jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kilka rzeczy mi się nasuwa.
1. Jeżeli do tej pory filmy RMTV miały wplywac na mecze i decyzję sędziowskie, to jak nazwać ten dzisiejszy cyrk? To moim zdaniem oczywista manipulacja.
2. Od kiedy i jak często organizowane są takie sędziowskie konferencje? Przecież przed największym starciem w Europie o trofeum, gdzie jeden z klubów ewidentnie bije w środowisko sędziowskie swoją telewizją klubową, to organizowanie konferencji musiało skończyć się skandalem.
3. Walkower dla Barcelony bardzo dobrze by zrobił przed starciem z Interem.
4. Ta zagrywka Realu pluje w ich kibiców.
5. Real pokazuje, że futbol nie jest najważniejszy.
3
Wszyscy winni, tylko ten Real taki krystaliczny.
Piękne czasy, że cały świat piłkarski się z nich śmieje i trąca pogardą. Tak trzymać! XD
1
Naprawdę przy każdym wejściu teraz trzeba się weryfikować? Xd
2
Ciekawe jak jutrzejszy mecz się potoczy.
Oby zwycięsko.
28
Pedri to nasz najlepszy pilkarz w tym roku.
0
W jaki sposób generowane są oceny zawodników na flashscore? To robi jakaś maszynka czy żywy organizm?
1
@fcbarcafan19 Cortina :D
6
Idźcie siku marudy i nie marudźcie.
Herr Flick ich poustawia w przerwie tak, że do 60 minuty będzie 3:0
0
Hector Fort, szybki jak Ford
5
24 strzały. Średnio jeden strzał na dwie minuty.
Dobiją do 50? XD
5
Swoją drogą to bardzo madre zagranie Flicka.
Fati się wkurzał że nie gra? No to proszę bardzo, dostajesz mecz od pierwszej minuty. Jak dasz dupy to siedzisz do końca sezonu i nawet nie mruknij.
Oczywiście życzę mu żeby strzelił hat-tricka i Miał formę mutant do końca sezonu. Obawiam się jednak ze to mało realne. Xd
0
Flick do zwolnienia będzie po tym meczu.
0
@Antimadridista_WR nie wierzę żeby nie było transmisji z takiego meczu.
Może nie na otwartej TVP1 ale w TVP Sport raczej powinno być.
0
@BorzyKrzys a co się stało że McLaren tak odskoczył w tym sezonie?
Nie siedzę w F1 kompletnie
2
@michal26 teksanska masakra i piątek trzynastego;3
1
@Coutinho007 no i dobry zły i brzydki
2
@Kgorecki2500 szanuje mocno. Ale wg mnie klasa niżej niż Ennio czy Zimmer.
To samo Einaudi
1
@Mario96w Interstellar sztos.
Ale mimo wszystko Ennio wg mnie.
Intro w nienawistnej ósemce to jakaś inna faza w ogóle spektrum muzycznego.
4
Hans Zimmer czy Ennio Morricone?
Wg mnie Ennio. Przede wszystkim genialna Nienawistna Ósemka i Bękarty Wojny.
Hans zrobił Piratów z Karaibów i Gladiatora do którego zawsze wyję. Ale nagrywa i tworzy wszystko cyfrowo.
Może to jakieś moje muzyczne zboczenie jako gitarzysty. Wybieram jednak Ennio. Choć twórczość Hansa kocham na życie.
@michal26 @JimMorrisonFCB @kuz @July_6_BcN @MadafakinGuy @Coutinho007
10
Gladiator to jest jeden z tym filmów, który zawsze mnie wzrusza na koniec.
Albo uronię łzę albo zaszklą mi się oczy.
Jakie filmy u Was to powodują?
0
@Dari0G ja myślałem że ktoś go tym udarem załatwił.
1
Gdyby Fati był w top formie to nie byłoby żadnych obawień.
Niestety chłop raczej powoli zmierza w kierunku Motoru Lublin jak Sergi Samper.
2
Takie sytuacje pokazują kto ma klasę a kto jej nie ma.
Wiemy zatem dlaczego Fati nie gra.
2
Klasycznie święta, święta i po świętach.
Człowiek się nie obejrzy i będzie wigilia. I tak to się kręci xd
2
@JimMorrisonFCB stare dobre czasy dziennikarzy sportowych.
Edek Durda i Borek ze łzami w oczach to oglądają.
1
@JimMorrisonFCB piekny użytkownik!
Mam nadzieje, ze u Ciebie i rodzinki wszystko w porządku. :)
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Getafe to mikroreal.
Nie będzie tam żadnych trudności
11
Real Madryt w tym sezonie to jest taka moja była, która meczy mi bułę co kilka dni i gada: "wrócę do Ciebie, kochaj mnie". A ja jedyne na co mam ochotę to walnąć jej fronta na ryj jak się czołga w moją stronę.
I ona się z tego wyślizguje jakoś fartem i idzie dalej...
Co za odpad...
0
@Azazel_Pazuzu idealnie by to wypadło.
1
Dobra niech te parchy dzisiaj przegrają. Będzie można trochę oddechu złapać.
Po klasyku 10 punktów przewagi i elo.
Pozdrowienia do więzienia