1

Wszystko fajnie, ale Lewy i tak w następnym meczu zagra od 1 minuty :D

4

Dobra to jednak Lewy out a Ferran i Roque in

0

To może wykupimy tego Felixa po sezonie co

1

Ludzie nie przesadzajcie. Ona gra dopiero 2-3 mecz w dużej lidze. Przypomnę Wam, że każdy z nas śmiał się z Viniciusa, że nie umie strzelać i Real stracił pieniądze, a teraz każdy z nas zazdrości im takiego skrzydłowego.

4

Roque chyba za szybko biega, żeby Gundo zajarzył, że trzeba mu podać.

0

Może tak kupimy tego Isco? Z tego co czytałem to akurat szukamy pomocnika.

1

To co może jednak weźmiemy tego Mourinho z pocałowaniem rączki? Tak głośno myślę

0

To co może jednak weźmiemy tego Mourinho z pocałowaniem rączki?

0

To co przy 2:1 to już wgl Roque nie wejdzie bo Xavi ma obsrane gacie jak zawsze.

6

To co Roque dziś na ostatnie 10 minut wejdzie na boisko na skrzydełko elegancko.

0

To co Roque wejdzie w 80 na skrzydełko albo wgl nie zagra bo się napracował w zeszłym meczu.

0

Witam Laramblowicze. Czy Waszym staniem Hatchback z 120KM pod maską jest wystarczający czy za słaby?

0

Jestem w trakcie odstąpienia cesji leasingu, który jest w Santanderze. I teraz moje pytanie brzmi - czy ktoś składał taki wniosek również w Santanderze i wie ile mniej więcej czeka się na info zwrotne lub jak długo trwa cały proces sprawdzania przyszłego właściciela cesji?

0

Witam! Jestem w trakcie odstąpienia cesji leasingu, który jest w Santanderze. I teraz moje pytanie brzmi - czy ktoś składał taki wniosek również w Santanderze i wie ile mniej więcej czeka się na info zwrotne lub jak długo trwa cały proces sprawdzania przyszłego właściciela cesji?

0

W drugiej pewnie Lewy za Guiu i Roque albo nie zagra, albo będzie musiał grać na lewej zamiast ogrywać nominalną pozycję.

4

Po co młodych powoływać jak wejdzie z nich może 1 osoba lub nikt :D Bądźmy realistami, Xavi pewnie postawi na najmocniejszy skład, żeby po prostu wygrać

1

Jakby to powiedział klasyk - Oświadczam, nie ma żadnych złych wyników. Złe wyniki wymyśliliście wy, dziennikarze!

0

Xavi musi OUT. Nic się nie zmienia na lepsze, a jest tylko gorzej.

2

Po co przy wyniku 4:1 dać pograć Roque. Lepiej trzymać Lewego, na pewno odwrócimy wynik meczu xD

0

@Rl9k1nG Ja, ponieważ jestem abstynentem i nie pijam alko

0

@K4tsuuu Nie wiem bo nie gram w inne gry na padzie. W sumie spróbuję dziś w Wreckfest zagrać i się przekonamy.

0

Napotkałem problem z nową fifą. Mianowicie podczas meczu gra przechodzi w tryb okienka i przyciski pada oddziałowywują na różne funkcje komputera np ciągle włącza się systemowa klawiatura. Ktoś miał podobny problem i wie jak rozwiazać??

0

Napotkałem problem z Fifą 24. Mianowicie podczas meczu gra przechodzi w tryb okienka i przyciski pada oddziałowywują na różne funkcje komputera np ciągle włącza się systemowa klawiatura. Ktoś miał podobny problem i wie jak rozwiazać?

0

To co w styczniu sprzedajemy lewego do ciapatych i zastępujemy go Roque i Guiu. Brzmi jak plan?

1

@Fenelon Instagram sam zabija się swoimi decyzjami a raczej decyzjami szefostwa. Coś o tym wiem bo od 4 lat prowadzę profil na tej platformie. W przeciągu roku przez świetne zmiany algorytmu itp mój profil utracił praktycznie cały zasięg. Nie jest to jednak jednorazowy przypadek bo mnóstwo osób z branży również diametralnie potraciło zasięgi z dnia na dzień

0

Jeżeli Braun zostanie usunięty z Konfy to będą oni mogli na jego miejsce wprowadzić nową osobę czy jak to wygląda?

1

Śmieszy mnie trochę wypowiedź posła/posłanki PIS o pozycji wicemarszałka Bosaka skoro PIS samo na niego głosowało xD Dodatkowo ta żukowska z wnioskiem o jego usunięcie to już wgl XD. Gościu jest pierwszy raz w życiu na tym stanowisku, więc ma prawo popełniać błędy w przeciwieństwie do np Czarzastego. Jeżeli go odwołają za coś co zrobił Braun to trochę XD.

0

Kiedy rozpoczyna się zimowe okienko transferowe?

1

Raphinia to ma pecha po prostu. Gdyby nie słupki to miałby już 4-5 goli więcej.

1

@Kgorecki2500 Jednak chodziło mi o "Koniec przyjaźn", ale i tak Twój tytuł nakierował mnie na ten haha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?