2

Sprzedacr w zimie Denisa i Munira i brać obydwóch za każdą cenę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Arthur pewnie prze szczęśliwy, że spotkał jednego ze swoich idoli. :D

3

Zapewne przyjechał wcześniej nie z własnej woli tylko pod pewnego rodzaju "przymusem" za swoje zachowanie, więc dla mnie to żadne uczenie się na błędach. :)

5

Posadzić Dembele na trybunach oraz nałożyć karę finansową i albo się podporządkuje i coś zrozumie albo dalej będzie robić swoje i spędzi sezon na trybunach, a za niego mamy kogo dać, ponieważ zagra Cou lub Malcom. :)

5

Ale inni jakoś potrafią być na czas tylko on nie i na prawdę ma tak ciężką pracę, że jest po prostu wyczerpany. :)

3

W cuda wierzysz, że Rakiticia nie będzie na boisku? xD

1

Mam złe przeczucie, że de Jong i de Light nie trafią na Camp Nou. :(

11

Szkoda Malcoma bo nie dość, że dostaje mało minut to jeszcze zapewne teraz dostał kontuzji co wykluczy go na jakiś czas, a po wyleczeniu z pewnością będzie znów pomijany przez Ernesta, a to był dla niego ważny mecz.

0

malcom co przyśpieszył.

1

Wiadomo, że Raki musiz agrać. xD

0

Nie wspominając o Malcomie i Vidalu.

2

O ile się nie mylę to był wgl jego pierwszy mecz bo wcześniej dostał może z 5-10 minut xD

1

Trzeba w kalendarzu zapisać.

0

Malcom zaś wejdzie na 10 min. Xd

12

Skłąd Marki najlepszy tylko wyrąbać Rakiticia za Vidala.

1

+1 dla tego pana. Też chciałbym taki skład.

0

Może za dużo Fify. XD

0

Oglądałem mecz AEK vs AJX i de Light to czysty kocur. Mimo to, że grali na słabszy klub to myślę, że spokojnie poradzi sobie na pozimie Barcelony. Mam nadzieję, że postawi na swoje, aby w kontrakcie mieć zawarte częste występy i dołączy do nas już w zimowym okienku.

3

Wiesz patrząc w przyszłość to mając wybór jedynie 3 punkty strat, a nowego trenera to zdecydowanie większość fanów na tym forum wybrałaby nowego trenera. xD

4

Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, ale tym razem ze zrozumieniem. :D

15

To niech zdobędą kolejne punty, ale przy okazji niech zabiorą Ernesta z powrotem do siebie i dadzą nam innego trenera.

31

Chciałbym zobaczyć Malcom, Messi i Dembele w ataku oraz Cou, Vidal, Busi w pomocy.

0

Ogólnie na treningu ładnie pogrywał, jednakże nadal nie jestem do niego jakoś przekonany. Nadal wolałbym Malcoma.

0

Cou, arthur Busi/Vidal w pomocy i Malcom/Demb, Messi i Suarez w ataku.

0

Malcom w podstawowym składzie plis.

15

Gdzie jest problem? W pomocy Busi, Vidal, Arthur lub Cou + Alena i Denis na ławce, a w ataku Malcom/Dembele, Suarez i Messi.

0

Na szacunek trzeba zasłużyć. To, że strzela bramki to jedno, a to jak się zachowuje to drugie. :)

0

Może ćwokiem nie jest, ale nadal uważam, że Malcom sprawdziłby się dużo lepiej niż Dembele.

0

Messi wjest tej grze był totalnym gównem. Tak samo Suarez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?