23

Jaka liga, taki Bussi...
:)

Pamiętam jego wejście do pierwszej drużyny Barcelony, miał być następcą Busquetsa, ale trafil w jego prime + komtuzje + nie ta półka jednak...

1

@Trojanek23 A to pytała ile zarabiasz, czy czym się zajmujesz ?

0

Sorry, Xavi, ale za rok, to my będziemy wracać po Nico

0

@misterio Skoro pod koniec filmu jakaś japońska laska powiedziała, że to musiała być bomba, to była bomba.
Temat do zamknięcia
xD

1

Masz 20 lat, jesteś nadzieję reprezentacji Canarinhos, podpisujesz kontrakt w Europie z Barceloną, a po roku masz wylądować w Al-Hilal.
Komiediodramat....

0

@VegetaPolska Jedzenie jest potrzebą fizjologiczną i trzeba za nie płacić.
Potrzebą fizjologiczną jest sen i za to, by się przespać nad morzem też płacisz.
Sranie tez jest potrzebą fizjologiczną i tez trzeba za nie płacić.
Pomogłem ?

0

Uch, rzuciłem okiem na tytuł, przeczytałem "Ferrana" i aż mnie zmroziło :)

4

Jeszcze jeden powód, by kibicować Maxowi :)

1

To byłoby (będzie) dla nas gigantyczne wzmocnienie i zbalansowanie skrzydeł, mam wrażenie, że odkąd odszedł Jordi Alba, a Balde i Fati z wiadomych przyczyn nie odpalili, to na lewym skrzydle nie działo się wiele dobrego...

0

@Criss18Barca
Bezproduktywne machanie paluszkiem .
A już kładę się ze śmiechu, jak czytam, że ona "zaorała" Ursulę vdL.
Kiedyś już Szydło podobnie zorała komisję - 1:27 chyba

0

@VegetaPolska No i dlatego na pierwszym zdjęciu w wątku wygląda to już dość blado i - jak dla mnie - odpychająco.
Kumpel wytatuował sobie taką nogę androida na łydce (jakaś sprężyna, mechanizm, te klimaty)
Na początku wyglądało to może i fajnie, po trzech latach marność...

0

@MesQueUnClub_87 Ale Messi to D10S. Mówmy o ludziach

0

@VegetaPolska Szkoda, że teraz wygląda sino-blado

0

@AlexDark00 Znajdź droższego 35 (praktycznie 36) latka

16

Udźwignąłeś, chłopaku....
Szacun !

0

To teraz czekamy tylko na Argentynę i pojedynek GOAT z pretendentem :)

2

Flick patrzy na mecz, na Nico i Lamine na skrzydłach i sobie myśli - ale to by żarło :)

1

Gorzej, niż było nie będzie :)

0

Myślę, że jego kolana i mięśnie są teraz w lepszej kondycji, niż głowa i to właśnie tu tkwią ograniczenia.
Więc oprócz specjalisty od przygotowania fizycznego wskazany będzie też psycholog

0

Hansi, to może jeszcze rzuć liczby Lotto na sobotę ?

6

Collegium Tumanum wiecznie żywe

0

@Arden Nie palę, więc jestem za. To syf straszny.
Piwo robię sam, bo 90% asortymentu w sklepach (poza niektórym kraftem) to syf straszny.
Więc też jestem za

0

Ktoś z właściwym DNA musi być, nie ma opcji...
xD

1

Mam dla Carvajala (mimo, że biały) olbrzymi szacunek za to, jak walczy dla swojej reprezentacji.
W tej ostatniej sytuacji z czerwem świadomie wyeliminował się z półfinału, żeby tylko przerwać groźną akcję

1

Baby na targu potrafią lepiej sprzedawać, niż nasz klub...

1

Podstawowym błędem była tak niska klauzula wykupu.
Nie jestem przekonany, czy to grajek na naszą miarę, ale kasy powinien przynieść więcej…

1

Chłop jest już stracony dla nas...
Będzie Olmo i szczęśliwy Deco :)

4

@koksik2700
Czyli jesteś za tym, by utrzymać tarcze socjalne i sztucznie wpływać na cenę gazu ?
Powiedz mi - na kogo głosujesz ?

3

Jest priorytetem dla Deco ? A co na to Flick ?
Dużo nie ugramy, jak będą ściągani zawodnicy będący priorytetami dla dyrektora sportowego, a nie trenera…

0

@bimbher Zwierzęta nie cierpią na ból stawów ? Przeczytam to mojemu psu.
Nie chorują ?
Ale weterynarze mają się coraz lepiej :)

Skąd 80% wspólnych genów z szynpansem ?

Owszem - życie z n Ziemi mogło przybyć z kosmosu - w meteorycie, lub (nie odrzucam takiej możliwości) zasiane przez inną cywilizację.
Ale absolutną teorią spiskowa jest to, że jakaś pozaziemska cywilizacje zasiała CZŁOWIEKA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?