fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba było po germańsku do niego nie krzyczeć :)
0
@milek9722 A to trzeba zlać "Bayerny, Benfiki i Dortmundy" ?
Może po prostu wygrać, albo zremisować ?
1
@milek9722 No to w LL mistrz, to przecież po 5 meczach prowadzimy ?
Jak mnie śmieszy takie przekreślenie szans po pierwszym z 8 meczów, granym w dadatku przez 85 minut w "10" :)
20
MATS i tak powinien być zadowolony, że nie wsadził sobie brameczki po tym piąstkowaniu w tył.
Bo by się spod memów nie odkopał :))
Nie da się wygrać w "10" przy słabej dyspozycji bramkarza...
0
@No1Mesq Po pierwszym zdaniu myślałem, że już jedziesz po Flicku :)))
0
@cwynu To też fakt, MATS nie pomógł, jak to robił za czasów mistrzowskiego sezonu Xaviego
0
@addept Kiedyś Lewy nie miał 36 lat...
0
@Kyonego Ale w 2. połowie którego meczu ? Getafe ?
9
No i falstart....
Czuję kaca, jak po meczu z PSG i czerwie dla Araujo.
Rywal do ogrania, ale głupi faul praktycznie przekreślił tę szansę...
No i fakt, MATS już nie jest cudotwórcą....
0
@addept Z tego co widzę, to tylko Ter Stegen przebiegł dziś mniej kilometrów, niż Lewy. A to wychodzenie na pozycję z szybkością 20km/h (bo większej dziś nie osiągnął) to też nie powala.
Nie o to chodzi w grze w "10"
0
@Heros11 Ile ? A ile Pau i Ferran ?
6
Jak na czerwo w 10 minucie to i tak nie jest źle.
Teraz wymienić Lewego (który w tej sytuacji jest bezproduktywny) na kogoś kto presuje i broni i szybciej biega.
Czyli Pau, albo Ferran.
Ferran i tak nie zagra w kolejnym meczu, więc niech biega i wypluwa płuca :)
A tak ogólnie - to test dla tej drużyny, czy potrafi grać i wygrywać, kiedy okoliczności nie sprzyjają
5
W przerwie za Lewego powinien wejść Ferran, albo Pau Victor. Oni biegają, presują, a Lewy jest egzekutorem, a "w 10" wielu akcji z nim w składzie, to my mieć nie będziemy
0
@Kyonego
A gdzie Pau, co miał niby "szybciej zagrać", niż Ferran ?
Poza tym, gdzie ja napisałem, że zagra Ferran ?
3
Czyli Pedri wyżej, niż ostatnio bywało, Eric za nim.
Chyba Flick zaskoczył, bo raczej można było obstawiać zmianę w stylu Ferran, (czy nawet Torre) za Olmo.
Ciekawe, jak to zagra, ze swojej strony chciałbym dziś zobaczyć Fatiego i Guillle Fernándeza wprowadzanych na ostatni kwadrans przy komfortowym wyniku
Vamos !
7
@Kapitan hawk Trudno się gra na kolanach...
0
To kto dzisiaj za Olmo ?
Fati 60min, Ferran 30, czy na odwrót ?
A może Torre ?
0
@Zieliniak W sumie tak, dziś też Thibo najlepszym z białych
3
Niby biali wygrali 3:1, niby wynik ok, ale gra nie przekonuje.
Koślawa strasznie i prezenty od rywali
1
Niech żyją Igrzyska Olimpijskie !
Drugiego chłopaka nam zajechali
0
@Kyonego Nie Ty jesteś trenerem - po pierwsze.
Po drugie, nie wiem po co ten tekst "czytasz artykuł czy tylko nagłówek" skoro zarówno jeden, jak i drugi odnoszą się do meczu Z MONACO
1
@nitey "najgorsze i tak jest to, że od lat 90tych wiedziano, że dziurą ozonowa się powiększa i czeka nas zagłada - i możni tego świata nic z tym nie zrobili i nie robią,"
Jak to nic ni zrobili ? A w lodówkach, pompach ciepła, dezodorantach masz wciąż freon ?
0
@Kyonego "pominę już pytanie czy śledzisz mecze, ale zapytam tylko czy czytasz artykuł czy tylko nagłówek?"
Przecież cały artykuł traktuje o meczu z Monaco, więc rozważanie występu Ferrana jest jak najbardziej na miejscu
0
@Dzieniu
"Jednocześnie informujemy, że jako FCBarca.com nie pośredniczymy w sprzedaży samych biletów na mecz. "
7
Jeszcze w dodatku sam sobie asystę wywalczył.
Trzeba przyznać, że w odbiorach jest naprawdę dobry.
5
Jak się porówna, jak zagrał wczorajszy MVP z Madrytu, a dzisiejszy z Barcy...
:)))
17
Jak widzę Cubarsiego, Yamala w składzie to ściskam kciuki przede wszystkim, żeby zdrowi dotrwali do końca meczu...
10
Hahah... Jedyną metodą, by Vinicjusz i Mbappe pojawili się na górze listy strzelców LL jest przyznanie Madrytowi jeszcze większej ilości karnych, bo z golami z gry to u nich trochę słabo :)
A już MVP dla żółwia w tym meczu, to kompletny kabaret....
Robią wszystko, by chłop się nie załamał
0
@LubiePiwo W samochodzie zmiana in plus, poza samochodem jest mi to kompletnie obojętne.
0
Lepiej późno, niż wcale