1

Kilka rzeczy mi się nasuwa.
1. Jeżeli do tej pory filmy RMTV miały wplywac na mecze i decyzję sędziowskie, to jak nazwać ten dzisiejszy cyrk? To moim zdaniem oczywista manipulacja.
2. Od kiedy i jak często organizowane są takie sędziowskie konferencje? Przecież przed największym starciem w Europie o trofeum, gdzie jeden z klubów ewidentnie bije w środowisko sędziowskie swoją telewizją klubową, to organizowanie konferencji musiało skończyć się skandalem.
3. Walkower dla Barcelony bardzo dobrze by zrobił przed starciem z Interem.
4. Ta zagrywka Realu pluje w ich kibiców.
5. Real pokazuje, że futbol nie jest najważniejszy.

3

Wszyscy winni, tylko ten Real taki krystaliczny.
Piękne czasy, że cały świat piłkarski się z nich śmieje i trąca pogardą. Tak trzymać! XD

1

Naprawdę przy każdym wejściu teraz trzeba się weryfikować? Xd

2

Ciekawe jak jutrzejszy mecz się potoczy.
Oby zwycięsko.

28

Pedri to nasz najlepszy pilkarz w tym roku.

0

W jaki sposób generowane są oceny zawodników na flashscore? To robi jakaś maszynka czy żywy organizm?

1

@fcbarcafan19 Cortina :D

6

Idźcie siku marudy i nie marudźcie.
Herr Flick ich poustawia w przerwie tak, że do 60 minuty będzie 3:0

0

Hector Fort, szybki jak Ford

5

24 strzały. Średnio jeden strzał na dwie minuty.
Dobiją do 50? XD

5

Swoją drogą to bardzo madre zagranie Flicka.
Fati się wkurzał że nie gra? No to proszę bardzo, dostajesz mecz od pierwszej minuty. Jak dasz dupy to siedzisz do końca sezonu i nawet nie mruknij.

Oczywiście życzę mu żeby strzelił hat-tricka i Miał formę mutant do końca sezonu. Obawiam się jednak ze to mało realne. Xd

0

Flick do zwolnienia będzie po tym meczu.

0

@Antimadridista_WR nie wierzę żeby nie było transmisji z takiego meczu.
Może nie na otwartej TVP1 ale w TVP Sport raczej powinno być.

0

@BorzyKrzys a co się stało że McLaren tak odskoczył w tym sezonie?
Nie siedzę w F1 kompletnie

2

@michal26 teksanska masakra i piątek trzynastego;3

1

@Coutinho007 no i dobry zły i brzydki

2

@Kgorecki2500 szanuje mocno. Ale wg mnie klasa niżej niż Ennio czy Zimmer.
To samo Einaudi

1

@Mario96w Interstellar sztos.
Ale mimo wszystko Ennio wg mnie.
Intro w nienawistnej ósemce to jakaś inna faza w ogóle spektrum muzycznego.


4

Hans Zimmer czy Ennio Morricone?

Wg mnie Ennio. Przede wszystkim genialna Nienawistna Ósemka i Bękarty Wojny.
Hans zrobił Piratów z Karaibów i Gladiatora do którego zawsze wyję. Ale nagrywa i tworzy wszystko cyfrowo.

Może to jakieś moje muzyczne zboczenie jako gitarzysty. Wybieram jednak Ennio. Choć twórczość Hansa kocham na życie.

@michal26 @JimMorrisonFCB @kuz @July_6_BcN @MadafakinGuy @Coutinho007

10

Gladiator to jest jeden z tym filmów, który zawsze mnie wzrusza na koniec.
Albo uronię łzę albo zaszklą mi się oczy.

Jakie filmy u Was to powodują?

0

@Dari0G ja myślałem że ktoś go tym udarem załatwił.

1

Gdyby Fati był w top formie to nie byłoby żadnych obawień.
Niestety chłop raczej powoli zmierza w kierunku Motoru Lublin jak Sergi Samper.

2

Takie sytuacje pokazują kto ma klasę a kto jej nie ma.
Wiemy zatem dlaczego Fati nie gra.

2

Klasycznie święta, święta i po świętach.
Człowiek się nie obejrzy i będzie wigilia. I tak to się kręci xd

2

@JimMorrisonFCB stare dobre czasy dziennikarzy sportowych.
Edek Durda i Borek ze łzami w oczach to oglądają.

1

@JimMorrisonFCB piekny użytkownik!
Mam nadzieje, ze u Ciebie i rodzinki wszystko w porządku. :)

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Getafe to mikroreal.
Nie będzie tam żadnych trudności

11

Real Madryt w tym sezonie to jest taka moja była, która meczy mi bułę co kilka dni i gada: "wrócę do Ciebie, kochaj mnie". A ja jedyne na co mam ochotę to walnąć jej fronta na ryj jak się czołga w moją stronę.
I ona się z tego wyślizguje jakoś fartem i idzie dalej...
Co za odpad...

0

@Azazel_Pazuzu idealnie by to wypadło.

1

Dobra niech te parchy dzisiaj przegrają. Będzie można trochę oddechu złapać.
Po klasyku 10 punktów przewagi i elo.
Pozdrowienia do więzienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?