icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To akurat poniekąd dobra nowina, jeżeli pozostali pomocnicy będą zdrowi
1
Myślicie, że wynik Konfy byłby lepszy, gdyby drugim liderem po Bosaku był Dziambor, a nie Sławek?
0
Obecnie PiS ma więcej % niż przy prognozach, a KO mniej. Jest się czym martwić? 40% vs 26% to dość spora przewaga.
1
Wszystko spoko tylko martwi mnie tak duże poparcie dla Lewicy. Bez nich będzie ciężko cokolwiek zrobić, a PiS może ich przekonać przepychając ich ustawy, które często są mocno odklejone.
1
Czasem mi się wydaję, że ludzie boją się mówić głośno, że są za PiS'em, aby nie zostać zlinczowanymi przez ludzi na ulicy. Kogo nie zapytałem, od kogo nie usłyszałem przypadkiem to wszyscy jechali po PiS'ie, a jednak mają 36%
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jak na TVN była propaganda to co dopiero na tvp
0
Zastanawiam się nad zmianą samochodu i wzięcie nowego w leasing z zmiennymi ratami, ale trochę się tego obawiam ze względu na to, że niedługo pewnie znów wszystko pójdzie w górę. Dlatego pytanie dla osób mających leasingi samochodowe. O ile wzrosła Wam rata na przestrzeni ostatnich 3 lat?
0
Zastanawiam się nad zmianą samochodu i wzięcie nowego w leasing z zmiennymi ratami, ale trochę się tego obawiam ze względu na to, że niedługo pewnie znów wszystko pójdzie w górę. Dlatego pytanie dla osób mających leasingi samochodowe. O ile wzrosła Wam rata na przestrzeni ostatnich 3 lat?
1
Wczoraj nasza podstawowa obrona (do czasu zmian) to był top. Szczególnie Araujo i Kounde. Oby ich się kontuzje nie trzymały to środek obrony będzie murem.
0
@Kidd Też o tym myślałem, jednak różnica względem obecnego samochodu a ewentualnie względem nowego wyniosłaby 1000 PLN lub więcej w skali miesiąca, więc temu się nad tym mocno zastanawiam
0
Pytanie do ludzi posiadających leasingi samochodów. O ile wzrosła Wam rata na przestrzeni powiedzmy 3 lat? Zastanawiam się nad zmianą samochodu i zmianie z raty stałej na zmienną, ale trochę przeraża mnie myśl ewentualnych podwyżek po wyborach względem podniesionej raty kredytu o 100%, który zaciągnąłem w 2020 roku.
1
Pytanie do ludzi posiadających leasingi samochodów. O ile wzrosła Wam rata na przestrzeni powiedzmy 3 lat? Zastanawiam się nad zmianą samochodu i zmianie z raty stałej na zmienną, ale trochę przeraża mnie myśl ewentualnych podwyżek po wyborach.
2
Jaka Barca może być piękna bez Dembele, Roberto i Busiego w składzie.
18
@hayek Dlatego jestem za przywróceniem kary śmierci. Takie śmiecie nie powinny oddychać tym samym powietrzem.
2
@Kessie Mecz bez Lewandowskiego meczem straconym ;)
0
@Messi1000000 Około miesiąc, a mandat to 500 lub 1000 ziko i 15 punktów
4
Dlatego nie lubię przerw reprezentacyjnych. Nie dość, że trzeba czekać dłużej na mecz ukochanej Barcy bo naszemu narodowi w piłkę nożną nie kibicuję to dodatkowo zawsze muszą przydażyć się nam jakieś kontuzje przez co potem jesteśmy osłabieni.
0
@Mario96w A Polacy wgl mieli jakikolwiek sukces? Dla polaków sukcesem jest jak nasi wygrają z niemcami lub zakwalifikują się na jakiś większy turniej, więc do tej pory nie miałem okazji do cieszenia się jakimkolwiek ich sukcesem. xD
0
Patrząc na wynik oraz potężny hejt na naszą reprezentację po niemalże każdym meczu to bardzo się cieszę, że od lat nie kibicuję tym patałachom. Człowiek jest dużo spokojniejszy i szczęśliwszy, że nie musi tego oglądać i denerwować się przy każdym meczu.
0
@JordiAlbion Musiałbym również nie czytać LR, nie słuchać radia, nie wchodzić na Twittera, Tiktoka, pocztę, YouTube, nie spotkać się z rodziną itp. Od tego nie da się w 100% uwolnić :D
1
Człowiek trochę tęskni za czasami, gdy było się o te 10 lat młodszym, gdzie dostęp do internetu i wiadomości był mniej powszechny oraz nie interesowało się tym co się dzieje tylko muciło w gałe, wówczas życie było mniej „stresujące”. Teraz gdzie człowiek nie będzie, czego nie będzie czytał czy słyszał to co chwile dowiaduje się o jakiś potopach, trzęsieniach ziemi, globalnym ociepleniu itp Itd. Oczywiście nie wierzę w każdy napotkany artykuł itp ale jednak zostawia to małą nutkę niepewności i stresu bo człowiek jednak jeszcze młody, ma rodzine, dziecko oraz cele i marzenia i chciałby jeszcze trochę pożyć na tym świecie.
3
Nie rozumiem fenomenu filmików ze spuszczaniem butelek po schodach zawierającymi jakiś napój czy alkohol. Przecież to zwykłe marnowanie wody.
1
I zaś człowiek musi czekać 2 tygodnie na mecz przez nikomu nie potrzebną przerwę reprezentacyjną
0
Myślę nad zakupem nowego macbooka do codziennej pracy (głównie projektowanie, no-code i animacje). Budżet do 7k. Jakieś rekomendacje?
0
Pytanie do osób posiadające leasing samochodowy ze zmienną ratą. Jak na przestrzeni 3-4 lat zmieniła się wysokość waszych rat?
0
Czuję w jamie ustnej, że lek zaczyna się kruszyć i lek przestaje działąć, więc zbliża się moment, w którym muszę podjąć decyzję czy poddaje się leczeniu kanałowemu czy wyrwaniu zęba. Chciałbym zapytać Was o zdanie oraz wasze doświadczenia z podobnymi decyzjami. Jak przebiegał Wasz proces leczenia kanłowego?
1
@Krystian1588 O kierwa tego się człowiek nie spodziewał, ciekawe tylko czemu.
1
Człowiek czeka kilka miesięcy na nowy sezon i dostaje mecze co tydzień i nikomu nie potrzebne przerwy reprezentacyjne :(
0
Siemaneczko! Przykładam się do zakupu nowego Macbooka, ponieważ obecny powoli kończy swój żywot. Myślałem o budżecie około 7k, jednak od liczby dostępnych wariantów dostaję oczoplonsu i totalnie nie wiem, jakiego wyboru dokonać. Która wersja w tym przedziale cenowym jest godna uwagi? Od siebie dodam, że Macbook będzie przeznaczony głównie do projektowania, no-code lub animacji.
0
Siemaneczko! Przykładam się do zakupu nowego Macbooka, ponieważ obecny powoli się rozpada. Myślałem o budżecie 5-7k, jednak od liczby dostępnych wariantów dostaję oczoplonsu i totalnie nie wiem, jakiego wyboru dokonać. Która wersja w tym przedziale cenowym jest godna uwagi? Od siebie dodam, że Macbook będzie przeznaczony głównie do projektowania, no-code lub animacji.