0

Rakieta gra a Vidal grzeje ławę....

0

Masz shota może? Xd

0

Suarez XDDDDDDS

0

Dobry ten dembele, na pewno lepszy od Malcoma

0

Malcom nie gra czasem na tej samej pozycji co Messi?

4

Arthur kozak kurde.

2

Niech porozmawiają o zwolnieniu Ernesta

1

Dobrze, że chociaż się chłopak nagra w mojej drużynie w Fifie.

2

Żadna nowość. Niech chłopak jak najszybciej ucieka z klubu.

7

Powodem nie jest, że grają aż tak dobrze tylko to, że Barca gra kichę. xD

0

Skąd wiedziałem, że tak będzie. XD

0

Sądząc po obecnej postawie Valverde względem Malcoma, stawiałbym na jego sprzedaż. :)

1

Ja powiem tak, z tym Neymarem trzeba by się głęboko zastanowić nad plusami i minusami jego powrotu do nas. Mianowicie:

Plusy:
- Wzmocnienie ataku
- Dobra współpraca z Messim i Suarezem, jak za starych, dobrych czasów
- Odebranie możliwości wzmocnienia się Realowi
- Osłabienie składu PSG

Minusy
- Niesmak po jego odejściu oraz cyrkach, jakie odstawiał
- Prawdopodobnie wydatek dużych pieniędzy
- Wówczas Dembele, a tym bardziej Malcom poszliby w odstawkę

0

Malcom kolejny mecz reprezentacyjny na ławie, ja Wam mówię, że Ernest maczał w tym palce. xD

0

I znowu zdobędzie 1 lub 2 punkty? XD

0

Tylko skoro nie Piątek to kto? Wątpię, ażeby PSG puściło do nas Mbapee czy Totki Harrego skoro Hazard woli iść do Realu, jak już sam wspomniał.

1

De Jong boi się, że Barcelona go nie wiem wybierze? Trzeba o tym było myśleć wcześniej i przechodzić do nas w letnim okienku jak miał szanse a nie odwalać maniane, że chce zostać. Xd

2

Malcom znów na ławce. Chyba Ernest maczał paluchy w tej sprawie.

0

Jak ich kiedyś Ernest dopuści do gry to nie trzeba będzie nowych piłkarzy. Xd

15

Niedługo Malcom zrobi to samo.

5

Szkoda, że i tak se nie zagra nawet z najgorszym zespołem z ligi bo ernest i tak wystawi podstawowy skład. XD

0

Nie no treningi, a prawdziwa gra podczas meczu to rzeczywiście o samo. xD

1

Jak ma niby cokolwiek załapać jak wgl nie gra? xD

0

Mam nadzieję, że po tym kozackim meczu Arthura dostanie on więcej szans na grę.

8

Jeżeli ma wystąpić, jak w ostatnich meczach to niech lepiej siedzi na ławce. Xd

3

Coś mi się wydaje, że Malcom sam będzie chciał spierdolić z Barcelony gdziekolwiek indziej bo jak tak dalej będzie grzał ławe to normalnie.

9

I co z tego, że się pojawiają skoro tak czy siak nie trafią do pierwszego zespołu, a jeżeli już to będą grzać ławę, jak Malcom. xD

3

Szczerze nie oglądałem meczu, gdyż po prostu nie miałem możliwości, ale po obejrzeniu skrótu z meczu to osobiście się zdziwiłem. Może i nie mam racji, ale z tego co widziałem to Barcelona grała bardziej agresywnie niż 2 mecze temu. Ponadto Vidal zagrał bardzo dobry mecz, natomiast Messi w końcu się odpalił.

0

A co miał niby pokazać przy jedynie 19 minutach meczu, bo ponownie tak późno został wpuszczony na boisko? xD

33

Po co ma iść do Barcelony? żeby siedział na ławce jak Malcom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?