jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moja przepowiednia jest taka, że sędzia wydrukuje jeden karny jakoś w 60 minucie. Potem Real walnie na 3-1 i będą cisnąć do końca, ale na 3-1 się skończy.
Atletico nie istnieje :P A Torres to jakaś porażka.
0
Czyżby 3 razy Atletico w ciągu miesiąca? ;) Lubię tych chłopaków, walczaki zabijaki. Hulaki
0
Atletico bez Ardy, to już nie to Atletico. Pewnie wejdzie w 60 minucie dopiero :/
0
Może w końcu coś się zmieni. Poza zwiększonym długiem oczywiście.
0
Jaką macie liczbę w tym okienku z liczbą nieprzeczytanych artykułów i powiadomieniami?
0
Kto wie czy dzisiejszy skład nie będzie naszym podstawowym składem za x lat. Wyrzucajac Pedro Adriano i Montoye. No i Mathieu. No i Roberto.
Dobra, przegialem.
0
Nic takiego nie powiedział
0
Przecież jest Pedro i Munir. Nasze asy!
A tak na poważnie to najbardziej licze na Traore.
0
Może Traore dzisiaj też się pokaże z jakimś przyjemnym golem ;)
0
Widać Ty wiesz wszystko. Masz wtyki u Ancelottiego? Skąd możesz wiedzieć jaki wyjdzie skład? Real nie ma zamiaru sie męczyć przed ciężkim wyjazdem do Getafe, przynajmniej tak mi sie wydaje.
0
Samper nie jest powołany, więc odpada.
Ja bym chciał zobaczyć Rakitica głębiej w pomocy z Halilovicem i Rafinhą.
0
Moim zdaniem będzie remis, albo jednobramkowe zwycięstwo Realu. Ku pokrzepieniu serc. To jest realny wynik. Żadnej remontady nie będzie.
0
Każdy scenariusz jest prawdopodobny. Nawet taki, że Real wygra 5-0. Czego im nie życzę ;)
0
Wątpię, żeby Real zagrał dzisiaj najmocniejszym składem. Atletico to samo.
0
Fajnie by było zobaczyć Halilovica.
0
"Ije"
0
Simeone to uczeń Mourinho, więc ta sama szkoła.
0
Dzisiaj walka walczaków z pływakami i delfinami.
Atletico zasługuje na awans.
0
Dziwna ta konferencja. Lucho odpowiada jakby tak od niechcenia.
Przynajmniej takie odbieram wrażenie, może to wina tłumaczenia, ale jeżeli nie, to faktycznie może być coś na rzeczy.
0
Mój najłaskawszy Panie. Powiedz mi, gdzie tak nie jest? Wszędzie osoby, o których jest głośno mają wokół siebie mnóstwo plotek. One żyją swoim życiem. Analizy tego są bez sensu, bo i tak taka szara mróweczka jak Ty, czy ja, niczego nie będzie wiedziała. Przytoczyłeś jakieś dwa czy trzy wywiady, ale co z tego wynika? Nic. Wywiad jak wywiad. Bartomeu też gadał, że Alexis nie jest na sprzedaż. A jak się wszystko skończyło doskonale wiemy.
0
Chyba raczej w 1/4.
0
Meczyk Sociedad z Villarrealem pierwsza klasa :)
0
Ja o tym wiem... nawet pisałem komentarz że Barca gra zaraz po Realu i obie transmisje będą na TVP Sport. Po prostu ze zmęczenia napisałem dziś. A miałem na myśli, że w chwili obecnej.
1
A no oczywiście, że jutro. Nie wiem czemu napisałem dziś xd
0
Zaraz, bez HBO też płaciłem 100 i teraz z dwa miechy temu mi to dorzucili.
Ja mam jeszcze jakieś pakiety z National Geographicami HD, Discovery, i tak jakoś wychodzi.
4
Kto wie, może już zrobili ;))))
0
Dziś wystarczy, że Atletico strzeli jedną bramkę. Real już by musiał walnąć 4.
Ale wydaje mi się, że wszystko się skończy na karnych i wygranej Realu.
0
Ja mam pakiet Optimum, z pakietami HBO i Canal + i płacę stówkę. Z tym, że ja mogę mieć trochę taniej, bo już od 2009 jestem w cyfrze.
0
A czemu nie? Jesteśmy obserwatorami, od ocenę powinno podchodzić wszystko, nawet wybór składu przez trenera.
9
Pisałem to pod innym tematem, ALE!
Zgłaszam wniosek formalny, o wstawienie możliwości oceny pracy sędziów w trakcie meczu. Minus za "faul" Messiego, z którego został podyktowany karny, jest sprawą karygodną!