0

Ten klub w LM frajerzy tak, że aż się odechciewa oglądać. Indywidualne wysrywy jakiegoś geniusza i mecz już na początku pozamiatany.

0

@Pnog37 100 % winy Niemca. Eric mógł się zachować lepiej ale nie musiał. Tam ten faul trochę też naciągany jak dla mnie.

1

Nie lubię ter stegena. Nigdy go nie lubiłem. Od początku jak biegał skarżyć że gra Bravo a nie on. Te jego wysrywy mnie wkurwiają.

1

@FCB_dimiC kiepskie miejsce na to. Są fora on tematyce komputerowej. Podasz budżet i przeznaczenie sprzętu to pomogą coś wybrać. Do gier to lepsze będzie PC albo nawet konsola niż laptop. Laptopy do gier to wydatek najmniej 4 k a lepiej 5-6 k PLN.

3

@FCBparasiempre Pamiętam go. Głowa strzelał mocniej niż nogami.

0

@Radioactive9705 W 51... W 44 r im Katyń w ogóle nie przeszkadzał.

0

@333tricampeones333 Pytanie jest tylko jedno. Na ile jego kolano wytrzyma obciążenie sezonem. Jak wytrzyma, to przy Flicku może się odbudować Fati.

0

@AbelKabel Właśnie, że produkcja, high tech, farmakologia i marża. Polska jest liderem w czym ? I do kogo to należy ? Coraz więcej do chińczyka. Jak się zachód weźmie za łeb ze wschodem, co wydaje się nieuchronne to jakość życia w Europie spadnie tak bardzo, że będzie płacz.
Sporo się o tym mówi w środowisku specjalistów od geopolityki.

1

@AbelKabel Jezu Abel. Gdzie okna do elektroniki, leków i surowców energetycznych ? Okej tych ostatnich się nie produkuje tylko wydobywa, ale wiesz ocb. Okna w porównaniu do wyżej wymienionych bardzo mały rynek.

0

@AbelKabel No właśnie. W tedy na dworze wśród elit. Dziś to rozlało się dalej na społeczeństwo. Skoro taki zwykły szon może inkasować miliony, to nie jest to promil...
Wielkie imperium już raz upadło pod naporem barbarzyńcow, którzy mogli swobodnie osiedlać się w jego granicach. W imperium tym zepsucie wśród elit osiągnęło zenit. Biseksualne orgie itp.
Ale ja nawet nie o tym, bo to są szczegóły świadczące o zepsuciu cywilizacji. Najbardziej uderzy w nas brak przemysłu. Tu się w porównaniu do Azji nic nie produkuje. Ile myślisz tak się da ciągnąć ?

0

@ViscaBarca123 Messiemu w jego genialnych występach też wiele nie wychodziło. Mnóstwo strat itp. Ja nie uważam, że Lamal zagrał na 9. Tylko, że oceny Leo były czasem naciągane

4

@Safrani Przez takich foliarzy później nikt już nie bierze na serio żadnych doniesień spoza głównego nurtu. Bo z jednej strony mamy przekaz, od którejś z partii, tak jak za PiSu TVP nadawało dla PiSu a TVN dla Po. Teraz to już i TVP i Tvn walą taki sam przekaz. Z drugiej strony mamy natomiast foliarzy. Ciężko o jakieś rzetelne, obiektywne informacje.

0

@Hosh Nie mówię, że covidowe szczepionki są cool, ale przed nimi sportowcy też czasem umierali nagle.

0

Lamal tylko 8? Messi po podobnym wstępnie zbierał 9 albo 9,5.

7

@xvcWinterSoldier Zachodnia cywilizacja powoli się zwija. Kwestia 20 może 30 lat i będzie jakiś większy reset.

0

@Tasde Mocniej i wiecej, nie oznacza wcale, że będą dobrze przygotowani. W ostatnim sezonie Xaviego było widać, że zespół celował z formą na końcówkę sezonu. Dobre wyniki nie wzięły się z nikąd. Byliśmy blisko 1/2 LM. Ogólnie to przygotowania należy poprowadzić tak, by na początku i w środki sezonu wyglądali bardzo dobrze fizycznie, a na koniec osiągnęli peak. Co do Valverde, to z Romą i Liverpoolem dostawaliśmy fizycznie i mentalnie, a nie tylko mentalnie.

1

Brakowało nam za plecami napastnika takiego kreatywnego zawodnika jak Olmo. Odkąd odszedł Messi... Nie że porównuje Olmo do Messiego bo to inna liga, ale Hiszpan da nam wiele radości.

7

Widać po naszych dobre przygotowanie fizyczne. To co leżało u Valverde, Setiena i Xaviego. Przecież nie da się wygrywać tytułów, bez przygotowania do sezonu na 100 %.

0

@Sulimo Na prawej obronie to jest taki kozak, że nikogo lepszego byśmy teraz sobie nie ogarnęli choćbyśmy mieli 100 mln ma taki transfer. W ogóle ta kadra jest mocna. Ja to widziałem już w zeszłym sezonie, że zespół grał mocno poniżej możliwości. Błyski w pojedynczych meczach tylko mieli. Jednak trener wraz ze sztabem robi duża robotę. Same przygotowanie fizyczne i dyscyplina daja dużo.

0

@viscabee9 Może dlatego, że Barcelonie ma gwałt potrzebna jest wielka gwiazda. Od odejścia Messiego nie mamy nikogo takiego. Dlatego przyszedł Lewy, ale to nie jest tego typu gracz. Yamal ma grać, czarować i robić staty. Innego nie widzę wyjaśnienia. No może genetycznie jest tak zbudowany, że ciało może to wytrzymać. Nie wiadomo...

0

Znany dziennikarz Gerard Romero zaprezentował video z treningu Barcelony z zeszłego sezonu. Zły Lewandowski pokazuje Xaviemu zegarek i dziwi się, że nie ma zawodników, choć trening trwa już 15 minut. Xavi odpowiada, by nie nakładał presji na kolegów. Lewy na to, że to kwestia dyscypliny, nie presji.
Według Romero od tego momentu pojawiło się napięcie w relacjach tej dwójki

https://www.facebook.com/100058173693964/posts/925842282698220/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Nie zdziwił bym się jakby to była prawda.

0

Błędy trzeba wybaczyć. Z nim problem jest taki, że ciągle łapie urazy. Taki trochę Vermalen.

2

On się z Borusia rozstał w bardzo fatalnym stylu. Że się w Barcelonie nikomu lampka nie zapaliła. To tak jak by na rozmowie kwalifikacyjnej w poważnej firmie, powiedzieć nowemu pracodawcy, że mogę zacząć od jutra u ciebie bo w dupie mam miesięczne wypowiedzenie u poprzedniego pracodawcy, również prowadzącego poważną firmę.

0

@vincentPL Może robić to co robi, albo narzekać jak Kałman, że nie ma kim grać.

2

@gukwa Ale on ten kontrakt z Gundoganem podpisywał...

1

@D3jvid Przykro mi. To jest dramat taka kontuzja. Obyś wrócił do formy. Ja sam na sparingu w BJJ ułożyłem źle rękę i cztery palce w prawej dłoni wygięły mi się do góry tak, że aż trzask na drugim końcu maty było słychać. Niby nic nie złamane, tylko więzadła w palcach zmasakrowane. Czwarty miesiąc mija, a palce dalej nie są w 100 % sprawne. Co dopiero kolano gdzie to większe obciążenia musi znosić niż dłoń. Współczuję.

3

@Mitch_Atleta Też nie rozumiem fenomenu F1 ale akurat to nie do końca tak, że liczy się tylko auto. Podobnie w WRC. Ważny jest refleks i opanowanie kierowcy na równi z pracą całego zespołu.

6

@ViscaelBarca2007 Fizycznie na oko wygląda dobrze. Ciekawe jak prezentuje się na treningach. Trzeba trzymać kciuki, żeby odpalił. Jak nie na miarę naszego zespołu, to przynajmniej tak, by go ktoś kupił.

0

@Guess Górę i core/ABS może ćwiczyć spokojnie już nawet teraz.

0

Pytanie do znawców? Co taki zawodnik może robić po operacji? Trening góry ciała na siłowni ma logikę wydaje się być ok. Pewnie po kilku miesiącach można zacząć lekko robić też o dolne partie. Jak z bieganiem ? Kiedy taki ktoś może wrócić do biegania czy tam lekkich ćwiczeń z piłką?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?