0

Stawiał ktoś na Liverpool dzisiaj?
Jak tak to ile? Kusi mnie aby pójść coś postawić, pierwszy raz w życiu :D

0

Skoro 6 lat, to czemu nie 36 trofeów?

1

Impreza będzie trwała tydzień

0

Miło, że wspomnieli o tych co odeszli już z Barcelony

26

To już wiemy czyja to wina :D

0

Coś się... Coś sie popsuło

10

Za Coutinho powinniśmy dopłacić Liverpoolowi jeszcze z 20mln

1

Cou powinien strzelać

0

O czym ty mówisz?

0

Jebaniutki, co on dzisiaj gra

0

Czemu nie możemy jak Levante?
4-5 podań I gol... Po co kombinować?

4

Jednak będzie rekord chyba XDD
najwyżej przegrany mecz w ostatnich latach XDD

63

Tom I Jerry w obronie! :D

40

A Messi gra sezon jeden z wielu... Salah - historyczny

0

Wow, tak szybko tego posta się nie spodziewałem

1

Dembele 2 bramki, asysta, bardzo fajny mecz w jego wykonaniu

0

A co mu jest?

0

W jakim innym stylu mógł strzelić?

0

Wooooo

4

Równo 20:00 mój cyfrowy Polsat traci zasięg przez burzę... Przyjmuję kondolencje

0

James celebrował gola?

0

Dopiero włączyłem mecz, jak grają nasi?

10

Lewemu glutenu brakuje chyba

0

No i pokazał co potrafi

0

Gracz Realu się przewrócił I nie ma faulu. Co to się stanęło

1

Sędziowie są najlepsi.

0

Co tam się w polu karnym stało?

3

Wczorajszy mecz Liverpoolu z Barceloną? Czy ja o czymś nie wiem? #szpakowski

3

To uczucie kiedy strzelasz na aut

14

Cou oszczędzany na ligę mistrzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?