1

Coutinho to jest kozak

0

Czy na boisku jest zaledwie 1 wychowanek?
I czy tylko 2 Hiszpanów?
Masakra

0

Tytuł frajera roku pomimo dobrego sezonu.

8

Messi rozgrywa swój normalny sezon, bardziej angażuje się w pomocy, Salah ma swój sezon życia, takie tam porównanie

0

Od tego to ma mnie :D
Wiec raczej odpada

0

Drodzy przyjaciele!

Może nie na temat futbolu, ale chciałbym sie was poradzić, co mógłbym wręczyć dziewczynie z okazji 2 lat związku?
Nic drogiego, tak aby się uśmiechnęła :)

4

Najlepiej to jakbyśmy wyszli 5 obrońcami, 4 defensywnymi pomocnikami i Messim na ataku, aby sie bronić, No idealnie.
Ludzie, to Barca a nie Chelsea czy Athletico, my gramy ofensywnie

0

Rozmowa kwalifikacyjna na sędziego w najlepszej lidze świata
-ma pan jakieś doświadczenie?
-byłem wuefista
-przyjęty!

1

Jedyna opcja to faul Roberto, którego w sumie nie bylo

1

Lahoz ty draniu! Oddawaj karnego

0

Chyba nie zrozumiałeś xD

6

Wejdzie Coutinho i bedzie szybkie 3:0 :D

0

Ma ktoś link do czerwonej kartki Orellany?

5

Jak to chyba żart jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ronaldo po prostu strzelil tak aby w Paryżu na rewanż wpadło, taktycznie

1

Bo stracili gola DOPIERO w 33 minucie

0

Brawooooo!!! :D

1

Neymar klasycznie, ośmiesza wszystkich a potem strzałem - samego siebie

0

Modric to jest jednak mózg realu

0

Szybko Ronaldo przebił Neymara xD

2

Mimo wszystko chciałbym aby Neymar jakieś 2 brameczki władował białym :)

1

Jak wiedzę takie faule Neymara to cieszę sie, ze odszedł.

7

"Wsparcie płynące z trybun" :D

0

Generalnie tez nie lubie Gomesa w podstawowej 11, ale to tylko dlatego, ze nie lubie oglądać jego gry, jak dla mnie jest ona po prostu nudna, m. in. Wole juz w pomocy Roberto, czy chociażby dlatego dużo bardziej bym chciał zobaczyć Coutinho :)

0

Nie oszukujmy sie, teraz piłka nożna to biznes

0

Coutinho nie gra, bo jak jest na boisku to nie potrafią gola strzelić :D

2

Chelsea oraz Espanyolu

0

Wie ktoś gdzie w necie leci jakaś fajna transmisja dziejącego meczu?

0

Tez mi sie wydaje, ze Sandro, ale wolałem sie upewnić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?