0

Ogląda ktos nasze mecze na sts? Jak to wyglada?
Ile sie placi? Nie zacina sie?

0

Tui :)
Dzisiaj wrocilem z tygodniowego pobytu w Egipcie, wszystko bylo fajnie, jak chcesz wiecej wiedzieć pisz priv :)

0

Spokojnie chlopaki, bede jej pilnował, jedynym strachem jest to, ze nie przepuszcza jej przez granicę

0

Wiem, ze tutaj mozna dowiedzieć sie wszystkiego
W najbliższym czasie lece do Egiptu z dziewczyną (ja 19 lat, ona 17) liniami Enter Air, dziewczyna potrzebuje jakiejś specjalnej zgody od rodziców?

0

To teraz sprzedac Messiego do Napoli, no i Juve nie będzie moglo sie poszczycić największą gwiazdą ligi.
Kolejny klub do kolekcji xD

0

Polecam Electrolux EW6F428BP
Ok. 1650zl
Rejestrując ja na internecie dodatkowo dostajesz zapas kapsulek pioracych na rok :)

55

Ostatnio uzytkownik Tito545 pisal, ze ogromny szacun dla BarcaInfo za pracę, którą on tutaj robi.
To prawda, osobiście więcej rzeczy na stronie dowiaduję sie od niego, niz z postów innych użytkowników, czy jakiekolwiek innego źródła.
Powinnismy dla chlopaka zorganizować zbiorke pt. "Wyślij BarcaInfo na mecz" :D
Każdy moglby przelać po 1/2 zl i chłopak poleciały na El Clasico :D

1

Zadzwoń na infolinię playstation

0

Monchi negocjowal xD

0

Jezelu klub chce sprzedac zawodnika, ostatnie slowo nalezy do klubu czy do tego zawodnika?

3

No nie wiem, bo podczas meczu towarzyskiego tez biegał? Też zostalo w nogach, no chyba, ze podczas meczy towarzyskich pilkarze sie nie męczą

0

To nie wiedziałem, ze on nie chcial pożegnań ;)

0

Jakoś wątpię, aby negocjacje z PSG poszly na naszą korzyść...

0

Tak wracając do tematu Ronaldo i Realu, czy tylko mnie bawi pozegnanie go?
Najbardziej zabawnie jest, kiedy zestawiamy pożegnanie Iniesty z pożegnaniem Ronaldo

0

Na taki sklad to z miliard euro w okienku musieli by wydać xD

0

A to nie będzie drugi raz?
2010 - Hiszpania gdzie bylo duzo naszych i Holandia - Affelay?

0

"Dla niego bylo za blisko" haha

13

21 mln € za Rakiete to w ogole masakra

5

Dembele bił różnego z prawej?

1

https://www.facebook.com/robert.maslak.polityka/videos/389247578225681/
Zobaczcie to, czemu wszyscy tacy nie mogą być?

10

Holandia XDDD

2

Dobry ten Alba na lewej obronie, powinniśmy go kupić

0

Mówił, że zagra w Hiszpanii

10

Griezzman za 10 minut
"Odchodzę z Atletico, w przyszłym sezonie zagram w Realu"
Jutro w wiadomościach
"30 milionów kibiców klubu piłkarskiego FC Barcelona jednocześnie dostało zawału"

0

Co będzie o 14:30 bo nie jestem w temacie?

1

Faworyci moim zdaniem to Hiszpania, Brazylia i Argentyna A król strzelców to Messi albo Neymar

0

W ogóle, wiecie, że Szpakowski komentuje też hokej na lodzie?

0

Cześć wam!
Mam nietypowe pytanie :D
Używał ktoś strony wakacyjnipiraci.pl?
Chce w tym roku udać się na wakacje poprzez tę stronę, legit?

59

Po tych jego namowach ten mecz w ogóle nie powinien być rozegrany, to może być niebezpieczne dla piłkarzy

0

Co do Salaha, to jest profesjonalista, przecież od pewnie od co najmniej kilku tygodni ma specjalnie przygotowana dietę, aby na finał był w 100% gotowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?