To raczej już po lidze dla Barcy.W El Classico pewnie będzie remis znając determinację niektórych piłkarzy Barcelony.Real walczy do końca ,a Barca ostatnio odpuszcza i nawet z ogórami przegrywa.
Racja. Milan miał świetnych piłkarzy, którzy się zestarzeli ,a transfery były niezbyt trafione i doszło do tego, że mniejsze kluby zaczęły ich miażdżyć i ostatecznie Chinole ich kupili.Oby Barcelonie nic takiego się nie stało
Ja też jestem zawiedziony. Jak wyszło THP byłem zadowolony bo po eksperymentach w LT wrócili do Rocka. Po prawie 3 latach czekania na nową płytę zrobili takie coś.
Wg. mnie to jest żenada.Jak zespół zaczynający od nu metalu mógł przejść do pop-rapu;( Tylko to co Mike zaśpiewał na początku mi się podobało ,a resztato kaszanka.
Ja go tylko nie lubię ,a z drugiej strony taki powinien być polityk.Nie ojoj Niemcy i UE nam karzą tylko jeśli mojemu krajowi to będzie na rękę to wprowadzimy to u siebie/zastosujemy się.Tym czasem w Polsce większość polityków dba o interesy Unii,swoje i swojej partii zamiast bronić obywateli przed interesami obcych mocarstw
Trudno lubić Putina za likwidację opozycji,grożenie innym państwą itp. Po za tym w historii Rosja zawsze chciała pokonać Polskę,ponieważ im przeszkadzaliśmy w ekspansji Europy.Dużo ludzi nie lubi przywódców Rosji przez PRL,Katyń itp.
Jeszcze piszą że nie długo będą świętować urodziny dyktatora który założył koree płn i zrobią coś specjalnego. Jeszcze jest coś o zbliżającej się amerykańskiej armadzie i o ukrytej koreańskiej łodzi podwodnej "gotowej do wojny".-Nieciekawie się robi panowie
Z tego co przeczytałem w anglojęzycznej prasie to USA szykują się prawdopodobnie do wojny z koreą płn.Trump ostrzega koreę że jak testy będą dalej prowadzone to będzie interwencja.Chiny rozmawiają ze Stanami, że chcą kroków pokojowych wobec korei jednocześnie przestrzegając koreę przed interwencją USA
Mnie tylko trochę piecze porażka Bayernu bo lubię Lewego.Ja wiem, że są słabe okresy w sporcie bo to wiadomo ale wnerwia mnie brak chęci do walki.Co innego być na 4 miejscu w lidze , a walczyć i się poświęcać niż być wyżej i stać na boisku i czekać aż przeciwnik się pomyli.
1
Boom Beach ;)
0
Szczególnie, że Ney będzie na trybunach.
1
Ale mają jeszcze zaległy mecz z Celtą Vigo
0
Asensio leżał z minutę na boisku.
0
To raczej już po lidze dla Barcy.W El Classico pewnie będzie remis znając determinację niektórych piłkarzy Barcelony.Real walczy do końca ,a Barca ostatnio odpuszcza i nawet z ogórami przegrywa.
0
Już 2-2 ;( ME:Andromeda Ci nie pomógł.
1
Bo Zizou oszczędza piłkarzy na Bayern ,a zachwycony Asensio pomyślał, że rezerwy dadzą radę.Poza tym Varane i Pepe są kontuzjowani.
0
Racja. Milan miał świetnych piłkarzy, którzy się zestarzeli ,a transfery były niezbyt trafione i doszło do tego, że mniejsze kluby zaczęły ich miażdżyć i ostatecznie Chinole ich kupili.Oby Barcelonie nic takiego się nie stało
0
Ja też jestem zawiedziony. Jak wyszło THP byłem zadowolony bo po eksperymentach w LT wrócili do Rocka. Po prawie 3 latach czekania na nową płytę zrobili takie coś.
0
Najnowsza piosenka Linkin Park:
Wg. mnie to jest żenada.Jak zespół zaczynający od nu metalu mógł przejść do pop-rapu;( Tylko to co Mike zaśpiewał na początku mi się podobało ,a resztato kaszanka.
18
Dla zainteresowanych:
To jest ten gigant który został zrzucony na Afganistan
1
Ja go tylko nie lubię ,a z drugiej strony taki powinien być polityk.Nie ojoj Niemcy i UE nam karzą tylko jeśli mojemu krajowi to będzie na rękę to wprowadzimy to u siebie/zastosujemy się.Tym czasem w Polsce większość polityków dba o interesy Unii,swoje i swojej partii zamiast bronić obywateli przed interesami obcych mocarstw
0
To akurat głupie być wierzącym i nie widzieć w morderstwach na zlecenie i przekrętach nic złego
2
On chwali Trumpa ,a nie całą Amerykę z jej wybrykami na Bliskim wschodzie.
0
Trudno lubić Putina za likwidację opozycji,grożenie innym państwą itp. Po za tym w historii Rosja zawsze chciała pokonać Polskę,ponieważ im przeszkadzaliśmy w ekspansji Europy.Dużo ludzi nie lubi przywódców Rosji przez PRL,Katyń itp.
0
Jeszcze piszą że nie długo będą świętować urodziny dyktatora który założył koree płn i zrobią coś specjalnego. Jeszcze jest coś o zbliżającej się amerykańskiej armadzie i o ukrytej koreańskiej łodzi podwodnej "gotowej do wojny".-Nieciekawie się robi panowie
0
Szczególnie, że mają w pobliżu lotniskowce
0
Padłem hehehehe
0
To będzie najbardziej realistyczna gra w historii ;)
0
Z tego co przeczytałem w anglojęzycznej prasie to USA szykują się prawdopodobnie do wojny z koreą płn.Trump ostrzega koreę że jak testy będą dalej prowadzone to będzie interwencja.Chiny rozmawiają ze Stanami, że chcą kroków pokojowych wobec korei jednocześnie przestrzegając koreę przed interwencją USA
0
Oby nie było Fallout 5 real world.
0
USA mają Patrioty więc chyba bombka ich nie trafi.
2
Strażnicy La Rambli Dobra noc! ;)
0
Mnie tylko trochę piecze porażka Bayernu bo lubię Lewego.Ja wiem, że są słabe okresy w sporcie bo to wiadomo ale wnerwia mnie brak chęci do walki.Co innego być na 4 miejscu w lidze , a walczyć i się poświęcać niż być wyżej i stać na boisku i czekać aż przeciwnik się pomyli.
0
Racja bo jak MSN ma strzelać jak dystrybucja piłek praktycznie nie istnieje
0
Na Eleven nie oglądam bo mam spór między moją rodziną ,a NC+ i oglądam angielskie streamy bo uwielbiam j.angielski
0
Niestety jest dużo stukniętych fanów również u nas.
2
No tak ale UEFAlona zawsze i wszędzie.Jeszcze teksty typu:Remontada z PSG to tylko przypadek + przekupiony sędzia.
2
Tak ale o tym madritistas nie pamiętajo ;)
0
Niebezpiecznie jest myśleć ,że coś trwa wiecznie