1

@kejdzi To, że kupisz mieszkanie przy stadionie, nie oznacza, że przez kilkanaście tygodni masz w nocy wysłuchiwać koncertu szlifierek, betoniarek i młotów pneumatycznych.
W artykule jakoś nei doczytałem narzekania na typowe hałasy generowane podczas użytkowania stadionu

1

@koziar Civilization I i II

0

@MessiForeverTheBest
Co do żużla, to trzeba przy nim wyrosnąć, - przytłaczająca większość kibiców tego sportu pochodzi jednak z ośrodków, gdzie można oglądać go live, a to jednak zmienia odbiór.
Choć i w TV zdarzają się perełki :)


1

@Szakalaka12369
"mam firmę produkującą separatory i przepompownie kręcąc około 1 mln rocznie zysku + 7 nieruchomości. Mi się żyje można powiedzieć za każdej władzy tak samo. "

To wyjaśnij nam, dlaczego Tobie Tusk nie zaszkodził, ale takiemu ING już tak :)

4

Tak, jakby tego nie było widać na boisku...

0

Andre Gomez !
Na pewno wróci silniejszy !

0

@Majczel97 Niby tak, ale zazwyczaj kończy się tak samo.
Trochę mnie śmieszył entuzjazm mojego syna 14l, który przed Euro był przekonany, ze Austria to "bez problemu", z Holandią "wpadnie remis" i awans będzie.
Za stary koń jestem, by wciąż się łudzić :)

6

Pewnie zaraz się dowiem, że nie jestem patriotą, ale szczerze nie cierpię przerw reprezentacyjnych. Dlaczego ?
- nie mogę oglądać Barcelony
- siłą woli oglądam (i krwawię z oczu) grę polskiej repry
- na bank nasi zawodnicy nie wróca do Barcelony w 100% zdrowi

0

To nie wirus FiFaA tylko wirus Madrid.
Oni przecież musieli przyjechać na te zgrupowania w kiepskiej kondycji

6

@Mistrzgry1
Nigdzie nie czytałem, że ludzie umierają z głodu, a kurs rubla można sprawdzić samemu
Poziom rezerw złota też :)

I pamiętaj - choćby nie wiem, jaka bieda i syf będzie w rosji, to nie będzie tego widać w Moskwie, czy Sankt Petersburgu.. Zajrzyj na prowincję.
A tak w ogóle, to od kiedy jest tam znów McD, skoro oni przejęli lokale, zmienili trochę logo i serwują tam swoje dziadostwo ?


3

@Mistrzgry1 Szmyd, to ty ?

A co do Moskwy - jeśli będzie to kiedyś normalny kraj pod normalnymi rządami, to pojadę.
Puki ruscy otumanieni putinowską propagandą - nie ma sensu

1

Ma niesamowitą wizję gry i precyzję podania.
Ale to, że pobił ten rekord Messiego to nie tylko dzięki powyższemu, lecz także dlatego, żę gra praktycznie zawsze. - i nie wiem, czy to dla jego zdrowia będzie dobre...

4

Wystarczyła zmiana trenera, nowy pomysł na zawodnika i Raphinha gra jak zupełnie inny człowiek

0

@Emerald operacja oznaczałaby opuszczenie Euro na 100% a tak łudził się, że da radę

4

Ta drużyna ma zupełnie inny mental niż za czasów Xaviego.
I ciąg na bramkę też...

2

Jak sobie przypominam, jaka kasa się wiąże z oglądaniem FdJ na trybunach w trakcie spotka to mi ciśnienie skacze.
Gdyby nie Euro byłoby po temacie dawno...

8

Ciekawe, czy dzwonią już do Kroosa ?
:)

0

Halooo, Toni ? Bo słuchaj, taka głupia sytuacja wyszła...

2

@Alo_Vi Ale dwumecze w grupie juź nie

0

A dlaczego Flick "wraca na stare śmieci", skoro to Bayern przyjeżdża do nas ?

0

Od razu przypomniał mi się Umtiti i jego szaman...

21

Pozostaje wierzyć, że Flick zrobi z FdJ jego najlepszą wersję, ale po tak długiej kontuzji może to trochę potrwać...

0

"a Rodrigo Bentancur rzucił szklanką, co spowodowało rozcięcie skóry głowy trenera od przygotowania fizycznego Urugwaju Santiago Ferro."

Haha, mistrz..
Mam nadzieję, że lepiej kopie:, niż rzuca :)

3

To jakieś fatum...
Pedri, Fati. Bernal, a nawet "niezniszczalny" Gavi
Aaa - i Balde

Wszyscy poważne i długotrwałe kontuzje.
Może jednak za szybko byli wprowadzani w doroslą piłkę ?

53

Znowu - 17 lat i kontuzja na skutek ataku rywala .
A za to, co zrobił Siss Pedriemu, to powinna być czerwona konsultacji VARu

5

Nie lubię wychwalać piłkarza po jednym meczu, ale....
Sięgam pamięcią, żeby znaleźć choć jedną taką połowę w wykonaniu Ferrana (gra kombinacyjna, gol, poprzeczka) i.... nie znajduję.
Czuję, że Ferran będzie miał duży problem...

5

Brawo. Jest mental w tej drużynie.
Ponownie Flick robi dobrą robotę w przerwie.

No i Olmo... Bardzo pozytywne zaskoczenie.
Pomijając bramkę, widać, że chłopak chce grać szybko, z pierwszej i dobrze dogaduje się z Yamalem, Pedrim i pewrnie także Ferminem

2

@ziomal88
Nie na 5 strat, ale na 1 asystę... Na razie :)

0

@ziomal88 Ten akurat w swoim chaosie może coś stworzyć

4

Fakt jest też taki, że MATS w formie z mistrzowskiego sezonu wyjąłby tę piłkę bez problemu. Ile razy ratował nam wtedy punkty w niewiarygodny sposób ?
Niestety, teraz nie wszedł dobrze w sezon - słaba skuteczność, niepewność przy górnych piłkach i błędy we wznawianiu gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?