icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sprzedacr w zimie Denisa i Munira i brać obydwóch za każdą cenę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Arthur pewnie prze szczęśliwy, że spotkał jednego ze swoich idoli. :D
3
Zapewne przyjechał wcześniej nie z własnej woli tylko pod pewnego rodzaju "przymusem" za swoje zachowanie, więc dla mnie to żadne uczenie się na błędach. :)
5
Posadzić Dembele na trybunach oraz nałożyć karę finansową i albo się podporządkuje i coś zrozumie albo dalej będzie robić swoje i spędzi sezon na trybunach, a za niego mamy kogo dać, ponieważ zagra Cou lub Malcom. :)
5
Ale inni jakoś potrafią być na czas tylko on nie i na prawdę ma tak ciężką pracę, że jest po prostu wyczerpany. :)
3
W cuda wierzysz, że Rakiticia nie będzie na boisku? xD
1
Mam złe przeczucie, że de Jong i de Light nie trafią na Camp Nou. :(
11
Szkoda Malcoma bo nie dość, że dostaje mało minut to jeszcze zapewne teraz dostał kontuzji co wykluczy go na jakiś czas, a po wyleczeniu z pewnością będzie znów pomijany przez Ernesta, a to był dla niego ważny mecz.
0
malcom co przyśpieszył.
1
Wiadomo, że Raki musiz agrać. xD
0
Nie wspominając o Malcomie i Vidalu.
2
O ile się nie mylę to był wgl jego pierwszy mecz bo wcześniej dostał może z 5-10 minut xD
1
Trzeba w kalendarzu zapisać.
0
Malcom zaś wejdzie na 10 min. Xd
12
Skłąd Marki najlepszy tylko wyrąbać Rakiticia za Vidala.
1
+1 dla tego pana. Też chciałbym taki skład.
0
Może za dużo Fify. XD
0
Oglądałem mecz AEK vs AJX i de Light to czysty kocur. Mimo to, że grali na słabszy klub to myślę, że spokojnie poradzi sobie na pozimie Barcelony. Mam nadzieję, że postawi na swoje, aby w kontrakcie mieć zawarte częste występy i dołączy do nas już w zimowym okienku.
3
Wiesz patrząc w przyszłość to mając wybór jedynie 3 punkty strat, a nowego trenera to zdecydowanie większość fanów na tym forum wybrałaby nowego trenera. xD
4
Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, ale tym razem ze zrozumieniem. :D
15
To niech zdobędą kolejne punty, ale przy okazji niech zabiorą Ernesta z powrotem do siebie i dadzą nam innego trenera.
31
Chciałbym zobaczyć Malcom, Messi i Dembele w ataku oraz Cou, Vidal, Busi w pomocy.
0
Ogólnie na treningu ładnie pogrywał, jednakże nadal nie jestem do niego jakoś przekonany. Nadal wolałbym Malcoma.
0
Cou, arthur Busi/Vidal w pomocy i Malcom/Demb, Messi i Suarez w ataku.
0
Malcom w podstawowym składzie plis.
15
Gdzie jest problem? W pomocy Busi, Vidal, Arthur lub Cou + Alena i Denis na ławce, a w ataku Malcom/Dembele, Suarez i Messi.
0
Na szacunek trzeba zasłużyć. To, że strzela bramki to jedno, a to jak się zachowuje to drugie. :)
0
Może ćwokiem nie jest, ale nadal uważam, że Malcom sprawdziłby się dużo lepiej niż Dembele.
0
Messi wjest tej grze był totalnym gównem. Tak samo Suarez.