icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakieta gra a Vidal grzeje ławę....
0
Masz shota może? Xd
0
Suarez XDDDDDDS
0
Dobry ten dembele, na pewno lepszy od Malcoma
0
Malcom nie gra czasem na tej samej pozycji co Messi?
4
Arthur kozak kurde.
2
Niech porozmawiają o zwolnieniu Ernesta
1
Dobrze, że chociaż się chłopak nagra w mojej drużynie w Fifie.
2
Żadna nowość. Niech chłopak jak najszybciej ucieka z klubu.
7
Powodem nie jest, że grają aż tak dobrze tylko to, że Barca gra kichę. xD
0
Skąd wiedziałem, że tak będzie. XD
0
Sądząc po obecnej postawie Valverde względem Malcoma, stawiałbym na jego sprzedaż. :)
1
Ja powiem tak, z tym Neymarem trzeba by się głęboko zastanowić nad plusami i minusami jego powrotu do nas. Mianowicie:
Plusy:
- Wzmocnienie ataku
- Dobra współpraca z Messim i Suarezem, jak za starych, dobrych czasów
- Odebranie możliwości wzmocnienia się Realowi
- Osłabienie składu PSG
Minusy
- Niesmak po jego odejściu oraz cyrkach, jakie odstawiał
- Prawdopodobnie wydatek dużych pieniędzy
- Wówczas Dembele, a tym bardziej Malcom poszliby w odstawkę
0
Malcom kolejny mecz reprezentacyjny na ławie, ja Wam mówię, że Ernest maczał w tym palce. xD
0
I znowu zdobędzie 1 lub 2 punkty? XD
0
Tylko skoro nie Piątek to kto? Wątpię, ażeby PSG puściło do nas Mbapee czy Totki Harrego skoro Hazard woli iść do Realu, jak już sam wspomniał.
1
De Jong boi się, że Barcelona go nie wiem wybierze? Trzeba o tym było myśleć wcześniej i przechodzić do nas w letnim okienku jak miał szanse a nie odwalać maniane, że chce zostać. Xd
2
Malcom znów na ławce. Chyba Ernest maczał paluchy w tej sprawie.
0
Jak ich kiedyś Ernest dopuści do gry to nie trzeba będzie nowych piłkarzy. Xd
15
Niedługo Malcom zrobi to samo.
5
Szkoda, że i tak se nie zagra nawet z najgorszym zespołem z ligi bo ernest i tak wystawi podstawowy skład. XD
0
Nie no treningi, a prawdziwa gra podczas meczu to rzeczywiście o samo. xD
1
Jak ma niby cokolwiek załapać jak wgl nie gra? xD
0
Mam nadzieję, że po tym kozackim meczu Arthura dostanie on więcej szans na grę.
8
Jeżeli ma wystąpić, jak w ostatnich meczach to niech lepiej siedzi na ławce. Xd
3
Coś mi się wydaje, że Malcom sam będzie chciał spierdolić z Barcelony gdziekolwiek indziej bo jak tak dalej będzie grzał ławe to normalnie.
9
I co z tego, że się pojawiają skoro tak czy siak nie trafią do pierwszego zespołu, a jeżeli już to będą grzać ławę, jak Malcom. xD
3
Szczerze nie oglądałem meczu, gdyż po prostu nie miałem możliwości, ale po obejrzeniu skrótu z meczu to osobiście się zdziwiłem. Może i nie mam racji, ale z tego co widziałem to Barcelona grała bardziej agresywnie niż 2 mecze temu. Ponadto Vidal zagrał bardzo dobry mecz, natomiast Messi w końcu się odpalił.
0
A co miał niby pokazać przy jedynie 19 minutach meczu, bo ponownie tak późno został wpuszczony na boisko? xD
33
Po co ma iść do Barcelony? żeby siedział na ławce jak Malcom?