0

Dzisiejszy "dzień sznura" pięknie pokazuje, że w niektórych sytuacjach milczenie jest wartością najcenniejszą ;)
Dobrze wiedzieć, że administracja czuwa. Brawo Panowie :)

0

Wice prezydent klubu nie ma nic wspólnego z machlojami prezydenta? Proszę Cię.

10

gdzie pół roku! trzy i pół miesiąca! :D:D

2

Wybory = Laporta . I Bogu dzięki.

0

Ten syf da się posprzątać wymianą całego zarządu ;) I chwała Bogu, że nadchodzą wybory. Wolę smród przez 2 lata, ale mieć przyszłego najlepszego grajka w swoim zespole.

1

taka sama mafia jak u nas w Polsce....
"ale jeszcze my żyjemy, wszystkim w koło pokażemy"

0

Wow, Destro przeszedł do AC Milanu za 700 tys ;))

0

Nawet jeśli to jest 94 miliony (NAWET JEŚLI!!!!!!!), to i tak jestem mega zadowolony z faktu, że Ney gra dla nas. To jest crack. Już teraz.

0

Cóż.... inspiruję się moimi przyjaciółmi. Mam najlepszych na świecie. Pewnie jak każdy :) Czego również i Tobie życzę kolego :)))

6

Powiem tak, czy kosztował 57, czy 70 czy 94, w obecnej chwili to nie zmienia nic. Neymar jest z nami, prezentuje się w tym sezonie genialnie. Strzela, asystuje, robi przewagę. Super!
A wszystkie Wasze teorie, czym jest ta kwota 94 milionów i co jest w nią w liczone sobie darujcie, bo i tak się tego nigdy nie dowiecie.
A teoria, że w tej kwocie jest również opłata zawodnika za bonusy przy podpisaniu umowy etc. to już kompletna bzdura, ponieważ to nie jest wliczane w kwotę transferu tylko w kwotę kontraktu. To dwie odrębne rzeczy tak jak budżet transferowy i budżet płac.

Wiadomo, że pogadać zawsze warto, ale skakanie sobie do gardeł z powodu machlojek Rosella czy Bartomeu mija się z celem.

0

Chodzi mu pewnie o premie przy podpisaniu umowy etc.

6

Piękne!!!!! Kisne srogo XDD

0

Lepiej to na pewno. Wolę Laportę od tej bandy zwyrodnialców.

0

Żeby się nie okazało, że Laporta zostanie prezydentem jeszcze przed wakacjami :D

0

Neymar ma potencjał, żeby być lepszym od CR7. Ale drugiego takiego piłkarza pokroju Messiego spotkają może dopiero moje dzieci...

0

Ciekawe, czy następny raz w głównym temacie słowo "transfer" zobaczymy dopiero za rok...

0

Tak, rygiel defensywny :P

0

Suarez na tym zdjęciu nie wygląda jak Suarez :P

0

Da ktoś polski niezacinający się link? ;)

0

Albo z Realem w tym roku nawet. Edit. A nie, graliśmy przeciez na SB :P

0

Rok temu Valencia, czy Valladolid.

0

Ma ktoś jakiegoś DOBREGO polskiego linka do meczu?

0

Jak to pisałem inteligencie to nie było jeszcze o tym informacji. Więc zamiast robić spine i się pultać lepiej weź na wstrzymanie.

0

Za co Gabi dostał czerwo?

0

Skończcie już płakać nad tym Ronaldo. Mówiłem że tak będzie. Poza tym, nieobecność Ronaldo dla Realu jest czymś dobrym, bo gra mega piach. Ancelotti ma argument ;)

3

Montoya przez Griezmanna byłby objezdzany jak panienka. Alves chociaż coś powalczy jeszcze na granicy faulu. W meczach o stawkę się sprawdza.

1

Zwycięskiego składu się nie zmienia.

1

Ale nie będzie. Co Cristiano to Cristiano. Pepe'mu za te wszystkie zagrania powinno się uciąć nogi. A nawet ręce.

0

Proste, jednolite, fajne. Przynajmniej nie mają poziomych pasków.

0

Oby tylko nigdzie nie odszedł. To jest piłkarz na lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?