galix22
Dołączył/a: kwiecień 2011
zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Majkel34 u Niemca raczej na pewno.
1
@Lisek Wiadome było, że on tak będzie wyglądał. To jest średniej klasy przecinak i nic więcej. Z Frenkim(który maskuje jego niedoskonałości) obok to jeszcze jakoś działało. Dlatego na początku sezonu prezentował się nieźle. Wypadł Pedri i przede wszystkim Holender to Oriol wygląda tragicznie.
0
@626 Wokalista zespołu Weekend (ona tańczy dla mnie). Tak podobny do Xaviego, że nikt się nie zorientuje nawet, że trener podmieniony. Taktyka i gra gorzej wyglądać nie będzie.
0
Frenki to jest Messi środka pola. Oczywiście nie gra tak efektownie jak Leo w prime, bo i też pozycja inna, ale to jak Holender wyprowadza piłkę od tyłu to chyba najlepiej na świecie. Ciągnie tym klub i tego naszego wuefistę za uszy. Bez tego wyprowadzenia piłki od tyłu, jednowymiarowa taktyka Xaviego nie działa. Gundo to nie Frenki. Pedri jest po kontuzji bez formy. Gundo z Gavim grali co mecz i są zajechani. Jak środek pola nie działa, to i obrona ma więcej okazji do popełniania błedów.
Edytuj
Odpowiedz
7
@kejdzi Pedri bez formy po kontuzji a Gundo gra wszystko od deski do deski i zaraz pewnie wypadnie na długie tygodnie... Co do Lewego, to gra tak co mecz. On nie dostaje w ogóle podań jak w kadrze. Ta wrzutka dziś, to też nie była patelnia. Genialnie po prostu uderzył głową.
5
Frenki to jest Messi środka pola. Oczywiście nie gra tak efektownie jak Leo w prime, bo i też pozycja inna, ale to jak Holender wyprowadza piłkę od tyłu to chyba najlepiej na świecie. Ciągnie tym klub i tego naszego wuefistę za uszy. Bez tego wyprowadzenia piłki od tyłu, jednowymiarowa taktyka Xaviego nie działa. Gundo to nie Frenki. Pedri jest po kontuzji bez formy. Gundo z Gavim grali co mecz i są zajechani. Jak środek pola nie działa, to i obrona ma więcej okazji do popełniania błedów.
5
To chyba powinna być norma, a nie tylko po kompromitującej grze takie coś ?
3
Żona wlączyła sobie kawałek "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend. Tak patrzę na ten clip i zastanawiam się co tam robi Xavi. Śpiewa sobie i tańczy pod srebrnym gajerkiem. Nie dziwota, że potem nie ma na mecz taktyki przygotowanej.
3
@pioz123 Jak robiłeś wszystko sam to nie jest aż tak niezdrowe. Jak masz dobry układ trawienny to git jędzenie.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
9
David Villa, Suarez, Depay poszli do materacy za grosze. Griezman wrócił tam za niewielki procent tego co zapłacilismi. Oby Felix się uparł, że albo do Barcy albo zostaje w Atletico. Wtenczas może uda sie w końcu wy...ać Atletico, a nie ciągle oni nas.
2
Młodzi łapią kontuzje = pauzują dłużej niż klub przewidział. 35 letni "drewniak" łapie uraz = wraca szybciej niż przewidziano. Ja wiem, że tam mięśniówki a u lewego uraz mechaniczny, ale coś w tym jest.
25
@clyde Czyli chcesz dać pozwolenie na skrobanie zdrowych ludzkich istnień w łonie matki, bo takie mają "rodzice" widzimisię ?
0
@Ojciec5tkidzieci no ale są ważniejsze tematu niż ta debata klaunów.
0
@barcelonaLM Oglądam dość często na różnych kanałach.
0
Na bliskim wschodzie wygląda to coraz gorzej a bantustańskie media i cały internet podnieca się cyrkową debatą jakiś klaunów z niewiele znaczącego bantustanu. Bez znajomości języków, za wiele ważnych wiadomości dzisiaj sobie nie poczytasz/ nie posłuchasz.
2
@MesQueUnClub_87 Tak. Oni nie pierwszy raz odgrywali z nim ten eksperyment. W końcu zatrybił. Zdawszy sobie sprawę z tego co zrobiła żona a potem on jej, celowo dał sobie zrobić lobotomię. Tak było łatwiej.
2
@Criss18Barca Bosak co dnia nie przepracował w normalnej robocie, ciągle tylko jakieś polityczne zajęcia miał. Co taki ktoś wie o życiu ?
0
@Seledynowy Ktoś wróci, ktoś inny wypadnie.
0
@Kamiloza91 To jest szczęście Xaviego, że może sobie takie wymówki szukać. I bez tych graczy powinniśmy lepiej wyglądać z Grenada.
2
@parpe Kadrę mamy kilkanaście razy lepsza od Grenady i kilka razy lepsza od np: Porto. Przynajmniej patrząc na wartość i ile tu się zarabia. Na boisku tego nie widać bo maestro Xavi jest bity taktycznie.
0
@parpe Nie znam. Wiem tylko, że stracimy ptk w którymś z kolejnych 3 meczu...
0
@barcelonaLM Tak, fartem z Porto. Jak farta nie będzie z Sociedad czy Bilbao, to będzie strata PTK zaś.
2
@barcelonaLM I są to ciężkie mecze, w których też stracimy punkty.
8
O mistrzostwie to można zapomnieć. Nie przez stratę na dzień dzisiejszy, ale przez brak progresu. Real poszedł do przodu. My się cofnęliśmy względem zeszłego sezonu. Xavi Dostał lepszy skład niż miał rok temu, a gra gorzej. Gdybyśmy znaleźli się w podobnej grupie w LM jak rok temu, to scenariusz by się powtórzył.
0
@Firestone Z tym maestro na ławce tak to będzie wyglądać. Jak będzie miał wszystko zdrowych to z taką Grenada wygra jedną brameczką.
0
Pękła mi wczoraj w nocy rura, mieszkanie zalane. Cała noc przesrana. Dziś dzień też masakra. Do tego te gamonie remis, ledwo wywalczony z fatalną Grenadą. A pies ich zapładniał bez wazeliny.
0
Pękła mi wczoraj w nocy rura, mieszkanie zalane. Cała noc przesrana. Dziś dzień też masakra. Do tego te gamonie remis, ledwo wywalczony z fatalną Grenadą. A pies ich zapładniał.
0
Kolejny.... Super.
1
Paczcie Cules jakie mamy posiadanie piłki. 77%. Wow.