icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To się Malcom nagrał.
0
Vidal jaki waleczny, szkoda tylko, że jedynie on bo reszta stoi i się gapi.
2
Malcom zaś ładnie zbiegał i Messi do Suareza....
3
Jak nie Rafinha to munir. xD
2
I tak cała wina zleci na Malcoma i od drugiej połowy będzie grał Rafinha za niego. :P
0
Malcom co podał kurcze.
0
Ale gdzie ja mówię, że jest Bogiem czy nie wiadomo jak go chwalę? Właśnie potwierdzasz swoje bezmózgowie. xD Napisałem jedynie, że "skoro Dembele zagrał X więcej meczy (znacznie więcej) to miał po prostu więcej okazji na strzelenie bramek." czyli reasumując obaliłem Twoje beznadziejne stwierdzenie. ;)
0
Chamstwo? Ja mogę być chamski, a póki co jestem miły. :) Po prostu nie mogę patrzeć jak ludzie piszą takie głupoty (w tym przypadku akurat Ty).
1
To jest chyba oczywiste Ty dzbanie, że skoro Dembele zagrał X więcej meczy (znacznie więcej) to miał po prostu więcej okazji na strzelenie bramek. xD Widzę, że bezmózgowie się szerzy.
9
Malcom na ławce? Ernest chyba pijany. :C
11
Gdzie Ronaldinho :_
27
Czy ja dobrze widzę, czy jednak muszę zmienić okulary? Malcom powołany? Teraz zobaczymy czy posiedzi na ławce czy jednak go wykluczy.
0
Arthur też przeszedł z słabej drużyny a jest podstawowym zawodnikiem każdego meczu, więc o czym my tu mówimy. XD
2
Puig zamiast Sampera czy Alendy i git
3
Ja bym tu zamiast Sampera czy Aleny dał Puiga
0
W końcu Malcom zagra cały mecz
0
Miał szans i to kilka, natomiast Malcom ani jednej. :)
37
Może Malcom zostanie wpuszczony na 15 minut końcowego meczu. XD
0
Ja jedynie narzekam na to, że Malcom mógłby w końcu wejść na boisko.
1
Messiego już chyba nikt nie pobije. :D
2
Może i jesteśmy bez Messiego dobrzy, jednakże z jego udziałem poziom idzie o poprzeczkę, jak nie dwie wyżej. :)
3
Malcom znowu nie zagrał. xD
0
Jeżeli Malcom przejdzie to będzie siedział całą grę na ławce, choć myślę, że Ernest go skreśli.
0
I pewnie Malcom znowu przesiedzi cały mecz na ławce.
0
Albo po prostu Ernest ma inny powód (być może też prywatny) kto wie. A słabszy? Szczerze w to wątpię, zważywszy gdy widzę jak gra Dembele czy Munir. Poza tym trening to jedno, a gra na boisku podczas prawdziwego meczu to drugie. Póki nie zostanie wpuszczany na boisko to możemy tylko spekulować, a prawda może być zupełnie inna. :)
0
Ciekawe jaki skoro wystawia również Vidala, Munira i Roberto. :)
0
A co z sytuacją Malcoma? xD
14
Możliwe, że Malcom byłby takim dzikiem, jak Arthur, ale tego się niestety nie dowiemy bo Ernest nadal go nie wystawia. :)
20
"Czasem grają jedni, a czasem drudzy", a od zawsze (czyt. od początku sezonu) trzeci grzeją ławę lub trybuny (czyt. Malcom). :)
1
Chyba powiemy papa Malcomowi w zimie. :