0

Masakra. On ma 16 lat. Musiał grać od pierwszej minuty na trudnym terenie z mocną drużyną. Kadrę mamy wąska strasznie. Może lepiej było dać Ferrana a PS os początku. Młody albo się zestresował i dostał sraki, albo z wysiłku coś tam się zadziało.

1

@MarcepanowyKsiaze kibic nie znaczy fanatyk z klapkami na oczach. Ten zespół nie robi żadnych postępów...

0

Oby wyrównali. Xavi za te padlinę nie zasługuje na wygraną.

4

Zero progresu pod Xavim. Rok temu gralismy to samo z Interem. Różnica taka że Araujo z Kounde nie ratowali bo kontuzje.

0

To jest proszę państwa Barcelona kucacza Valverde. Toczka w toczkę. Hehe

0

To jest proszę państwa Barcelona kucacza Valverde. Toczka w toczkę.

0

Gol rekina to zła wiadomość dla pana Roberta.

0

Szansa na kontrę w oni jak panienki OMG.

0

@Jakchcesz Miałem krótki romans z tą partią. Puste slogany. Nic więcej. Plus za zachowanie w w "pandemii" ale to za mało....

0

To trzeba było brać Kamadę a nie Gundoganda. 179 męczy we Frankfurcie 40 goli i 33 asysty.

0

@Pedri16Future Balde, serio dość przeciętny w ofensywie. Szybki, ale słaby drybling i dośrodkowanie. Oby się poprawił.

0

@SkilledHydra16 A na DM który z nich zagra hmm?

0

Jak w pierwszej połowie zagrał Lewy? Nie mogłem oglądać.

0

@AllBundy Mimo swojaka, bardzo dobry mecz.

0

W La Liga trwa od początku sezonu wyścig żółwi po tytuł mistrzowski.

0

@jamesbond6 Miałby, ale pierwszy gol idzie na konto Marca.

1

Cancelo na zdjęciu jakoby głowny winowajca. Fakt, grając tak ofensywnym PO z tyłu pojawiają się braki, ale Cancelo nie zawinił przy żadnym ze straconych goli wczoraj. Marc do spółki ze środkiem obrony ponoszą największą winę. Dołożył też swoje Romeu i Balde. Z Kounde na PO i Raphinia na PS traciliśmy mało goli ale nasza gra wyglądała topornie. Nudziłem się oglądając taka Barce.

0

Czy tylko ja zauważyłem, że Balde obniżył loty? Przydałaby mu się jakaś rywalizacja na LO. To młody chłopak i powinien się rozwijać a on jakby zaczął się cofać.

1

@AmigoBlancos Raphinia też miał sam na sam. Walnął w trybuny. Rekin też miał. Bramkarz obronił. Mogliśmy wygrać.

8

@MesQueUnClub_87 Mieliśmy problemy z wyprowadzaniem piłki od tyłu. Frenki jest w tym najlepszy. O defensywie nie wspomnę. Dramat.

1

@Czarny_ck Ty trolujesz nie? Felix prócz strzału w słupek kopał się po czole.

3

@korn234 ty się nie ośmieszają hejterze.

0

@tbas Był. Widać z kamery zza plecami Yamala, że go skosił równo.

15

@Czarny_ck Lewy zabrał dwóch obrońców i przytomnie przepuścił piłkę. Między innymi dzięki temu padła wyrównująca bramka.

2

Mecz zawalił środek obrony do spółki z Ter Stegen ale najbardziej właśnie Niemiec. Odcięło mu prąd. Kounde słaba zmiana. Kiepsko wyprowadzał piłkę. Kilka strat, po jednej z nich przegrał też pojedynek biegowy z dużym makumbą i dobrze, że kąt był ostry, bo byśmy tego nawet nie zremisowali.

2

Piec minut to kurwi var weryfikował karnego, z którego nas okradziono. A ten pajac doliczył 7 minut gdzie majorczyki ciągle kradły czas.

0

Kounde fatalna zmiana. Źle podaje co rusz.

3

Lewy wziął dwóch obrońców i przepuścił. Dobre dogranie Yamala. Brawo.

6

Yamal pierwszy przy piłce. Wystawiona noga zachacza lekko i to jest faul.

5

Z kamery z tyłu widać wyraźny faul. Wał jak chuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?