3

Kojarzy ktoś z was kiedy ostatni raz Barcelona grała konkurs rzutów karnych?

2

Dawne lobiki Messiego

1

Kto nie grał w gry, bo przestrzegał minimalnego wieku niech pierwszy rzuci kamieniem :D

1

Finansowe Fair Play nie tyczy się pensji

0

Pamiętam tę bramkę, pomimo, ze nam ją strzelił to mega mi sie podobala :D

27

Barca 1 miejsce w lidze, Real, Atletico > Barca, zabawne

2

Liczby Atletico i Liverpoolu w porównaniu do nas to jakaś masakra :o

0

A wiem, czytałem ją, znalazłem sobie wcześniej

9

No wiem przecież xD

16

Dla Wszystkich co pytają gdzie mozna obejrzeć mecz
https://www.fcbarca.com/29547-fc-barcelona-cultural-leonesa-w-tv.html

2

"Luis Suarez!! Pod murem... ale nad bramką"
On potrafi wszystko

0

Rafinha pokaże Interowi, ze warto bylo go wykupic!

1

W najbardziej optymistycznej dla nas wersji, Real po następnej kolejce może byc 10 w tabeli.

1

Az przykro patrzec, ze espanyol tak wysoko

0

Aktualnie gramy z Liderem tabeli, wiec to teoretycznie ważniejszy mecz niz z Realem

1

U mnie sie tylko z Westhamu pojawili :D

3

Kiedyś jak bylem dzieciakiem latalem po boisku i mialem marzenie, aby byc tak dobry abt skaut z Barcelony mnie wypatrzyl i chciał mnie w tym klubie. Dzisiaj wiem, ze to marzenie zawsze bylo niemożliwe, ale jakby bylo, to teraz szczerze nie chciałbym dolaczyc do tego klubu... bo po co? Lepjej dołączyć młodemu zawodnikowi z talentem do Ajaxu lub innemu tego typu klubowi aby grać i sie rozwijać, nie to co sie dzieje tutaj. Malcom pewnie zaluje, ze jednak nie Roma.

0

I tak odbilo sie od słupka :D

1

Czy tylko mi mobilna wersja strony działa tak topornie? Nie tylko w czasie meczu. Internet mam dobry a odświeżenie komentarzy trwa rok, nie ładują sie miniaturki, a napisanie komentarza to tekst pojawiający sie po chwili i to tylko na tej stronie.

1

Jeśli masz 18 lat to polecam Nest Bank, żadnych oplat, wyplaty z bankomatow za darmo, prowadzenie za darmo :D

46

Ronaldo 3 czyste konta
Ter Stegen 2
Ronaldo król.

0

Cristiano cos zrobił na tej gali/po niej? Bo czytam tutaj jakies hejty na niego związane z nagrodą Modricia

0

Ten mecz to powinien byc walkower dla nas.

2

To odbicie pilki bylo wrecz komiczne xD

0

Właśnie tej uzywa moja mama :)
A jakies opinie o Xiaomi 70Mai?

1

Są tu kierowcy?
Polecacie jakiś wideorejestrator do 200zl?

0

Ma ktos jakas rozpiske ile zarabiają tygodniowo piłkarze Barcelony?

0

Messi strzela 1 gola w lidze, czyli mamy zapewnione juz mistrzostwo

0

Leo 6000!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?