8

Lewy rozpoczyna marsz po Trofeo Pichichi !

0

Zastanawiam się, jak słaby musi być Eric, skoro Flick wystawił Martineza....

2

Na obecną chwilę ta drużyna wygląda jak połapana sznurkiem i taśmą naprawczą.
To, co gramy w obronie (i tyczy się to też MATSa) to nieśmieszny film.
Oj ciężkie będą pierwsze kolejki, ciężkie...

3

@626 wybitnie defensywne ustawienie xD

13

Z Ferminem Raków Częstochowa byłby potęgą...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Fermin wchodzi w pole karne jak rasowy napastnik

0

@szymonekk Yamal LS ? Ile on minut zagrał na LS ?

1

@Tomek54321 Ale Athletic go nie sprzeda taniej. Tylko właśnie dlatego, że Barca chce taniej, potem ktoś tworzy takie newsy o "nagrywaniu filmu na siłę"

2

"Zgodnie z tymi informacjami piłkarz miał zostać zmuszony do nagrania tego filmiku, a przynajmniej ma wynikać to z nacisków jego otoczenia, bo on sam zawsze chciał przejść do Barcelony i grać z Lamine Yamalem."

Ale jaki to problem ?
Oświadcza to w Bilbao, zgłasza się się Barcelona, wpłaca klauzulę i po sprawie.
Tylko mnie się ta historyjka nie klei ?

0

@KibicBarcy84 A.. na krechę, to jeszcze gorzej, bo jak pojawi się jakaś transferowa okazja, to my będziemy jeszcze na kolejną ratę zbierać

2

To teraz trzeba się modlić, żeby Ansu odpalił, to wtedy może drugie skrzydło też będzie grało...

2

Popieprzone...
Dawno nie mieliśmy 60mkn wolnych i ktoś nie wiedział co z nimi zrobić...
Albo inaczej - wiedział, co zrobić, żeby dostać prowizję...

0

Jest Fermin, jest Torre, wraca Gavi. Tam naprawdę nie ma po co kombinować z Olmo

28

Fermin sam sobie zrobił asystę i gola w jednej akcji :)
Co za turniej dla niego...

0

@MarFan "Bo widzę jak się młodzi zachowują. Siedzą wszędzie z komórką, ten ekran ogranicza ich życie."

A młodzi Niemcy się tak nei zachowują ? Młodzi Norwedzy ?
Te komórki to jakaś polska przypadłość ?

13

To już pewne.
Victor kończy przygodę Vitora z Barcą

3

@Dzieniu Sprawdź sobie na sjp.pl znaczenie słów "obwód" i "odwód" i pomyśl, które bardziej pasuje w tym kontekście

1

@Dzieniu ludzie, co wy macie z tym " obwodem" ?
A co do zasady z przekazem się zgadzam

37

Fermin strzela, ale nas parzy 60mln i musimy je wydać na Olmo

0

@ObiwanKenobi O ile będzie chciał odejść. Bale nie chciał, Hazard nie chciał.
Tak wiec - ogranie go, albo wypożyczenie z połową pensji wziętej przez nowy klub.


0

Ferminator już trafia :)

0

@Nazio_87 A co ma jedno, do drugiego ?
Szybko biega i to jej oddać trzeba, reszta, hmmmm.....

0

@ObiwanKenobi Serio, ktoś go kupi po rocznym oglądaniu meczów z trybun ?
Nawet Saudowie nie są tak głupi
Może sobie na nich siedzieć jak Bale u białych, za kilka baniek rocznie

4

@ObiwanKenobi To prawda, ale żeby kogoś sprzedać, to po pierwsze ten ktoś musi chcieć odejść, po drugie musi być kupiec, a żeby był kupiec, trzeba zawodnika w paru meczach pokazać.

0

Lenglet z ostatnich dwóch sezonów w Barcelonie kojarzy mi się z brakiem szybkości i farfoclami w obronie.
Czyżby Flick zdołał go naprawić ?

4

Uważam, że chłopak w zeszłym sezonie dostał zdecydowanie zbyt mało minut, szczególnie, kiedy stało się jasne, że Oriol w Barcelonie nie odpalił.
Ale ten sezon może być dla niego przełomowy.

1

@karci0 Ale teraz, za "Niemca" akurat uwierzę w tą większą intensywność

0

@Litman Zacytuję Marka Twaina
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Szkoda, że się nie zastosowałeś...

3

@ObiwanKenobi "A jak Ukraińcy radzili sobie w trakcie Powstania Warszawskiego?"

podobnie, jak rosjanie:
https://www.polskieradio.pl/39/156/artykul/3215712,rona-rosjanie-w-niemieckich-mundurach-tlumia-powstanie-warszawskie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?