jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiejszy "dzień sznura" pięknie pokazuje, że w niektórych sytuacjach milczenie jest wartością najcenniejszą ;)
Dobrze wiedzieć, że administracja czuwa. Brawo Panowie :)
0
Wice prezydent klubu nie ma nic wspólnego z machlojami prezydenta? Proszę Cię.
10
gdzie pół roku! trzy i pół miesiąca! :D:D
2
Wybory = Laporta . I Bogu dzięki.
0
Ten syf da się posprzątać wymianą całego zarządu ;) I chwała Bogu, że nadchodzą wybory. Wolę smród przez 2 lata, ale mieć przyszłego najlepszego grajka w swoim zespole.
1
taka sama mafia jak u nas w Polsce....
"ale jeszcze my żyjemy, wszystkim w koło pokażemy"
0
Wow, Destro przeszedł do AC Milanu za 700 tys ;))
0
Nawet jeśli to jest 94 miliony (NAWET JEŚLI!!!!!!!), to i tak jestem mega zadowolony z faktu, że Ney gra dla nas. To jest crack. Już teraz.
0
Cóż.... inspiruję się moimi przyjaciółmi. Mam najlepszych na świecie. Pewnie jak każdy :) Czego również i Tobie życzę kolego :)))
6
Powiem tak, czy kosztował 57, czy 70 czy 94, w obecnej chwili to nie zmienia nic. Neymar jest z nami, prezentuje się w tym sezonie genialnie. Strzela, asystuje, robi przewagę. Super!
A wszystkie Wasze teorie, czym jest ta kwota 94 milionów i co jest w nią w liczone sobie darujcie, bo i tak się tego nigdy nie dowiecie.
A teoria, że w tej kwocie jest również opłata zawodnika za bonusy przy podpisaniu umowy etc. to już kompletna bzdura, ponieważ to nie jest wliczane w kwotę transferu tylko w kwotę kontraktu. To dwie odrębne rzeczy tak jak budżet transferowy i budżet płac.
Wiadomo, że pogadać zawsze warto, ale skakanie sobie do gardeł z powodu machlojek Rosella czy Bartomeu mija się z celem.
0
Chodzi mu pewnie o premie przy podpisaniu umowy etc.
6
Piękne!!!!! Kisne srogo XDD
0
Lepiej to na pewno. Wolę Laportę od tej bandy zwyrodnialców.
0
Żeby się nie okazało, że Laporta zostanie prezydentem jeszcze przed wakacjami :D
0
Neymar ma potencjał, żeby być lepszym od CR7. Ale drugiego takiego piłkarza pokroju Messiego spotkają może dopiero moje dzieci...
0
Ciekawe, czy następny raz w głównym temacie słowo "transfer" zobaczymy dopiero za rok...
0
Tak, rygiel defensywny :P
0
Suarez na tym zdjęciu nie wygląda jak Suarez :P
0
Da ktoś polski niezacinający się link? ;)
0
Albo z Realem w tym roku nawet. Edit. A nie, graliśmy przeciez na SB :P
0
Rok temu Valencia, czy Valladolid.
0
Ma ktoś jakiegoś DOBREGO polskiego linka do meczu?
0
Jak to pisałem inteligencie to nie było jeszcze o tym informacji. Więc zamiast robić spine i się pultać lepiej weź na wstrzymanie.
0
Za co Gabi dostał czerwo?
0
Skończcie już płakać nad tym Ronaldo. Mówiłem że tak będzie. Poza tym, nieobecność Ronaldo dla Realu jest czymś dobrym, bo gra mega piach. Ancelotti ma argument ;)
3
Montoya przez Griezmanna byłby objezdzany jak panienka. Alves chociaż coś powalczy jeszcze na granicy faulu. W meczach o stawkę się sprawdza.
1
Zwycięskiego składu się nie zmienia.
1
Ale nie będzie. Co Cristiano to Cristiano. Pepe'mu za te wszystkie zagrania powinno się uciąć nogi. A nawet ręce.
0
Proste, jednolite, fajne. Przynajmniej nie mają poziomych pasków.
0
Oby tylko nigdzie nie odszedł. To jest piłkarz na lata.