galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kiedy on wraca? Bo coś się to przedłuża.
7
@Tasde Ja pamiętam debatę Mentzen vs Petru w RMF. Rysiek zaorał Mentzena. Później debatowali na powietrzu na jakimś festynie. Petru merytorycznie a Mentzen obrażał go cytatami z "Chłopaki nie płaczą". To był moment, w którym straciłem resztki sympatii do konfederacji. Aż dziw, że byłem tak naiwny, wierząc że ta partia może coś zmienić.
0
@revolution33 Ale strzela regularnie.
0
Zagraliśmy dziś pięknie. Valadoid to rywal, który nam leży. Grali otwarty football, mimo że są dużo słabsi. W bramce mają też straszny ręcznik.
3
@kuz A skad w wiesz, że to sebix? To, że ktoś ma trochę siły i umiejętności żeby powalić i przytrzymać bydlaka nie znaczy od razu że to patus. W emocjach mówi też się różne rzeczy. Jak go zatrzymali do przyjazdu policji to tylko się cieszyć.
0
@tgrzeb Gdyby mecz był sędziowany rzetelnie to Rayo grało by w 10 do tego czasu i pewnie ta sytuacja by się nie wydarzyła. Tak myślę.
0
@dziku77 Gdyby mecz był sędziowany rzetelnie to Rayo grało by w 10 do tego czasu i pewnie ta sytuacja by się nie wydarzyła.
61
Soto Gardo na to pozwolił. Przyzwalając rzeźnikom grać w kości i przedłużając ten mecz do granic możliwości.
3
Jakbyśmy remisowali 1-1 to Soto doliczył by 4 może 5 minut i skończył równo z ich upływem. Tutaj graliśmy 102 minuty. Myślałem kufa, że coś przeoczyłem i dogrywkę zarządził. Mamy bardzo wąska kadrę i przy ciężkiej kontuzji Bernala nie będzie komu grać. Szklany jest przecież Pedro... Odszedł Roberto i Gundo. Obrona to samo. Tam jest bardzo wąsko i kontuzje na tygodnie / miesiące. Mimo dobrego kunsztu Flicka ten sezon może skończyć się katastrofą. Przez krótką ławkę.
2
Jakbyśmy remisowali 1-1 to Soto doliczył by 4 może 5 minut i skończył równo z ich upływem. Tutaj graliśmy 102 minuty. Myślałem kufa, że coś przeoczyłem i dogrywkę zarządził. Mamy bardzo wąska kadrę i przy ciężkiej kontuzji Bernala nie będzie komu grać. Szklany jest przecież Pedro... Odszedł Roberto i Gundo. Obrona to samo. Tam jest bardzo wąsko i kontuzje na tygodnie / miesiące. Mimo dobrego kunsztu Flicka ten sezon może skończyć się katastrofą.
1
@parpe Tu jestem murem zą Braunem. Polski sejm to nie zydowski kneset. Nie solidaryzuje się z Izraelem. Zwlaszcza po tym co robią w Gazie...
1
Częściej przy piłce nie znaczy lepiej, ale Xavi tego chyba nie ogarnia. Można grać jak Girona. Dostrzegać wolne przestrzenie, dwa podania i setka. Oni jakby tam potrzebowali to by strzelili piąta i szósta bramkę. Michel taktycznie zjadł Denzela, strawił i wydalił, a Denzel dalej swoje.
0
@NeroTFP1 Za rządów tego waszego Niemca prawie cała moja rodzina wyjechała za granicę. Tak było tragicznie. Brak pracy i perspektyw. Chyba, że na kolejne długi. Teraz wraca na tron. I będzie okazywał wdzięczność swoim mocodawcą.
16
Girona, jakby potrzebowała, to by tu kolejne pięć strzeliła. Tak graliśmy w obronie. To zaprzyjaźniony klub. Nie chcieli nas poniżać zabardzo.
1
Dobijak miał setkę tym łbem.
3
W obronie Balde gra na ŚO. W ataku dubluje się pozycja z Cancelo. Xavi idź uczyć wuefu! Haha
2
W obronie Balde gra na ŚO. W ataku dubluje się pozycja z Cancelo. Xavi idź uczyć wuefu!
1
Xavi powinien w szkole uczyć wuefu.
0
W tym sezonie trenera nie damy rady zmienić. Nawet po laniu w 1/8 LM.
6
Te strzały Turka to trampkarze z większą siłą uderzają.
0
O co chodzi z Balde na środku obrony?
0
O co chodzi z tym Balde na środku obrony?
3
Poruszanie się po boisku zawodników Girony sugeruje, że oni wiedzą po co tam są i co mają robić. Xavi jest taktycznie mielony przez Michella. Plus karygodne błędy obrony... Nie wygramy tego.
5
Poruszanie się po boisku zawodników Girony sugeruje, że oni wiedzą po co tam są i co mają robić. Xavi jest taktycznie mielony przez Michella.
2
To jest dramat co oni grają w obronie.
0
Taką prostotą ich zrobili, że aż wstyd.
0
Tylko jakaś nierealna oferta rzędu 200 mln euro. To nasz najlepszy obrońca i obok De Jonga najważniejszy gracz w zespole. Dalej może się rozwinąć, a już jest na kosmicznym poziomie. Nie sprzedał bym nawet za 250 baniek, bo kogo sprowadza za niego? Będą wydawać po 100 mln na jakiś leszczy jak Dembele.
0
@Sylvinho007 Wiem. Dlatego chciałbym go zobaczyć w średnim klubie albo w wielkim z problemami. Takim klubem jesteśmy my obecnie.
0
Lubie Pepa ale chciałbym zobaczyć jak radzi sobie w średnim klubie albo wielkim klubie z problemami. Puki co miał Barce z Xavim, Iniesta, Messim, Alvesem, Puyolem i Busim w swoich prime. Teraz ma City z budżetem bez dna.
3
@Barcanajlepszyteam Tu trzeba zadać sobie pytanie co dla jankesow jest good enough w kontekście tej wojny. Wpompowali w nią dużo, i nie przestaną dopóki nie osiągną choćby celu minimum. Jeżeli osiągnęli już zamierzony cel, to kasa przestanie płynąć.