0

Trzeba było po germańsku do niego nie krzyczeć :)

0

@milek9722 A to trzeba zlać "Bayerny, Benfiki i Dortmundy" ?
Może po prostu wygrać, albo zremisować ?

1

@milek9722 No to w LL mistrz, to przecież po 5 meczach prowadzimy ?
Jak mnie śmieszy takie przekreślenie szans po pierwszym z 8 meczów, granym w dadatku przez 85 minut w "10" :)

20

MATS i tak powinien być zadowolony, że nie wsadził sobie brameczki po tym piąstkowaniu w tył.
Bo by się spod memów nie odkopał :))

Nie da się wygrać w "10" przy słabej dyspozycji bramkarza...

0

@No1Mesq Po pierwszym zdaniu myślałem, że już jedziesz po Flicku :)))

0

@cwynu To też fakt, MATS nie pomógł, jak to robił za czasów mistrzowskiego sezonu Xaviego

0

@addept Kiedyś Lewy nie miał 36 lat...

0

@Kyonego Ale w 2. połowie którego meczu ? Getafe ?

9

No i falstart....
Czuję kaca, jak po meczu z PSG i czerwie dla Araujo.
Rywal do ogrania, ale głupi faul praktycznie przekreślił tę szansę...

No i fakt, MATS już nie jest cudotwórcą....

0

@addept Z tego co widzę, to tylko Ter Stegen przebiegł dziś mniej kilometrów, niż Lewy. A to wychodzenie na pozycję z szybkością 20km/h (bo większej dziś nie osiągnął) to też nie powala.
Nie o to chodzi w grze w "10"

0

@Heros11 Ile ? A ile Pau i Ferran ?

6

Jak na czerwo w 10 minucie to i tak nie jest źle.
Teraz wymienić Lewego (który w tej sytuacji jest bezproduktywny) na kogoś kto presuje i broni i szybciej biega.
Czyli Pau, albo Ferran.
Ferran i tak nie zagra w kolejnym meczu, więc niech biega i wypluwa płuca :)

A tak ogólnie - to test dla tej drużyny, czy potrafi grać i wygrywać, kiedy okoliczności nie sprzyjają

5

W przerwie za Lewego powinien wejść Ferran, albo Pau Victor. Oni biegają, presują, a Lewy jest egzekutorem, a "w 10" wielu akcji z nim w składzie, to my mieć nie będziemy

0

@Kyonego
A gdzie Pau, co miał niby "szybciej zagrać", niż Ferran ?
Poza tym, gdzie ja napisałem, że zagra Ferran ?

3

Czyli Pedri wyżej, niż ostatnio bywało, Eric za nim.
Chyba Flick zaskoczył, bo raczej można było obstawiać zmianę w stylu Ferran, (czy nawet Torre) za Olmo.
Ciekawe, jak to zagra, ze swojej strony chciałbym dziś zobaczyć Fatiego i Guillle Fernándeza wprowadzanych na ostatni kwadrans przy komfortowym wyniku
Vamos !

7

@Kapitan hawk Trudno się gra na kolanach...

0

To kto dzisiaj za Olmo ?
Fati 60min, Ferran 30, czy na odwrót ?
A może Torre ?


0

@Zieliniak W sumie tak, dziś też Thibo najlepszym z białych

3

Niby biali wygrali 3:1, niby wynik ok, ale gra nie przekonuje.
Koślawa strasznie i prezenty od rywali

1

Niech żyją Igrzyska Olimpijskie !
Drugiego chłopaka nam zajechali

0

@Kyonego Nie Ty jesteś trenerem - po pierwsze.
Po drugie, nie wiem po co ten tekst "czytasz artykuł czy tylko nagłówek" skoro zarówno jeden, jak i drugi odnoszą się do meczu Z MONACO

1

@nitey "najgorsze i tak jest to, że od lat 90tych wiedziano, że dziurą ozonowa się powiększa i czeka nas zagłada - i możni tego świata nic z tym nie zrobili i nie robią,"

Jak to nic ni zrobili ? A w lodówkach, pompach ciepła, dezodorantach masz wciąż freon ?

0

@Kyonego "pominę już pytanie czy śledzisz mecze, ale zapytam tylko czy czytasz artykuł czy tylko nagłówek?"

Przecież cały artykuł traktuje o meczu z Monaco, więc rozważanie występu Ferrana jest jak najbardziej na miejscu

0

@Dzieniu
"Jednocześnie informujemy, że jako FCBarca.com nie pośredniczymy w sprzedaży samych biletów na mecz. "

7

Jeszcze w dodatku sam sobie asystę wywalczył.
Trzeba przyznać, że w odbiorach jest naprawdę dobry.

5

Jak się porówna, jak zagrał wczorajszy MVP z Madrytu, a dzisiejszy z Barcy...
:)))

17

Jak widzę Cubarsiego, Yamala w składzie to ściskam kciuki przede wszystkim, żeby zdrowi dotrwali do końca meczu...

10

Hahah... Jedyną metodą, by Vinicjusz i Mbappe pojawili się na górze listy strzelców LL jest przyznanie Madrytowi jeszcze większej ilości karnych, bo z golami z gry to u nich trochę słabo :)

A już MVP dla żółwia w tym meczu, to kompletny kabaret....
Robią wszystko, by chłop się nie załamał

0

@LubiePiwo W samochodzie zmiana in plus, poza samochodem jest mi to kompletnie obojętne.

0

Lepiej późno, niż wcale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?