fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maikeru
A Martin ?
Kounde w porównaniu z Martinem wymiata
1
Ceniłem kiedyś Rayo za serducho do walki, ale to poszło u nich w złą stronę - złośliwości, symulki, teatr.
Przejęli palmę pierwszeństwa po Getafe
7
w przerwie:
Ferran -> Olmo
Martin -> Balde
w 60minucie
Pedri -> Fermin, jak sie nie ocknie
0
No to teraz trzeba liczyć na niemiecką suszarkę w szatni i dobre zmiany
1
Dobry mecz, dla udowodnienia, że coś w tym klubie poszło w dobrym kierunku.
Vallecano to ostatnio był mega ciężki teren dla nas i 3 punkty będą cieszyć wyjątkowo.
1
@picznik Chemię to się pokazuje przed i po meczu ( i pokazał), bo w trakcie - jak jesteś w przeciwnej drużynie - to jednak nienajlepszy ku temu moment
8
Tak się przyzwyczaiłem do dobrej gry Kounde na PO, że zapomniałem, że przychodził do nas jako stoper:)
23
Dobry deal.
Jeśli Faye wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie Rennes i potwierdzi swoje możliwości, to 25mln będzie dobrą okazją do wzmocnienia składu., lub okazją do zarobku
0
@tristan87 Dobre, doceniam ;)
29
Jeśli Lewy miał cztery doskonałe okazję do strzelenia gola, to znaczy, że Barcelona Flicka gra zupełnie inaczej, niż Barcelona Xaviego.
A na pewno ogląda się to dużo lepiej
0
@KrychaFCB
Jednemu i drugiemu religia zryła beret:
"W środę rano reporter Onetu był świadkiem dziwnych zachowań 45-latka. Siedzący w policyjnym radiowozie mężczyzna śmiał się histerycznie, by za chwilę zamilczeć, a następnie nagle rzucać bluźnierstwami w kierunku pilnujących go policjantów, mówić im, iż mają mu oni "paść do stóp", i pytać, czy "nie wiedzą, kim on jest". Określał siebie bogiem."
0
@Hosh Nieprawidłowe użycie słowa "bynajmniej" nie sprawia, że zdanie nabywa ironicznego, lub sarkastycznego wydźwięku
0
@Ojciec5tkidzieci
"W każdym bądź razie bynajmniej próbował wyprowadzić nas na prostą,"
Nie "bynajmniej" a "przynajmniej", jeśli już w tym wątku dbamy o poprawność wyrażania się w ojczystym języku.
https://www.nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/ojczysty-dodaj-do-ulubionych/ciekawostki-jezykowe/bynajmniej-
1
Jeszcze jeden wypadnie i Lenglet będzie miał wreszcie okazję okazję pokazać za co bierze pieniądze :)
0
Nie ma co drzeć szat. Jak się okaże, że odpalił, to za rok wróci lepiej przygotowany do gry.
Jeśli nie - to chyba te 20mln można będzie wyciagnąć
0
Czy to jest ten sezon, że Lewy musi zagrać określony % minut, aby kontrakt automatycznie się przedłużył o rok ?
Mam nadzieję, że Flick o tym wie :)
1
Facet dzięki Barcelonie ustawił się do końca życia...
0
@RoberDzik Lenglet
0
"Operacja jest skomplikowana, ale Barça ma sprzymierzeńca na najwyższym poziomie: agenta Jorge Mendesa."
Który zapewne wypisze czek i wpłaci klauzule za Barce :)
13
Sędziowie w Hiszpanii to dno, ale Real TV to dno i metr mułu.
0
@yzyr No to sie zgadzamy, że zależy to bardziej od psychy i zachowania, niż koloru skóry i reprezentowanego klubu
0
@yzyr Bellingham tez miał ten problem ?
0
@Dejmet A teraz zawodnik ma 36 lat i może grać mocnym klubie jednaj z mocniejszych lig świata.
0
@yzyr "Każdy jest rasistą" ? Ciekawe spostrzeżenie...
No to który zagraniczny piłkarz ma taki problem jak Dżunior ?
3
@yzyr Jeśli ktoś jest rasistą, to na to nie patrzy. Więc to nie stadiom Valencji "rasistowski", tylko Vini jest dzbanem...
17
Tu nie chodzi o o to, że stadion Valencjj jest "rasistowski", tylko o to, że Vinicius ma coś nie tak pod deklem, prowokując rywali i ich kibiców.
Lamine to zupełnie inna klasa.
1
@Ziemny A ile grał ?
Zabaczymy w tym sezonie pod nowym trenerem.
36
@Ziemny To musi mieć dużego farta w życiu, , skoro mimo swojej ślepoty podał piłkę w punkt Yamalowi i dzięki temu skończył mecz z asystą :))
0
@Patryk1899 Wrócą Gavi i Fermin, a Pedri do pełnej dyspozycji to naturalną koleją rzeczy Bernal trafi do rezerw.
3
No i dobrze.
Jeśli pracę trenera w trakcie meczu można ocenić jakością zmian i odmianą obrazu gry po przerwie, to dziś Flick na duży plus.
Nastawienie po przewie było zupełnie inne i mam nadzieję, że czasy, kiedy regularnie w ciągu 5 minut drugiej połowy dostawaliśmy bramkę już nie wrócą.
Szkoda niewykorzystanych sytuacji pod koniec meczu, bo Valencia siadła fizycznie i można im było do najmniej jedną bramkę klepnąć