0

Co za Gamonie. MASZ Xavi cały środek obrony zrotowany. Od beznadziejnej Majorki dwa gole. Babol do szatni pff

0

Stary dobry Usman.

0

Coście marudzili ma Raphe?

0

Feran już dwie okazje zjebał. Lewus jedna by z tego chociaż załadował.

0

Xavi będzie marudził na murawę. Kartofle tam można sadzic.

1

To jest asysta Raphini.

0

Przegrywamy po bramce Jezusa z Nazaretu.

0

Drugi mecz z rzędu bronimy bardzo słabo

0

Piłka była do Rudigera a on aktywnie walczył z obrońcami. Spalony i ch...j

1

@DonMatteo901 Mieszkam w Irlandii. Kraj przepełniony, nie ma gdzie mieszkać. Bezdomność ogromna jak na tak bogaty kraj. Ale azylanci nowi przybywają. Na nich zawsze jest miejsce.

2

@cules100pro Ja oglądam na płatnym streamie z angielskim komentarzem. Komentuje tam były piłkarz hiszpański. Zna się na rzeczy. Do tego co jakiś czas wtrąca się koleś którego mają przy ławce. Przekazuje co Xavi mówił do zawodników. To jest super sprawa. Polecam olać te canal plusy przepłacone

0

Real broni gorzej niż my z Celtą wczoraj.

0

Dla mnie to jest czerwo.

2

Kotletico zrobiło na griezmanie interes życia z nami.

5

@sokot oni już zapowiedzieli, że po wojnie będą z polską rywalizować gospodarczo. Nie będzie żadnych sentymentów. I tak, oni nas nienawidzą. Wołynia nie rozliczyli do dziś mimo całej pomocy. W przed dzień wojny wstrzymywali tranzyt towarów do Polski przez ukraine. Tego jest dużo więcej. Nie można im ufać.

0

@Worny Bez przesady. Ferran z Felixem zmarnowali też po setce.

0

@prokofiew Ale kontrowali groźnie. Mogli zdobyć więcej goli. To nie była tylko totalna obrona z ich strony.

0

@Bogan
Wiem. Czasem rozbiegasz i jest git, a na wieczór noga spuchnięta jak bania i chodzić nie możesz. Mimo wszystko mam nadzieję że to drobny uraz. Jak kiedyś skręciłem kostkę, tak że aż się kość ukruszyła to wierz mi, stanąć na nodze miałem problem. Szedłem jak paralityk, nie mówiąc o bieganiu. Będzie dobrze.

3

Gral 15 czy 20 minut z tym skręceniem. Nie jest pewnie tak źle.

3

@Firestone Ale on nie jest w słabej formie. Fizycznie wygląda bardzo dobrze...
Kiedy on ostatnio dostawał takie podania jak dziś ? Ta pierwsza bramka to i tak nie była nawet setka. To nie Messi. Sam nie wykreuje.

1

W obronie jesteśmy dziś niepewni. Wahają się. Zwłaszcza Kounde.

0

Nie wierzyłem w to. Brawo.

3

Dostał w końcu dobre podanie to jest gol

0

Słaby mecz całego zespołu ale Kounde z Alonso się wyróżniają. Najslabsi. Cóż. Porażkę trzeba wziąć na klatę ale wkurwia mnie Xavi z swoim kombinowaniem.

4

Araujo to jest dzik.

0

Xavi przekombinował dziś.

0

Xavi generał męczy bule feranem na LS. Masakra.

4

Rekin kurwa jego mać

0

@Nazio_87 wybacz słowniku PWN. Póki !!! A Felix jest dzis fatalny.

3

Xavi się bardzo musiał obrazić na Raphinie za te Getafe. Taktycznie Benitez zjadł generała Xaviera. Ważne, że Xavi kontrakt przedłużył...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?