ja8215
Dołączył/a: czerwiec 2011
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogląda ktos nasze mecze na sts? Jak to wyglada?
Ile sie placi? Nie zacina sie?
0
Tui :)
Dzisiaj wrocilem z tygodniowego pobytu w Egipcie, wszystko bylo fajnie, jak chcesz wiecej wiedzieć pisz priv :)
0
Spokojnie chlopaki, bede jej pilnował, jedynym strachem jest to, ze nie przepuszcza jej przez granicę
0
Wiem, ze tutaj mozna dowiedzieć sie wszystkiego
W najbliższym czasie lece do Egiptu z dziewczyną (ja 19 lat, ona 17) liniami Enter Air, dziewczyna potrzebuje jakiejś specjalnej zgody od rodziców?
0
To teraz sprzedac Messiego do Napoli, no i Juve nie będzie moglo sie poszczycić największą gwiazdą ligi.
Kolejny klub do kolekcji xD
0
Polecam Electrolux EW6F428BP
Ok. 1650zl
Rejestrując ja na internecie dodatkowo dostajesz zapas kapsulek pioracych na rok :)
55
Ostatnio uzytkownik Tito545 pisal, ze ogromny szacun dla BarcaInfo za pracę, którą on tutaj robi.
To prawda, osobiście więcej rzeczy na stronie dowiaduję sie od niego, niz z postów innych użytkowników, czy jakiekolwiek innego źródła.
Powinnismy dla chlopaka zorganizować zbiorke pt. "Wyślij BarcaInfo na mecz" :D
Każdy moglby przelać po 1/2 zl i chłopak poleciały na El Clasico :D
1
Zadzwoń na infolinię playstation
0
Monchi negocjowal xD
0
Jezelu klub chce sprzedac zawodnika, ostatnie slowo nalezy do klubu czy do tego zawodnika?
3
No nie wiem, bo podczas meczu towarzyskiego tez biegał? Też zostalo w nogach, no chyba, ze podczas meczy towarzyskich pilkarze sie nie męczą
0
To nie wiedziałem, ze on nie chcial pożegnań ;)
0
Jakoś wątpię, aby negocjacje z PSG poszly na naszą korzyść...
0
Tak wracając do tematu Ronaldo i Realu, czy tylko mnie bawi pozegnanie go?
Najbardziej zabawnie jest, kiedy zestawiamy pożegnanie Iniesty z pożegnaniem Ronaldo
0
Na taki sklad to z miliard euro w okienku musieli by wydać xD
0
A to nie będzie drugi raz?
2010 - Hiszpania gdzie bylo duzo naszych i Holandia - Affelay?
0
"Dla niego bylo za blisko" haha
13
21 mln € za Rakiete to w ogole masakra
5
Dembele bił różnego z prawej?
1
https://www.facebook.com/robert.maslak.polityka/videos/389247578225681/
Zobaczcie to, czemu wszyscy tacy nie mogą być?
10
Holandia XDDD
2
Dobry ten Alba na lewej obronie, powinniśmy go kupić
0
Mówił, że zagra w Hiszpanii
10
Griezzman za 10 minut
"Odchodzę z Atletico, w przyszłym sezonie zagram w Realu"
Jutro w wiadomościach
"30 milionów kibiców klubu piłkarskiego FC Barcelona jednocześnie dostało zawału"
0
Co będzie o 14:30 bo nie jestem w temacie?
1
Faworyci moim zdaniem to Hiszpania, Brazylia i Argentyna A król strzelców to Messi albo Neymar
0
W ogóle, wiecie, że Szpakowski komentuje też hokej na lodzie?
0
Cześć wam!
Mam nietypowe pytanie :D
Używał ktoś strony wakacyjnipiraci.pl?
Chce w tym roku udać się na wakacje poprzez tę stronę, legit?
59
Po tych jego namowach ten mecz w ogóle nie powinien być rozegrany, to może być niebezpieczne dla piłkarzy
0
Co do Salaha, to jest profesjonalista, przecież od pewnie od co najmniej kilku tygodni ma specjalnie przygotowana dietę, aby na finał był w 100% gotowy