7

Jeżeli Bartomeu był w towarzystwie gen. Franco, to wiedz, że coś się dzieje.

5

Zdecydowanie Danilo. Idealnie pasuje do Barcelony. Profilem podobny do Daniego Alvesa. Młody, szybki, dobry drybling, świetne wejścia ofensywne. Mam nadzieję, że dopną jego transfer.

0

Jak można oceniać spotkanie po frekwencji o.O.
Ja się ludziom nie dziwię, jest środa, jutro ludzie zapierdzielają do pracy. To wiadomo, że nie będzie 100 tys. osób. Trzeba iść spać żeby rano wstać.

0

Przyjemnie sie oglądało to spotkanie. Dominacja totalna, były kontry, bramka ze stałego fragmentu.
Martwi tylko postawa Neya.

9

ter Stegen ma propsy za tą interwencje.
Mecz jak mecz. Każdy mecz z autobusem po jednej stronie jest nudny. Poza tym to pierwszy mecz, w drugim będzie jazda. Z Atletico było to samo.

0

https://x.com/barcastuff
Tutaj najszybciej będą składy :)

3

tak jak zawsze. Godzinkę przed meczem okolo.

5

Verratti albo Pogba. Chciałbym mieć w życiu tylko takie dylematy.

0

Jutro wjeżdżamy i zapewniamy sobie awans, żeby nie było wątpliwości kto zagra w finale, przed rewanżem.

21

Jeżeli Messi w tym roku nie dostanie Złotej Piłki to to będzie żenada.
Tak! Wiem, że jest dopiero luty, ale to jakie rekordy bije i w jaki bezczelny sposób to uwskutecznia nie sposób nie zauważyć.
Genialny piłkarz. Jesteśmy mega farciarzami, że możemy podziwiać jego dokonania na żywo, a nie za x lat na youtubie, czy co tam wtedy będzie.

47

Zima Wasza, wiosna nasza!!!!!!!!!!

0

Oby tylko się to źle na piłkarzach nie odbiło :P

3

Oby tylko Athletic większości z Was dzisiaj nie uciszył.

4

Sesja zaliczona!! :DD
Teraz tylko jeszcze zwycięstwo Stocha, wygrana Barcy i będzie to jeden z lepszych dni tej zimy :)

73

Messi, Neymar dwa bratanki. Do asysty i do bramki.

3

Barcelona ma nadzieję, że nowy dyrektor sportowy Braida może przekonać Paula Pogbę, do transferu w przyszłym roku. Próbowano już to zrobić latem ubiegłego roku. [md]

0

Możliwa jedenastka (marca)
Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar

3

Wczoraj Ronaldo czarował znikając, dzisiaj Messi będzie czarował hat-trickiem :)

0

Busquets ostatnio jakoś tam nawet gra. Więc na pewno on zagra jako pivot.

6

to już nawet BGC jest lepszy od BBC :P

1

Boże, Real przerżnął z kretesem. Atletico zwycięskie w derbach Madrytu. Sesja zaliczona, jeszcze tylko jutrzejsze zwycięstwo i będę skakał z radości jak magik.

1

"Pier*olić to x2. j**ać to... dajcie bana na 2 tyg. odpocznę od tego przynajmniej. Hala Madrid !!!" - SKISŁEM SROGO XDDD

a co do meczu, to cóż. Atletico jest drużyną kompletną :) Chciałbym zobaczyć kiedyś Cholo Simeone na ławce trenerskiej Barcy :).
Patrząc na grę Atletico, jestem jeszcze bardziej dumny z tych trzech styczniowych zwycięstw :)

1

Do tej pory nie mogę się pogodzić z odejściem Sancheza. Pedro, który jest jednym z najbardziej kwadratowych piłkarzy powinien odejść. I to już dawno. Stoi w miejscu.

0

Z kolegą się śmiejemy, że Borussia jest jednym z 16 najlepszych zespołów Ligi Mistrzów (czyli Europy). Natomiast jest osiemnastą drużyną Bundesligi xD

0

Co jak co. Ale miejsce Borussii to patologia. Klopp jest świetnym trenerem to nie podlega wątpliwości, ale to co się dzieje z Dortmundem to masakra.

0

Na tle FM'owym :P Dzięki Destro! A jak się powodzi w nowym klubie? Ponoć przeszedłeś za 700 tys Euro.

1

A ja polecam :P Rafinha chłopie tak ewoluuje, że rany boskie. Jest teraz u mnie jednym z najlepszych pomocników na świecie :P Gram 4-2-3-1 jest na OPŚ, i ma statystyki prawie takie, jak na początku Messi :P Fajnie można pokombinować. Suarez w FM to taka topeda, że rany boskie. W 2018 strzelił mi prawie 110 bramek :P A w rzeczywistości wygląda to z goła inaczej :P Chociaż! Kibicuję mu, żeby ten rok był dla niego taki owocny :P

0

Denis dzisiaj znowu pokaże jak wiele jest wart.
U mnie w Football Managerze razem z Rakiticem tworzą zabójczy środek pola ;D A Munir na napadzie to już w ogóle rewelacja :P

0

Dajcie sobie spokój z tymi wnioskami i oskarżeniami, bo to do niczego nie prowadzi. I tak niczego się nie dowiecie. Wątpię nawet, żeby tak było po zakończeniu sprawy.
Polityka misie, polityka.

0

a Halilovic? to tez nominalny skrzydłowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?