0

Może ćwokiem nie jest, ale nadal uważam, że Malcom sprawdziłby się dużo lepiej niż Dembele.

0

Messi wjest tej grze był totalnym gównem. Tak samo Suarez.

1

No teraz to szanuje Dembele, ale i tak wolę Malcoma.

0

Malcom na 5 minut hahaha.

0

GG WP Barca....

1

Artur kozak zagrał, a suarez znowu zepsuł....

0

Trudno, żeby nie pokazal skoro miał dużo więcej szans. :)

0

Dlatego napisałem (może również Ty) czyli oznacza to, że mogło tak być, ale również nie koniecznie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. :)

1

To samo można powiedzieć o osobach (może również Tobie), którzy obrażają Ernesta. jak można obrażać trenera z klubu, któremu się kibicuje?

0

Malcom plsssss

0

Czemu się rozgrzewa ten ćwok Dembele a nie Malcom...

1

Nie no świetnie po prostu. xD Mimo wszystko bardziej ograny i mimo wszystko bardziej robi pajacerkę.

2

Zapewne niestety Dembele zagra od 1 minuty i zmieni Malcoma dopiero w 70-80 minucie, choć mam ogromną nadzieję, że będzie odwrotnie.

4

Niech wpierw nauczy się ponownie grać na obronie na najwyższym poziomie, a następnie niech robi interesy. :)

0

Malcom fajnie poklikał na treningu.

1

Fajnie Malcom pogrywał na treningu.

1

Mam nadzieję, że ten grajek trafi do nas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szkoda, że na meczu tak nie gra. :P

1

Coś często go ten brzuszek boli.

0

Nie dość, że się ciągle powtarza to po wypowiedzi na temat Malcoma czuję, że chłopak leci z powrotem na trybuny. :(

0

Jeden strzał z ostrego konta nic nie zmienia. Dodatkowo o ile mnie pamięć nie myli to w przedsezonie lub trochę po właśnie z ostrego konta strzelił ładną bramkę. :) A gdzie gra defensywna pomocników kiedy mieli wracać do obrony, a zostali z tyłu?

0

Oj tam każdy się mógł pomylić. :D

0

A co ma być z zajebistym Malcomem? Wiadomo, ze popełniał błędy jak każdy, ale chłopak dobrze zagrał, a to jego wina, że potem stał się niewidoczny dla innych i nie dostawał podań, gdy dobrze wybiegał?

0

Zmiany powiedzmy, że dobre. Vidal powinien wejść za Rakiticia, a nie Arthura, Munir nie powinien wchodzić za Malcoma, a za Roberto powinien wejść Semedo.

0

+1 dla tego pana

1

Malcom miał niezłe przebłyski, ale niestety jego koledzy z drużyny pomijali go przez większość jego pobytu na boisku. Dużo razy ładnie się ustawiał, jednakże Messi i Suarez woleli wtedy grać do siebie lub nagle ostrożniej. :P

2

Real zmienił trenera i zaczęli grać to może teraz pora zrobić to samo u nas?

0

Ale spalony :C

0

I w następnym meczu Malcom znów na trybuny lub na ławkę i wejdzie dopiero w 80

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?