icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z tego co się orientuję to Cou cały czas jest wypisywany jako pomocnik, a potem i tak kończy na skrzydle. xD
32
Malcom odejdź już teraz i ratuj karierę, a następnie napluj waldkowi w twarz dobrymi występami. :)
0
I Malcom na trybuny niestety.
0
Czyli można przewidzieć, że Malcom wyleci na trybuny znowu.
4
Cou jaki dzik dzisiaj. Może w końcu przebił barierę słabej formy. :D
0
Czyżby Cou powrót do formy? ;3
0
Ma ktoś link do meczu?
0
Nie muszę być u wróżbity, żeby wiedzieć takie rzeczy. :)
14
Oj niech Malcom zmienia klub już teraz bo na nowo będzie sadzany na trybunach.
2
Szkoda, że nastało to dopiero po odejściu Paco. :(
48
Dużo oczekuje od Malcoma nie dając mu szans na grę. xD #logic
0
Szkoda, że dopiero 1 lipca, a nie już teraz.
0
Malcom niech szybko spieprza z klubu bo Waldek rozwinąć się i pograć mu nie da.
3
Malcom niech spieprza z klubu jeszcze w zimie bo przy Valdku się nie nagra.
2
Malcom wejdzie w 80 minucie albo wcale. Szkoda chłopaka.
21
Denis out i Malcom do gry
0
Nw czemu, ale dość często wydaje mi się, że Messi przy kontakcie z fanami jest taki obojętny.
2
Jeżeli to z Todibo jest faktem to szkoda, że dopiero w lecie.
5
Mam tylko nadzieję, że Murillo zamknie wszystkim usta, jak Vidal i Paulinho. :)
13
I cały misterny plan wpizdu.
1
Ktoś ma chyba ból dupki. xd
0
Szkoda, że James raczej nigdy nie trafi do Barcelony bo kiedyś to był kozak grajek.
0
Malcom nadal kontuzjowany? xD
3
Ciekawe co z Malcomem.
2
Żeby tylko Bozia dała, aby Crisztiano odpadł już w ćwierćfinale, może moje marzenie się spełni.
71
Jak mi się marzy, żeby Ajax rozwalił Madryt. *.*
1
A jacyś pseudo eksperci, którzy oglądali jego 1-2 gorsze mecze udzielają się najwięcej, że jest za słaby i dlaczego Barcelona wgl się nim interesuje. xD
47
I Denis się dziwi, że mało gra. xD
1
Niby kontuzjowany, ale na treningu ćwiczy, więc można powiedzieć, że już teoretyczne mógłby grać. Tak samo, jak w przypadku Rakiticia, który od razu po kontuzji zaczął grać.
8
Malcoma brak :(