ja8215
Dołączył/a: czerwiec 2011
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kojarzy ktoś z was kiedy ostatni raz Barcelona grała konkurs rzutów karnych?
2
Dawne lobiki Messiego
1
Kto nie grał w gry, bo przestrzegał minimalnego wieku niech pierwszy rzuci kamieniem :D
1
Finansowe Fair Play nie tyczy się pensji
0
Pamiętam tę bramkę, pomimo, ze nam ją strzelił to mega mi sie podobala :D
27
Barca 1 miejsce w lidze, Real, Atletico > Barca, zabawne
2
Liczby Atletico i Liverpoolu w porównaniu do nas to jakaś masakra :o
0
A wiem, czytałem ją, znalazłem sobie wcześniej
9
No wiem przecież xD
16
Dla Wszystkich co pytają gdzie mozna obejrzeć mecz
https://www.fcbarca.com/29547-fc-barcelona-cultural-leonesa-w-tv.html
2
"Luis Suarez!! Pod murem... ale nad bramką"
On potrafi wszystko
0
Rafinha pokaże Interowi, ze warto bylo go wykupic!
1
W najbardziej optymistycznej dla nas wersji, Real po następnej kolejce może byc 10 w tabeli.
1
Az przykro patrzec, ze espanyol tak wysoko
0
Aktualnie gramy z Liderem tabeli, wiec to teoretycznie ważniejszy mecz niz z Realem
1
U mnie sie tylko z Westhamu pojawili :D
3
Kiedyś jak bylem dzieciakiem latalem po boisku i mialem marzenie, aby byc tak dobry abt skaut z Barcelony mnie wypatrzyl i chciał mnie w tym klubie. Dzisiaj wiem, ze to marzenie zawsze bylo niemożliwe, ale jakby bylo, to teraz szczerze nie chciałbym dolaczyc do tego klubu... bo po co? Lepjej dołączyć młodemu zawodnikowi z talentem do Ajaxu lub innemu tego typu klubowi aby grać i sie rozwijać, nie to co sie dzieje tutaj. Malcom pewnie zaluje, ze jednak nie Roma.
0
I tak odbilo sie od słupka :D
0
https://www.instagram.com/p/BoRBD9ogmnE/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=11hx2nhnsthyb
1
Czy tylko mi mobilna wersja strony działa tak topornie? Nie tylko w czasie meczu. Internet mam dobry a odświeżenie komentarzy trwa rok, nie ładują sie miniaturki, a napisanie komentarza to tekst pojawiający sie po chwili i to tylko na tej stronie.
1
Jeśli masz 18 lat to polecam Nest Bank, żadnych oplat, wyplaty z bankomatow za darmo, prowadzenie za darmo :D
46
Ronaldo 3 czyste konta
Ter Stegen 2
Ronaldo król.
0
Cristiano cos zrobił na tej gali/po niej? Bo czytam tutaj jakies hejty na niego związane z nagrodą Modricia
0
Ten mecz to powinien byc walkower dla nas.
2
To odbicie pilki bylo wrecz komiczne xD
0
Właśnie tej uzywa moja mama :)
A jakies opinie o Xiaomi 70Mai?
1
Są tu kierowcy?
Polecacie jakiś wideorejestrator do 200zl?
0
Ma ktos jakas rozpiske ile zarabiają tygodniowo piłkarze Barcelony?
0
Messi strzela 1 gola w lidze, czyli mamy zapewnione juz mistrzostwo
0
Leo 6000!!