0

@maikeru
A Martin ?
Kounde w porównaniu z Martinem wymiata

1

Ceniłem kiedyś Rayo za serducho do walki, ale to poszło u nich w złą stronę - złośliwości, symulki, teatr.
Przejęli palmę pierwszeństwa po Getafe

7

w przerwie:
Ferran -> Olmo
Martin -> Balde

w 60minucie
Pedri -> Fermin, jak sie nie ocknie

0

No to teraz trzeba liczyć na niemiecką suszarkę w szatni i dobre zmiany

1

Dobry mecz, dla udowodnienia, że coś w tym klubie poszło w dobrym kierunku.
Vallecano to ostatnio był mega ciężki teren dla nas i 3 punkty będą cieszyć wyjątkowo.

1

@picznik Chemię to się pokazuje przed i po meczu ( i pokazał), bo w trakcie - jak jesteś w przeciwnej drużynie - to jednak nienajlepszy ku temu moment

8

Tak się przyzwyczaiłem do dobrej gry Kounde na PO, że zapomniałem, że przychodził do nas jako stoper:)

23

Dobry deal.
Jeśli Faye wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie Rennes i potwierdzi swoje możliwości, to 25mln będzie dobrą okazją do wzmocnienia składu., lub okazją do zarobku

0

@tristan87 Dobre, doceniam ;)

29

Jeśli Lewy miał cztery doskonałe okazję do strzelenia gola, to znaczy, że Barcelona Flicka gra zupełnie inaczej, niż Barcelona Xaviego.
A na pewno ogląda się to dużo lepiej

0

@KrychaFCB
Jednemu i drugiemu religia zryła beret:
"W środę rano reporter Onetu był świadkiem dziwnych zachowań 45-latka. Siedzący w policyjnym radiowozie mężczyzna śmiał się histerycznie, by za chwilę zamilczeć, a następnie nagle rzucać bluźnierstwami w kierunku pilnujących go policjantów, mówić im, iż mają mu oni "paść do stóp", i pytać, czy "nie wiedzą, kim on jest". Określał siebie bogiem."



0

@Hosh Nieprawidłowe użycie słowa "bynajmniej" nie sprawia, że zdanie nabywa ironicznego, lub sarkastycznego wydźwięku

0

@Ojciec5tkidzieci
"W każdym bądź razie bynajmniej próbował wyprowadzić nas na prostą,"

Nie "bynajmniej" a "przynajmniej", jeśli już w tym wątku dbamy o poprawność wyrażania się w ojczystym języku.
https://www.nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/ojczysty-dodaj-do-ulubionych/ciekawostki-jezykowe/bynajmniej-

1

Jeszcze jeden wypadnie i Lenglet będzie miał wreszcie okazję okazję pokazać za co bierze pieniądze :)

0

Nie ma co drzeć szat. Jak się okaże, że odpalił, to za rok wróci lepiej przygotowany do gry.
Jeśli nie - to chyba te 20mln można będzie wyciagnąć

0

Czy to jest ten sezon, że Lewy musi zagrać określony % minut, aby kontrakt automatycznie się przedłużył o rok ?
Mam nadzieję, że Flick o tym wie :)

1

Facet dzięki Barcelonie ustawił się do końca życia...

0

@RoberDzik Lenglet

0

"Operacja jest skomplikowana, ale Barça ma sprzymierzeńca na najwyższym poziomie: agenta Jorge Mendesa."

Który zapewne wypisze czek i wpłaci klauzule za Barce :)

13

Sędziowie w Hiszpanii to dno, ale Real TV to dno i metr mułu.

0

@yzyr No to sie zgadzamy, że zależy to bardziej od psychy i zachowania, niż koloru skóry i reprezentowanego klubu

0

@yzyr Bellingham tez miał ten problem ?

0

@Dejmet A teraz zawodnik ma 36 lat i może grać mocnym klubie jednaj z mocniejszych lig świata.

0

@yzyr "Każdy jest rasistą" ? Ciekawe spostrzeżenie...
No to który zagraniczny piłkarz ma taki problem jak Dżunior ?

3

@yzyr Jeśli ktoś jest rasistą, to na to nie patrzy. Więc to nie stadiom Valencji "rasistowski", tylko Vini jest dzbanem...

17

Tu nie chodzi o o to, że stadion Valencjj jest "rasistowski", tylko o to, że Vinicius ma coś nie tak pod deklem, prowokując rywali i ich kibiców.
Lamine to zupełnie inna klasa.

1

@Ziemny A ile grał ?
Zabaczymy w tym sezonie pod nowym trenerem.

36

@Ziemny To musi mieć dużego farta w życiu, , skoro mimo swojej ślepoty podał piłkę w punkt Yamalowi i dzięki temu skończył mecz z asystą :))

0

@Patryk1899 Wrócą Gavi i Fermin, a Pedri do pełnej dyspozycji to naturalną koleją rzeczy Bernal trafi do rezerw.

3

No i dobrze.
Jeśli pracę trenera w trakcie meczu można ocenić jakością zmian i odmianą obrazu gry po przerwie, to dziś Flick na duży plus.
Nastawienie po przewie było zupełnie inne i mam nadzieję, że czasy, kiedy regularnie w ciągu 5 minut drugiej połowy dostawaliśmy bramkę już nie wrócą.

Szkoda niewykorzystanych sytuacji pod koniec meczu, bo Valencia siadła fizycznie i można im było do najmniej jedną bramkę klepnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?