icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ćwokiem nie jest, ale nadal uważam, że Malcom sprawdziłby się dużo lepiej niż Dembele.
0
Messi wjest tej grze był totalnym gównem. Tak samo Suarez.
1
No teraz to szanuje Dembele, ale i tak wolę Malcoma.
0
Malcom na 5 minut hahaha.
0
GG WP Barca....
1
Artur kozak zagrał, a suarez znowu zepsuł....
0
Trudno, żeby nie pokazal skoro miał dużo więcej szans. :)
0
Dlatego napisałem (może również Ty) czyli oznacza to, że mogło tak być, ale również nie koniecznie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. :)
1
To samo można powiedzieć o osobach (może również Tobie), którzy obrażają Ernesta. jak można obrażać trenera z klubu, któremu się kibicuje?
0
Malcom plsssss
0
Czemu się rozgrzewa ten ćwok Dembele a nie Malcom...
1
Nie no świetnie po prostu. xD Mimo wszystko bardziej ograny i mimo wszystko bardziej robi pajacerkę.
2
Zapewne niestety Dembele zagra od 1 minuty i zmieni Malcoma dopiero w 70-80 minucie, choć mam ogromną nadzieję, że będzie odwrotnie.
4
Niech wpierw nauczy się ponownie grać na obronie na najwyższym poziomie, a następnie niech robi interesy. :)
0
Malcom fajnie poklikał na treningu.
1
Fajnie Malcom pogrywał na treningu.
1
Mam nadzieję, że ten grajek trafi do nas.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Szkoda, że na meczu tak nie gra. :P
1
Coś często go ten brzuszek boli.
0
Nie dość, że się ciągle powtarza to po wypowiedzi na temat Malcoma czuję, że chłopak leci z powrotem na trybuny. :(
0
Jeden strzał z ostrego konta nic nie zmienia. Dodatkowo o ile mnie pamięć nie myli to w przedsezonie lub trochę po właśnie z ostrego konta strzelił ładną bramkę. :) A gdzie gra defensywna pomocników kiedy mieli wracać do obrony, a zostali z tyłu?
0
Oj tam każdy się mógł pomylić. :D
0
A co ma być z zajebistym Malcomem? Wiadomo, ze popełniał błędy jak każdy, ale chłopak dobrze zagrał, a to jego wina, że potem stał się niewidoczny dla innych i nie dostawał podań, gdy dobrze wybiegał?
0
Zmiany powiedzmy, że dobre. Vidal powinien wejść za Rakiticia, a nie Arthura, Munir nie powinien wchodzić za Malcoma, a za Roberto powinien wejść Semedo.
0
+1 dla tego pana
1
Malcom miał niezłe przebłyski, ale niestety jego koledzy z drużyny pomijali go przez większość jego pobytu na boisku. Dużo razy ładnie się ustawiał, jednakże Messi i Suarez woleli wtedy grać do siebie lub nagle ostrożniej. :P
2
Real zmienił trenera i zaczęli grać to może teraz pora zrobić to samo u nas?
0
Ale spalony :C
0
I w następnym meczu Malcom znów na trybuny lub na ławkę i wejdzie dopiero w 80