icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoże La Rambla to skupisko ekspertów w każdej dziedzinie to mam do was pytanie. Jutro dzwonię umówić się do lekarza, ale za ten czas może dowiem się co mi jest. Mianowicie jakoś od połowy dnia zaczął mnie boleć mostek przy jakimś ruchu. Teraz ból się nasilił + doszło zgrubienie, które się szybko powiększa. Ktoś coś wie co to może być? Dodam, że nie pamiętam, abym się gdzieś uderzył czy coś.
0
@FcPortoFan1999 Nie z perspektywy potencjalnych przychodów. Im dalej dojdziemy to tym więcej kasy.
1
I znów z Pedrim jako pomocnikiem/ls... ile można męczyć bułę takim ustawieniem.
1
It's All over Now, Baby Blue w wykonaniu The Animals to jest top.
0
It's All Over Now, Baby Blue by The Animals? Dla mnie topowe wykonanie.
3
Człowiek od lat słucha Rock'a i nadal natrafia na coraz to nowsze piosenki, które podbijają serce. Piosenka It's All over Now, Baby Blue w wykonaniu The Animals to jest top. Zajebiste wykonanie i super głos. Tak z innej beczki, to lubię czytać o historii różnych zespołów i czasem nie rozumiem, jak band typu The Animals, który był jednym z najważniejszych zespołów tamtych czasów, zakończył działalność po kilku latach przez brak kompromisu co do nurtu muzycznego zespołu.
0
Wymienilibyście De Jonga na Enzo?
0
@Irmscher10 VW T-Roc z 2022 roku.
0
@Colon Tylko pytanie czy mi kto uwierzy, że akurat tamtędy jechałem. Co prawda mam kamerkę włączoną, ale wtedy nie zapisałem nagrania z tych nerwów.
0
Witam droga społeczności. Mam pytanie do osób znających się na motoryzacji. Wracając do domu wjechałęm w jakąś jebitną dziurę i oprócz tego, że opona jest przecięta to jeszcze rzuca lekko na prawo + coś z tego koła buczy. Jutro jadę do wulkanizatora, ale chciałbym zapytać co to może być i czy mam się uspokoić czy bardziej zdenerwować.
2
Szkoda, że nikt z rządu nie zapytał poslkich podatników czy chą przekazać kolejne pieniądze na rzecz pomocy obywatelom ukrainy.
0
Człowiek chce oddać komuś leasing to musi się pierdzielić kilka tygodni z całym procesem. Czemu tak bardzo utrudniają ludziom życie?
3
Czy tylko ja czytając zdanie "nie ma nawet 17 lat." od razu skojarzyłem sobie z Harrym Potterem? xD
0
Standardowo Viktor w nagrodę ława
0
Panowie i Panie obstawiamy. Roque dziś na ławce rezerwowych i wejdzie w drugiej połowie czy jednak od 1 minuty, ale jako LS?
0
To co jutro Roque standardowo zaczyna zławki lub może jednak od 1 minuty ale jako LS?
8
To co Roque za wygranie meczu w meczu z Alaves zacznie od grzania ławeczki.
7
I elegancko Roque dostanie 10-15 ostatnich minut na skrzydle. To jest to
0
@NeyPL Ja bym go imo sprzedał. Za dużo kontuzji już miał. Felix Niewiele starszy i póki co jest pewniejszy.
0
@NeyPL Ja bym wolał obu Felix/Nico, szczególnie, że obecnie mamy jednego LS bo Ferran lepiej gra na środku. Do tego Cancelo.
1
@pluszek Na wózku skończył jak nic o ile przeżył.
0
@TR3YWAY Mam nadzieję, że Felixa uda się zostawić na zasadzie kolejnego wypożyczenia.
0
@Popitek12 A ja mam nadzieję, że w końcu straci bo nudzi mnie już on jako mistrz i ten cały blood line
1
@kanver_ To była niby seta? Z takiego kąta ciężko strzelić
1
Viktor jak zwykle na 10 minut xD
9
O Lewandowski z wyjściowym składzie, to jakaś nowość.
0
Xavi zapomniał, że jest coś takiego jak możliwość zmiany zawodników.
0
Mówiłem, że Xavi nie będzie miał jaj i beton tak czy siak zagra na przodzie
0
@MESSIah16 I bardzo dobrze. Nie mogę na nią patrzeć.
0
To co jednak wykupujemy Felixa na koniec sezonu?