ja8215
Dołączył/a: czerwiec 2011
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prawej stronie będziemy mieli huragan, a po lewej gościa z motorkiem w tyłku :D
12
Roberto w 2 połowie za Iniestę i lecimy po dobry winik :D
Czuje gola Dembele i asystę Semedo
0
Roberto do Pomocy za Inieste, Semedo na bok, w drugiej połowie Iniesta wchodzi
Tak najlepiej
2
Dembele na rozgrzewce, ale aż szkoda zmieniać Deulofeu, dzisiaj kozak
1
Jeszcze 24h 58 minut sagi transferowej :D
2
No to Balon pękł.
3
Aż mi wstyd za mój rocznik.
Niby osoba w teorii pełnoletnia, a tokiem myślenia przypomina 12 latka.
0
Pogratulować takiej postawy :D
1
Posiadanie... 58% dla realu, to jest serio żałosne
1
Umtiti z ta broda wyglada jak jakiś terminator :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To Real jest w tak ogromnym gazie, czy to Barcelona aktualnie nie potrafi nawet kilka razy porządnie podać?
0
Co zrobił Mats? Ja nie wiem...
0
To jest żart. Ehh
2
Jakość dźwięku komentarza w canal+ okropna, czy tylko u mnie?
9
Najlepsze: nic
Najgorsze: cała reszta
0
Pozostaje mu podziękować za to co zrobił w Barcelonie :)
Jego dezycja, robi co chce...
1
Wakacyjne promocje w Barcelonie!
Mathieu za darmo, dobry ruch zarządu...
1
Liczyłem na poważną odpowiedz
0
Ludzie, pytanie mam, co z Mathieu jest? Nie ma go na liście kontuzjowanych, dawno na boisku go nie widziałem, nie jest powoływany.
0
Ciche marzenie, Napoli wygrywa 2:0 a Barcelona jutro 5:0
0
Miejmy nadzieje, ze następcą nie bedzie ktoś pokroju "Taty" Martino
0
To moze być pewnego rodzaju motywacja, aby godnie pożegnać trenera, dokonać niemożliwego, przejść do dalszej fazy Ligi mistrzów
0
Nota zbiorowa dla wszystkich - 0, jest taka możliwość?
6
Mimo wszystko, prawdziwi kibice przynajmniej zostaną :)
2
To jest żałosne, smutne, i my śmiemy zwać sie najlepsza drużyna świata? Pff
0
Nic - jak jednym słowem opisać nasza grę.
0
Coś czuje, ze to byłoby za mało, ale co ja wiem
0
Piłkarze typu Messi, Neymar czy Suarez nie zarabiaja w klubie nawet polowy tej kwoty co jest wymieniona, powodem są bardzo duże podatki w Hiszpanii
0
W sumie obojętne są mi te stroje, cieszę się, że mamy znów pionowe pasy w koszulkach gospodarzy :)