0

W ostatnich meczach to Munir czy Sandro celebrował gola zdobytego przeciwko Barcelonie?

0

Ter Stegen to zagrał w "piłka parzy" :D

0

Jak myślicie, co jest powodem takiej złej formy Realu?
Słabe okienko? Wypalenie piłkarzy? Moze trener?

1

Mam nadzieje, ze nie powstanie tutaj zlepek gwiazd, to nie ma prawa bytu.

61

Za pieniądze z transferu Neymara to chyba nowy Motorek kupili Albie :D

2

Semedo to przy Albie blado wygląda

0

Tak, Doręczają

0

Jak myślicie, jak bedzie wyglądał nasz atak?
Cou - Suarez - Dembele
--------Messi
Czy
Dembele - Suarez - Messi
----------Cou
?

0

W ogole, wie ktos co tam u Pedro słychać?
Nie interesuje sie jakos Premier League i chciałbym sie dowiedzieć :D

0

Wracam ze studniówki a tu takie wieści :D

0

Ale mnie 80% komentujących turaj denerwuje. To jest FC Barcelona, mamy 1 miejsce w najlepszej lidze, z duża przewaga. Nasza ławka powinna zjadać 80% zespołów w lidze, mamy mocny skład, zobaczycie, ze to wygramy.

3

Ma chłop jaja, to trzeba mu przyznać

0

Miał 2 dobre okazje, prawie strzelił, przyzwoicie gra

15

Iniesta tam leży, bo sie nie moze przestać śmiać

5

W tym sesonie Own Goal strzela A Słupek asystuje

4

Legia Warszawa tez jeszcze nie przegrała żadnego meczu w fazie grupowej w lidze mistrzów a tym bardziej w La Liga a nie świętują z tego powodu

5

Brak Neymara i kontuzja Dembele bardzo nas boli, na tym traci Suarez, Leo nie gra tak ofensywnie. Myśle, se jak wróci Ousmane to gra Luisa sie poprawi jak i styl gry

0

To przyjęcie podsumowało grę Suareza dzisiaj, wierze, ze wybije z forma na kluczowy moment sezonu

0

Bez przesady, Messi pierwszy raz na ławce usiadł

0

D 10 S - to nie wzięło sie z przypadku

28

Taki kozak w Atletico był :(

0

Own Goal wraca!

8


Scenariusz
Finał mistrzostw świata, Hiszpania - Niemcy
2:2
94 minuta
Rzut rożny, wrzutka, Pique zdobywa gola i zapewnia Hiszpanii upragnione mistrzostwo świata i biegnie do ławki rezerwowej i obwiesza sie flaga Katalonii
To by było coś za co byłby kochany, ale i nienawidzony :D

0

Dzisiaj Ronaldo to by nie ucziszyl Camp Nou xD

1

Pomimo, ze wygrywamy 3:0 moim zdaniem strasznie nudny ten mecz

0

A juz myślałem, ze prędzej opłatkiem w grudniu sie przełamie

11

"Plecak pełen punktów, wypełniony aż po brzegi" xD

0

Aż sie morda cieszy jak Słychać na trybunach "Paulinho!" :D

1

Jeden z dwójki Semedo-Dembele powinen przefarbować włosy na blond, bo nie odróżniam ba tej prawej stronie :D

26

Oby Leo sie dzisiaj przełamał przeciwko Buffonowi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?