icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alemany wracaj do domu swego.
1
Viktor jeszcze nie strzelił bramki, to już nie zagra w tym sezonie
4
O Viktor w 4 dni wyleczył kostkę. Sztab medyczny stonks
0
Ciekawe jaką dziś Xavi będzie miał wymówkę, że Viktor nie zagrał :P
1
I Ferran jest według Xaviego wyżej niż Felix i Viktor. Śmiech na sali.
4
Ale kogo on ma przed sobą na 9 prócz Roberta? Guiu, który gra dobrze w Barcy B, a w pierwszej drużynie znika po wejściu, czy Torresa, który gra piach?
1
@tbas Patrząc na mecze to kto jest lepszy od niego? Na pewno nie Guiu i Torres, którzy znikali wchodząc na boisko więc zamiast wystawiać ich to mógł dać szansę Roque
1
@colossus Mi się to kojarzy z sytuacją Malcoma z Valverde
3
@blakkudium Ale za to jest przekonany do Roberto i Romeu oraz Ferrana xD
2
Nw po co Ci dziennikarze chodzą na konferencję skoro nie pytają o fundamentalne pytanie takie jak np. Dlaczego Roque nie gra skoro ściągali go wcześniej i trener mówi, że ma duży potencjał itp lub czemu nadal wystawia Cancelo zamiast Forta mimo, że jest pod formą długi czas? Zamiast tego zadają chuja warte pytania, które nikogo nie obchodzą i powielają się co mecz.
0
@JordiAlbion @Commando Tylko wiecie tu nie chodzi mi głównie o sprawy dotyczące wojny bo o tym najmniej myślałem. Miałem na myśli różnego rodzaju informacje o klęskach żywiołowych, teoriach spiskowych, przepowiedniach, obiektach na niebie itp. Wcześniej tego nie było, teraz ponad 90% z tego to zapewne fake newsy, jednak ryją banie człowiekowi, a człowiek jak zobaczy coś chociażby tu to czasem ciekawość bierze górę nad rozumem i zaczyna to czytać/oglądać.
0
Człowiek tęskni za tym co było 10-15 lat temu. Mam na myśli dostęp, jak i działanie mediów. Wtedy nie było takiego nalotu różnego rodzaju informacji oraz dostęp do nich był mniejszy. Dziś człowiek ma wiele planów krótkoterminowych i długoterminowych, wiele celów i marzeń, ale zastanawia się czy jest sens je wgl realizować przez to, że nasłucha się lub naczyta się różnego rodzaju prawdziwych lub nie prawdziwych informacji, teorii spiskowych czy innego tego typu informacji. Można powiedzieć, że wystarczy wyłączyć TV czy radio, ale tak czy siak prędzej czy później człowiek przypadkiem się na nie natchnie przez ich powszechność. Teraz są one nie tylko na portalach typowo informacyjnych ale również na Youtube, TikToku, portalach społecznościowych czy nawet na tej stronie, która jest o tematyce typowo sportowej, a dziennie przewlekają się tu setki tematów.
24
Ile człowiek by dał, żeby znów zobaczyć u nas człapiącego Leo, przez którego szła każda akcja...
3
W sumie Roque to powoli u Xaviego taki Malcom u Valverde i to jest przykre...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aż mnie łypa zabolała od samego patrzenia
0
Człowiek chce oddać drugiemu człowiekowi leasing to oczywiście bank musi utrudniać cały proces w najlepsze. Ciągłe wiadomości o kolejne dokumenty przeciągają trwajacy około 2-3 tygodnie proces do ponad miesiąca, mimo że potencjalny leasingobiorca ma stały dochód oraz wyliczoną zgodnosć w innych bankach. Robią człowiekowi pod górkę...
0
Czytałem trochę o zespole Nickelback i jestem ciekaw skąd jest/był taki hejt na nich. Może ktoś, kto zna się na Rock'u może mi wyjaśnić ten fenomen?
0
Wczoraj przesłuchałem single z ostatniej/nowej płyty Nickelback i nie wiem jakim cudem utwór "San Quentin" promuje tą płytę. Totalnie nie siadł mi tekst, ani brzmienie. Utwór "Does Heaven Even Know You're Missing?" zdecydowanie powinien być numerem przewodnim tej płyty, ale to moje osobiste zdanie. Jestem ciekaw jakie zdanie mają inni fani tego zespołu na LR.
0
@mordini123 Jeżeli wrócą kanoniczni bohaterowie z Cindy na czele, to ja jestem jak najbardziej za
2
Człowiek od tylu lat słucha Rocka i dopiero teraz bardziej poznał i wgl dowiedział się o takim zespole jak The Who i że to jeden z najbardziej wpływowych zespołów w historii mimo, że słyszał ich piosenki w radiu na przestrzeni lat. Ciekawi mnie co jeszcze odkryję.
1
Nie jestem jakimś wielkim fanem WWE jak kiedyś, ale ogl sporadycznie i cieszę się, że w końcu skończył się ten nudny storyline z Romanem jako mistrzem wwe. Było to spoko, ale ciągnięcie tego kilka lat już było nudne
0
Właśnie oglądam sobie Va Banque z udziałem Pana Artura z 1 z 10 i jestem trochę zniesmaczony, ponieważ może być tak, że ktoś po prostu klikał przycisk szybciej, aby uzyskać odp na pytanie, ale nawet nie odpowiadał na pytania, na które pozostali uczestnicy nie odpowiadali. Wydaje mi się, że na siłę próbował pokazać, że jednak nie jest taki mądry i nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Wiem, że mogło tak być, ale skoro w 1 z 10 osiągnął taki sukces i miał taką wiedzę, że odpowiedział na wszystko, to jest to mało prawdopodobne.
0
@MesQueUnClub96 No właśnie na nich czekam, dlatego zacząłem temat.
3
@mekston Albo mógł zawetować, co zrobił. Tak, jak mówię. Wystarczy nie uprawiać seksu albo się zabezpieczać, to nie jest nic trudnego.
16
Ale mnie irytuje ta cała zbędna dyskusja o tabletkach dzień po. Albo ja jestem za głupi i czegoś nie rozumiem, albo ludziom się nudzi i szukają problemów gdzie ich nie ma zamiast zajmować się poważniejszymi rzeczami. Jeżeli jakaś dziewczyna między 15, a 18 rokiem życia nie chce zajść w ciąże to albo się nie rucha albo się zabezpiecza przez prezerwatywy dla partnera albo tabletki antykoncepcyjne. Takie to trudne? Jeżeli uprawia seks bez zabezpieczenia to już jej problem i jej wina, proste? Jedyny argument jaki do mnie przemawia to ewentualny gwałt na dziewczynie, która będzie się bała, że prócz traumy będzie również mieć dziecko z jej oprawcą.
0
Pytanko do ludzi mających doświadczenie z Revolutem lub tego typu aplikacjami/stronami. Moje zarobki od Marca wskoczą na dużo wyższy poziom, dzięki czemu będę w stanie odkładać duże ilości pieniędzy. Natchnęło mnie, aby stopniowo skupywać różne waluty na czarną godzinę, gdyby nagle w przyszłości pojawiła się wojna i złotówka poszłaby w dół, a banki zablokowałby konta. I teraz moje pytanie, czy tego typu aplikacje również blokują konta polskich userów i lepiej kupić namacalnie banknoty w innych walutach czy raczej nie ma takiej opcji i można je trzymać na tego typu kontach bez obawy? Myślałem nad złotem, ale no bałbym się że takie małe uncje gdzieś przepadną i kasa pójdzie w błoto
0
Pytanko do ludzi mających doświadczenie z Revolutem lub tego typu aplikacjami/stronami. Moje zarobki od Marca wskoczą na dużo wyższy poziom, dzięki czemu będę w stanie odkładać duże ilości pieniędzy. Natchnęło mnie, aby stopniowo skupywać różne waluty na czarną godzinę, gdyby nagle w przyszłości pojawiła się wojna i złotówka poszłaby w dół, a banki zablokowałby konta. I teraz moje pytanie, czy tego typu aplikacje również blokują konta polskich userów i lepiej kupić namacalnie banknoty w innych walutach czy raczej nie ma takiej opcji i można je trzymać na tego typu kontach bez obawy?
0
@kuz No właśnie póki co ciężko było cokolwiek zalajkować bo każdy TikTok to info o poborze, a jeżeli jakimś cudem pokazało się co innego to była to reklama albo jakiś podcast typa co mówił o ruskich i nato xD
1
Człowiek zainstalował sobie TikToka, żeby pooglądać jakieś głupoty i rozerwać sobie chwile, a tu każdy TikTok o poborze do wojska no japierdziele