1

To się Malcom nagrał.

0

Vidal jaki waleczny, szkoda tylko, że jedynie on bo reszta stoi i się gapi.

2

Malcom zaś ładnie zbiegał i Messi do Suareza....

3

Jak nie Rafinha to munir. xD

2

I tak cała wina zleci na Malcoma i od drugiej połowy będzie grał Rafinha za niego. :P

0

Malcom co podał kurcze.

0

Ale gdzie ja mówię, że jest Bogiem czy nie wiadomo jak go chwalę? Właśnie potwierdzasz swoje bezmózgowie. xD Napisałem jedynie, że "skoro Dembele zagrał X więcej meczy (znacznie więcej) to miał po prostu więcej okazji na strzelenie bramek." czyli reasumując obaliłem Twoje beznadziejne stwierdzenie. ;)

0

Chamstwo? Ja mogę być chamski, a póki co jestem miły. :) Po prostu nie mogę patrzeć jak ludzie piszą takie głupoty (w tym przypadku akurat Ty).

1

To jest chyba oczywiste Ty dzbanie, że skoro Dembele zagrał X więcej meczy (znacznie więcej) to miał po prostu więcej okazji na strzelenie bramek. xD Widzę, że bezmózgowie się szerzy.

9

Malcom na ławce? Ernest chyba pijany. :C

11

Gdzie Ronaldinho :_

27

Czy ja dobrze widzę, czy jednak muszę zmienić okulary? Malcom powołany? Teraz zobaczymy czy posiedzi na ławce czy jednak go wykluczy.

0

Arthur też przeszedł z słabej drużyny a jest podstawowym zawodnikiem każdego meczu, więc o czym my tu mówimy. XD

2

Puig zamiast Sampera czy Alendy i git

3

Ja bym tu zamiast Sampera czy Aleny dał Puiga

0

W końcu Malcom zagra cały mecz

0

Miał szans i to kilka, natomiast Malcom ani jednej. :)

37

Może Malcom zostanie wpuszczony na 15 minut końcowego meczu. XD

0

Ja jedynie narzekam na to, że Malcom mógłby w końcu wejść na boisko.

1

Messiego już chyba nikt nie pobije. :D

2

Może i jesteśmy bez Messiego dobrzy, jednakże z jego udziałem poziom idzie o poprzeczkę, jak nie dwie wyżej. :)

3

Malcom znowu nie zagrał. xD

0

Jeżeli Malcom przejdzie to będzie siedział całą grę na ławce, choć myślę, że Ernest go skreśli.

0

I pewnie Malcom znowu przesiedzi cały mecz na ławce.

0

Albo po prostu Ernest ma inny powód (być może też prywatny) kto wie. A słabszy? Szczerze w to wątpię, zważywszy gdy widzę jak gra Dembele czy Munir. Poza tym trening to jedno, a gra na boisku podczas prawdziwego meczu to drugie. Póki nie zostanie wpuszczany na boisko to możemy tylko spekulować, a prawda może być zupełnie inna. :)

0

Ciekawe jaki skoro wystawia również Vidala, Munira i Roberto. :)

0

A co z sytuacją Malcoma? xD

14

Możliwe, że Malcom byłby takim dzikiem, jak Arthur, ale tego się niestety nie dowiemy bo Ernest nadal go nie wystawia. :)

20

"Czasem grają jedni, a czasem drudzy", a od zawsze (czyt. od początku sezonu) trzeci grzeją ławę lub trybuny (czyt. Malcom). :)

1

Chyba powiemy papa Malcomowi w zimie. :

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?