to dam sobie spokój z LM.Szkoda nerwów...
Mój skład w trzecim sezonie nowej kariery Barceloną: Courtois(91)/Donnarumma(83),Alba(86),Umtitt(85)i,Manolas(86)/Zouma(83),Bellerin(84),Tolisso(87),Isco(88),Suarez(85)/Gomes(89),Martial(87)/Deulofeu(86),Suarez(90)/Alcacer(84)/Lottin(81),Messi(92)/Williams(83) Wygrałem FIFA World Cup 2018(hattrick Messiego),Neymara i Ter Stegena zarząd sprzedał ,a Iniesta zakończył Karierę ,próbowałem wypożyczyć ale nie udało się.Rezerwy:Masip(72),Suarez(BR)(75),Munir(78),Busquets(86),Roberto(84),Palencia,Perdomo,Alvares(71),Mariani(69),Gonzalez(62),Bueno(68),Pique(86),paru innych ale nie pamiętam
Kryptonim U.N.C.L.E. śmieszny film szpiegowski,agenci KGB i CIA dostali misję rozbicia grupy przestępczej posiadającej broń atomową,mnóstwo śmieszny tekstów,docinków i żartów radziecko-amerykańskich. Polecam!
Nie przejmuj się;) Barca zagrała do dupy w pierwszym meczu ,a Juventus zagrał genialnie .Nie awansowali przez swoją niechęć do biegania i "gryzienia trawy".Graty dla Juve.Oby twój ulubiony zespół wygrał LM bo należy się twojej drużynie i Buffonowi ;) Jak traficie na Real to oby Ceer nie strzelił wam spalonej uznanej bramki.
Monaco bo Kylian powoduję, że uśmiech pojawia mi się na twarzy.Te jego zagrania,strzały są ładne ,a gość ma tyle lat co ja. Poza tym Glikuś jest Polakiem;)
Jak zwykle UEFAlona ,a jak biali wygrywają przy pomocy sędziego to wszystko w porządku! Sędzia kalosz i tyle w temacie. Gratulacje dla ceera za strzelenie bramki ze spalonego uznanej
To co robią moderzy Fallout'a 4 jest niesamowite.Ostatnio znalazłem mod zapewniający dodatkowe 10-20h rozgrywki i nowe lokacje np. Większe miasto od Diamond City z siedmioma stacjami metra,klubami nocnymi,saunami,basenami itp. http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/16423/?
Jaki masz ekran? Jeśli full hd to tu masz test najtańszego pentiuma zdatnego do grania + karta graficzna gtx 1050 i gtx 1050ti który jest droższy o 150 zł od zwykłego 1050. Wg. Mnie uzbieraj więcej kasy i kup 1050ti + pentium ten w filmie wtedy będziesz miał dobrą wydajność w wielu grach ale na ustawieniach medium/high
0
Forza Juve! Forza GIGI!!! #Buffonmusisz
1
No to Atleti jest w czarnej dupie! Jak w finale Real wygra po spalonym lub gracz drugiej drużyny dostanie czerwo z dupy to dam sobie spokój z LM.Szkoda nerwów...
2
Real wygra La Ligę! Nawet jak przeciwnik doprowadzi do remisu do Real strzela.A idź pan w dupę...
0
To całe nc+ zamienia się w nic+. Mieli La ligę,Ligue 1 i piliard innych.Walczyli o Ekstraklapę i sprzedali La ligę i inne.Teraz LM sprzedają.Żenada
0
https://soccerstreams.net tam znajdziesz. Do wyboru do koloru!
0
PPV Polsat Magic!!! ;)
0
Nie ten komentarz
0
Prawdopodobnie Polsat wykupi prawa do transmisji LM 2018/2019.
0
Za stary i nie potrzebny Barcelonie. Mamy przecież najlepszą 9 świata ,a Lewy by się tylko marnował.
1
.Zrobione;) (znaki)
0
Ludzie tak narzekałem na Gomesa i nie chciało mi się oglądać tego meczu ,a tu dublet Messiego,Gomesa i Alcacera. Normalnie SZOOOK;)
0
W końcu normalny kibic
0
Kto to był ten koleś w zielonym garniaku ,który tak przymilał się do Ramosa i kopnął piłkę?
1
Oby fioletowy notatnik po golu Gomesa;)
0
https://soccerstreams.net/streams/6033/real-madrid-5_vs_barcelona-2
0
Mój skład w trzecim sezonie nowej kariery Barceloną: Courtois(91)/Donnarumma(83),Alba(86),Umtitt(85)i,Manolas(86)/Zouma(83),Bellerin(84),Tolisso(87),Isco(88),Suarez(85)/Gomes(89),Martial(87)/Deulofeu(86),Suarez(90)/Alcacer(84)/Lottin(81),Messi(92)/Williams(83) Wygrałem FIFA World Cup 2018(hattrick Messiego),Neymara i Ter Stegena zarząd sprzedał ,a Iniesta zakończył Karierę ,próbowałem wypożyczyć ale nie udało się.Rezerwy:Masip(72),Suarez(BR)(75),Munir(78),Busquets(86),Roberto(84),Palencia,Perdomo,Alvares(71),Mariani(69),Gonzalez(62),Bueno(68),Pique(86),paru innych ale nie pamiętam
0
O ile nie pójdzie w ślady Balotellego.
0
Lub Kingsman. Śmieszny,absurdalny i czasem brutalny film(szczególnie scena w kościele gdy zły charakter odpala muzę
0
Kryptonim U.N.C.L.E. śmieszny film szpiegowski,agenci KGB i CIA dostali misję rozbicia grupy przestępczej posiadającej broń atomową,mnóstwo śmieszny tekstów,docinków i żartów radziecko-amerykańskich. Polecam!
1
Nie przejmuj się;) Barca zagrała do dupy w pierwszym meczu ,a Juventus zagrał genialnie .Nie awansowali przez swoją niechęć do biegania i "gryzienia trawy".Graty dla Juve.Oby twój ulubiony zespół wygrał LM bo należy się twojej drużynie i Buffonowi ;) Jak traficie na Real to oby Ceer nie strzelił wam spalonej uznanej bramki.
0
No tak ale Rakieta ma słabą formę i w pomocy mało daje.Trzeba wzmocnić pomoc bo to co się tam odbywa to żenada ,a szczególnie przypadek pana Andrju G.
0
Monaco bo Kylian powoduję, że uśmiech pojawia mi się na twarzy.Te jego zagrania,strzały są ładne ,a gość ma tyle lat co ja. Poza tym Glikuś jest Polakiem;)
2
Kylian i Glik do boju o LM!!! ;)
0
Możemy marudzić tak samo jak kibice realu na remontade Barcy..
1
Weź wyjdź lepiej z tym obiektywizmem. Gol ze spalonego to czyste frajerstwo.
0
Jak zwykle UEFAlona ,a jak biali wygrywają przy pomocy sędziego to wszystko w porządku! Sędzia kalosz i tyle w temacie. Gratulacje dla ceera za strzelenie bramki ze spalonego uznanej
0
To co robią moderzy Fallout'a 4 jest niesamowite.Ostatnio znalazłem mod zapewniający dodatkowe 10-20h rozgrywki i nowe lokacje np. Większe miasto od Diamond City z siedmioma stacjami metra,klubami nocnymi,saunami,basenami itp. http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/16423/?
0
Jaki masz ekran? Jeśli full hd to tu masz test najtańszego pentiuma zdatnego do grania + karta graficzna gtx 1050 i gtx 1050ti który jest droższy o 150 zł od zwykłego 1050. Wg. Mnie uzbieraj więcej kasy i kup 1050ti + pentium ten w filmie wtedy będziesz miał dobrą wydajność w wielu grach ale na ustawieniach medium/high
0
Powinieneś wg.mnie dopłacić i wybrać coś takiego:
https://ithardware.pl/poradniki/polecane_zestawy_komputerowe_na_marzec_2017-2232-2.html
0
Tolisso,Dybala,Lemar,Alli.