1

Boom Beach ;)

0

Szczególnie, że Ney będzie na trybunach.

1

Ale mają jeszcze zaległy mecz z Celtą Vigo

0

Asensio leżał z minutę na boisku.

0

To raczej już po lidze dla Barcy.W El Classico pewnie będzie remis znając determinację niektórych piłkarzy Barcelony.Real walczy do końca ,a Barca ostatnio odpuszcza i nawet z ogórami przegrywa.

0

Już 2-2 ;( ME:Andromeda Ci nie pomógł.

1

Bo Zizou oszczędza piłkarzy na Bayern ,a zachwycony Asensio pomyślał, że rezerwy dadzą radę.Poza tym Varane i Pepe są kontuzjowani.

0

Racja. Milan miał świetnych piłkarzy, którzy się zestarzeli ,a transfery były niezbyt trafione i doszło do tego, że mniejsze kluby zaczęły ich miażdżyć i ostatecznie Chinole ich kupili.Oby Barcelonie nic takiego się nie stało

0

Ja też jestem zawiedziony. Jak wyszło THP byłem zadowolony bo po eksperymentach w LT wrócili do Rocka. Po prawie 3 latach czekania na nową płytę zrobili takie coś.

0

Najnowsza piosenka Linkin Park:



Wg. mnie to jest żenada.Jak zespół zaczynający od nu metalu mógł przejść do pop-rapu;( Tylko to co Mike zaśpiewał na początku mi się podobało ,a resztato kaszanka.

18

Dla zainteresowanych:


To jest ten gigant który został zrzucony na Afganistan

1

Ja go tylko nie lubię ,a z drugiej strony taki powinien być polityk.Nie ojoj Niemcy i UE nam karzą tylko jeśli mojemu krajowi to będzie na rękę to wprowadzimy to u siebie/zastosujemy się.Tym czasem w Polsce większość polityków dba o interesy Unii,swoje i swojej partii zamiast bronić obywateli przed interesami obcych mocarstw

0

To akurat głupie być wierzącym i nie widzieć w morderstwach na zlecenie i przekrętach nic złego

2

On chwali Trumpa ,a nie całą Amerykę z jej wybrykami na Bliskim wschodzie.

0

Trudno lubić Putina za likwidację opozycji,grożenie innym państwą itp. Po za tym w historii Rosja zawsze chciała pokonać Polskę,ponieważ im przeszkadzaliśmy w ekspansji Europy.Dużo ludzi nie lubi przywódców Rosji przez PRL,Katyń itp.

0

Jeszcze piszą że nie długo będą świętować urodziny dyktatora który założył koree płn i zrobią coś specjalnego. Jeszcze jest coś o zbliżającej się amerykańskiej armadzie i o ukrytej koreańskiej łodzi podwodnej "gotowej do wojny".-Nieciekawie się robi panowie

0

Szczególnie, że mają w pobliżu lotniskowce

0

Padłem hehehehe

0

To będzie najbardziej realistyczna gra w historii ;)

0

Z tego co przeczytałem w anglojęzycznej prasie to USA szykują się prawdopodobnie do wojny z koreą płn.Trump ostrzega koreę że jak testy będą dalej prowadzone to będzie interwencja.Chiny rozmawiają ze Stanami, że chcą kroków pokojowych wobec korei jednocześnie przestrzegając koreę przed interwencją USA

0

Oby nie było Fallout 5 real world.

0

USA mają Patrioty więc chyba bombka ich nie trafi.

2

Strażnicy La Rambli Dobra noc! ;)

0

Mnie tylko trochę piecze porażka Bayernu bo lubię Lewego.Ja wiem, że są słabe okresy w sporcie bo to wiadomo ale wnerwia mnie brak chęci do walki.Co innego być na 4 miejscu w lidze , a walczyć i się poświęcać niż być wyżej i stać na boisku i czekać aż przeciwnik się pomyli.

0

Racja bo jak MSN ma strzelać jak dystrybucja piłek praktycznie nie istnieje

0

Na Eleven nie oglądam bo mam spór między moją rodziną ,a NC+ i oglądam angielskie streamy bo uwielbiam j.angielski

0

Niestety jest dużo stukniętych fanów również u nas.

2

No tak ale UEFAlona zawsze i wszędzie.Jeszcze teksty typu:Remontada z PSG to tylko przypadek + przekupiony sędzia.

2

Tak ale o tym madritistas nie pamiętajo ;)

0

Niebezpiecznie jest myśleć ,że coś trwa wiecznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?