ja8215
Dołączył/a: czerwiec 2011
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho to jest kozak
0
Czy na boisku jest zaledwie 1 wychowanek?
I czy tylko 2 Hiszpanów?
Masakra
0
Tytuł frajera roku pomimo dobrego sezonu.
8
Messi rozgrywa swój normalny sezon, bardziej angażuje się w pomocy, Salah ma swój sezon życia, takie tam porównanie
0
Od tego to ma mnie :D
Wiec raczej odpada
0
Drodzy przyjaciele!
Może nie na temat futbolu, ale chciałbym sie was poradzić, co mógłbym wręczyć dziewczynie z okazji 2 lat związku?
Nic drogiego, tak aby się uśmiechnęła :)
4
Najlepiej to jakbyśmy wyszli 5 obrońcami, 4 defensywnymi pomocnikami i Messim na ataku, aby sie bronić, No idealnie.
Ludzie, to Barca a nie Chelsea czy Athletico, my gramy ofensywnie
0
Rozmowa kwalifikacyjna na sędziego w najlepszej lidze świata
-ma pan jakieś doświadczenie?
-byłem wuefista
-przyjęty!
1
Jedyna opcja to faul Roberto, którego w sumie nie bylo
1
Lahoz ty draniu! Oddawaj karnego
0
Chyba nie zrozumiałeś xD
6
Wejdzie Coutinho i bedzie szybkie 3:0 :D
0
Ma ktoś link do czerwonej kartki Orellany?
5
Jak to chyba żart jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ronaldo po prostu strzelil tak aby w Paryżu na rewanż wpadło, taktycznie
1
Bo stracili gola DOPIERO w 33 minucie
0
Brawooooo!!! :D
1
Neymar klasycznie, ośmiesza wszystkich a potem strzałem - samego siebie
0
Modric to jest jednak mózg realu
0
Szybko Ronaldo przebił Neymara xD
2
Mimo wszystko chciałbym aby Neymar jakieś 2 brameczki władował białym :)
1
Jak wiedzę takie faule Neymara to cieszę sie, ze odszedł.
7
"Wsparcie płynące z trybun" :D
0
Generalnie tez nie lubie Gomesa w podstawowej 11, ale to tylko dlatego, ze nie lubie oglądać jego gry, jak dla mnie jest ona po prostu nudna, m. in. Wole juz w pomocy Roberto, czy chociażby dlatego dużo bardziej bym chciał zobaczyć Coutinho :)
0
Nie oszukujmy sie, teraz piłka nożna to biznes
0
Coutinho nie gra, bo jak jest na boisku to nie potrafią gola strzelić :D
2
Chelsea oraz Espanyolu
0
Wie ktoś gdzie w necie leci jakaś fajna transmisja dziejącego meczu?
0
Tez mi sie wydaje, ze Sandro, ale wolałem sie upewnić