0

Patrząc według takich kategorii, to Suarez nie powinien dostać bana. Bo został ukarany czerwoną kartką? Został. Więc się zastanów.
Porównanie kopania piłki w kibiców a napieprzania piłkarza po twarzy to jednak dwie różne kategorie.

6

Swoją drogą Cristiano swoim zachowaniem udowodnił tylko, jak bardzo zasługiwał na tą nagrodę.
Dno i wodorosty. Statystyki statystykami, ale od piłkarzy, którzy mają tą nagrodę odebrać należy czegokolwiek wymagać.
Przed następnym meczem, niech Ancelotti razem z bidonami załatwi wór ze Snickersami......

0

Oczywiście, że dwa mecze....

4

Ludzie dajcie sobie siana. I tak Cristiano dostanie max dwa mecze zawieszenia. Poza tym gra od jakiegoś czasu tak beznadziejnie, że Real jego absencji nawet nie odczuje.

3

Montoya to cichy bohater tego zdjęcia.

0

Polemizowałbym.

0

Dobrze, może to jest wyjątek potwierdzający regułę? Nie zmienia to faktu, że i tak większość Twoich postów to hejty i szydzenie. Ja niczego Ci nie zarzucam, każdy ma swój styl pisania, rozmowy itd. Mi to po prostu nie odpowiada. Ale to juz może tylko moja opinia.

0

Czyli Tobie między innymi.

1

Karny z kapelusza. I jak to inaczej sformuować? Mega wyrównany mecz.

0

Paradoks, bo wszyscy chcą widzieć Suareza zawsze na środku. A dzisiaj jest niemiłosiernie niewidoczny. Spieprzył tylko jedną setkę. Nie dość że prosto w bramkarza to jeszcze nad bramką.

0

Przecież oni cały czas zmieniają się pozycjami. Co nie zmienia faktu, że Leo jest częściej na skrzydle. Dzisiaj minimalna wygrana albo remis.

0

Camp Nou znowu zje Atletico. Bedzie podobny wynik do 3-1. Albo 2-1.

1

Coś mi tu śmierdzi Szpakowskim. TVP 1. Atletico - Barcelona. Jakiś kryminał przed meczem. Charlie Hebdo. Tak, na pewno będzie Szpaku.

0

Nie widziałem listy powołanych. Wystarczy napisać ze go Nie powołał a nie jakieś teksty dziwaczne.

0

Oby tylko Gonzalez Gonzlez nie był gwiazdą wieczoru.

0

Jakoś mnie to nie dziwi ;))))

0

Fajnie by było zagrać systemem 3-5-2. Z dwoma skrzydłowymi i napastnikami. Wtedy w obronie widziałbym Pique, Bartrę, Mathieu.
W środku pola Mascherano (jako łącznik między obroną i pomocą. Wracałby się często do obrony) w spółce z Iniestą i Rakiticem.
No i z przodu Pedro (bo kto inny?), Messi, Neymar i Suarez.
Kreacją znowu zajmowałby się Messi. Ściągając poszczególnych obrońców robi miejsce Suarezowi, Neymarowi czy też Pedro, a dobrze wiemy, że krycie w Atletico jest potrojone jak nie poczwórne nawet czasami.
Atletico będzie pewnie starało się grać wysoko stosując ultrapressing (bo jakże by inaczej) także bardzo ważne jest to, aby w momencie przejęcia piłki przez Atletico jak najszybciej ją odebrać, bo gdy Rojiblancos są przy piłce to wszystkie formacje idą do przodu. To by rodziło świetne okazje na szybkie kontry.
Także dzisiaj najważniejsze będą trzy aspekty:
1. MEGA pressing
2. Szybki odbiór i wyprowadzanie kontr (aby spełnić ten warunek, w składzie nie może być Xaviego, który ma tendencję to hamowania akcji już od dwóch lat)
3. Próby strzałów z dystansu, albo chociaż z okolic linii pola karnego. (Przedrzeć się przez szyki obronne zespołu z Madrytu jest bardzo trudne)
Nie pisze o takich rzeczach jak skuteczność w strzałach, dobry odbiór czy o woli walki, bo to są rzeczy oczywiste.
Wszystkich napinaczy, trolli uświadamiam, że to tylko moja koncepcja. I nie, nie dzwoniłem do Enrique.

0

Dzisiaj któryś zespół na pewno będziemy oklaskiwać. Oby była to Barcelona.

0

Przecież Abidal nie ma licencji. Do trenerki trzeba mieć na prawdę zmysł taktyczny. Nie każdy go ma. Nie umniejszając Abiemu oczywiście.

1

To w takim razie źle to zrozumiałem. Wybacz, nie mam cierpliwości do tych trolli tutaj.

0

Takie posty się powinny częściej pojawiać. Można w łatwy sposób zweryfikować część użytkowników.

1

Wszystko ma swoje granice a Ty ją właśnie przekroczyłeś. Żenujące. Nie pozdrawiam.

14

I Samper.

1

a myślisz, że tu by było inaczej? Po Gran Derbi też były tysiące durnych usprawiedliwień. Oczywiście nie wszyscy to robili, ale większość.
Poza tym nie w stylu Realu jest przyznanie, że rywal był lepszy. Niektórzy piłkarze Barcy też mają z tym problemy ;)

0

Murawa, sędziowie, żydokomuna.

0

Mathieu zasadził z wolnego. Roberto zasadził z szesnastego metra. Pedro strzelił karnego. Świat zwariował.

0

Traore jest tak dopakowany że z TV wygląda jak grubas

1

Trener Elche wygląda prawie jak Mourinho

0

Żart?

0

Ronaldo jest synonimem słowa "cebula".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?