icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszystko fajnie, ale Lewy i tak w następnym meczu zagra od 1 minuty :D
4
Dobra to jednak Lewy out a Ferran i Roque in
0
To może wykupimy tego Felixa po sezonie co
1
Ludzie nie przesadzajcie. Ona gra dopiero 2-3 mecz w dużej lidze. Przypomnę Wam, że każdy z nas śmiał się z Viniciusa, że nie umie strzelać i Real stracił pieniądze, a teraz każdy z nas zazdrości im takiego skrzydłowego.
4
Roque chyba za szybko biega, żeby Gundo zajarzył, że trzeba mu podać.
0
Może tak kupimy tego Isco? Z tego co czytałem to akurat szukamy pomocnika.
1
To co może jednak weźmiemy tego Mourinho z pocałowaniem rączki? Tak głośno myślę
0
To co może jednak weźmiemy tego Mourinho z pocałowaniem rączki?
0
To co przy 2:1 to już wgl Roque nie wejdzie bo Xavi ma obsrane gacie jak zawsze.
6
To co Roque dziś na ostatnie 10 minut wejdzie na boisko na skrzydełko elegancko.
0
To co Roque wejdzie w 80 na skrzydełko albo wgl nie zagra bo się napracował w zeszłym meczu.
0
Witam Laramblowicze. Czy Waszym staniem Hatchback z 120KM pod maską jest wystarczający czy za słaby?
0
Jestem w trakcie odstąpienia cesji leasingu, który jest w Santanderze. I teraz moje pytanie brzmi - czy ktoś składał taki wniosek również w Santanderze i wie ile mniej więcej czeka się na info zwrotne lub jak długo trwa cały proces sprawdzania przyszłego właściciela cesji?
0
Witam! Jestem w trakcie odstąpienia cesji leasingu, który jest w Santanderze. I teraz moje pytanie brzmi - czy ktoś składał taki wniosek również w Santanderze i wie ile mniej więcej czeka się na info zwrotne lub jak długo trwa cały proces sprawdzania przyszłego właściciela cesji?
0
W drugiej pewnie Lewy za Guiu i Roque albo nie zagra, albo będzie musiał grać na lewej zamiast ogrywać nominalną pozycję.
4
Po co młodych powoływać jak wejdzie z nich może 1 osoba lub nikt :D Bądźmy realistami, Xavi pewnie postawi na najmocniejszy skład, żeby po prostu wygrać
1
Jakby to powiedział klasyk - Oświadczam, nie ma żadnych złych wyników. Złe wyniki wymyśliliście wy, dziennikarze!
0
Xavi musi OUT. Nic się nie zmienia na lepsze, a jest tylko gorzej.
2
Po co przy wyniku 4:1 dać pograć Roque. Lepiej trzymać Lewego, na pewno odwrócimy wynik meczu xD
0
@Rl9k1nG Ja, ponieważ jestem abstynentem i nie pijam alko
0
@K4tsuuu Nie wiem bo nie gram w inne gry na padzie. W sumie spróbuję dziś w Wreckfest zagrać i się przekonamy.
0
Napotkałem problem z nową fifą. Mianowicie podczas meczu gra przechodzi w tryb okienka i przyciski pada oddziałowywują na różne funkcje komputera np ciągle włącza się systemowa klawiatura. Ktoś miał podobny problem i wie jak rozwiazać??
0
Napotkałem problem z Fifą 24. Mianowicie podczas meczu gra przechodzi w tryb okienka i przyciski pada oddziałowywują na różne funkcje komputera np ciągle włącza się systemowa klawiatura. Ktoś miał podobny problem i wie jak rozwiazać?
0
To co w styczniu sprzedajemy lewego do ciapatych i zastępujemy go Roque i Guiu. Brzmi jak plan?
1
@Fenelon Instagram sam zabija się swoimi decyzjami a raczej decyzjami szefostwa. Coś o tym wiem bo od 4 lat prowadzę profil na tej platformie. W przeciągu roku przez świetne zmiany algorytmu itp mój profil utracił praktycznie cały zasięg. Nie jest to jednak jednorazowy przypadek bo mnóstwo osób z branży również diametralnie potraciło zasięgi z dnia na dzień
0
Jeżeli Braun zostanie usunięty z Konfy to będą oni mogli na jego miejsce wprowadzić nową osobę czy jak to wygląda?
1
Śmieszy mnie trochę wypowiedź posła/posłanki PIS o pozycji wicemarszałka Bosaka skoro PIS samo na niego głosowało xD Dodatkowo ta żukowska z wnioskiem o jego usunięcie to już wgl XD. Gościu jest pierwszy raz w życiu na tym stanowisku, więc ma prawo popełniać błędy w przeciwieństwie do np Czarzastego. Jeżeli go odwołają za coś co zrobił Braun to trochę XD.
0
Kiedy rozpoczyna się zimowe okienko transferowe?
1
Raphinia to ma pecha po prostu. Gdyby nie słupki to miałby już 4-5 goli więcej.
1
@Kgorecki2500 Jednak chodziło mi o "Koniec przyjaźn", ale i tak Twój tytuł nakierował mnie na ten haha.