0

Moim zdaniem każda nieopracowana taktyka przez zespół byłaby samobójstwem na Atletico. Powinniśmy zagrać takim ustawieniem i składem jak z PSG. Zwykłe klepanie na skraju pola karnego będzie dla rojiblancos błogosławieństwem. Druga czy trzecia kontra w ich wykonaniu będzie równoznaczna ze stratą bramki przez FCB.

0

Poniekąd tak. Ale tak grającej Barcy nie widziałem od czasów Rijkaarda.

0

Skończcie wreszcie narzekać.... Też uważam, że jest źle ale się ogarnijcie w końcu, bo te wrzuty na Lucho są już nudne.

0

Zdecydowanie Rafinha albo Iniesta.

0

I kto by był tutaj playmakerem?

1

I po co Wy stekacie Jezu. Tak źle tak niedobrze. Polska mentalność

0

Fajny składzior :)
Może Suarez się w końcu odblokuje.

0

Messi jest bezcenny. Tego piłkarza nie da sie wycenić tak po prostu...

0

To Rafinha jest jednak powołany? wtf

0

Przecież Adama grał ostatnio w Copa del Rey

0

Mój typ składu?
ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Samper, Xavi, Rakitic, Messi, Neymar, Suarez.

0

Niech sie cieszy ze ktos tu o nim w ogole wspomina.

2

Boże ale Wy szczochy pijecie. ;DD
Tylko Perła Chmielowa

1

I brak bana

0

ja za 100 000

2

Niesamowicie w obronie poustawiane jest Atletico.

0

Nie wiem czy już to pisałem, ale z wyglądu Simeone wygląda jak połączenie Rona Perlmana z Mickym Rourke. ;DDD

0

Czego zazdroszczę Atletico? Trenera i KIBICÓW....

0

Czekam na komentarze "Lucho out, Simeone in" :D

3

Ronaldo dobrze strzela tylko z 11 metrów.

1

nie rozumiem po co dopisałes to "15 znaków"

3

Komentatorzy są nudniejsi od tego meczu.

3

Szpaku cały czas myli Griezmanna z Torresem.

0

Satelita mi nie działa a tutaj taki mecz :/ ma ktoś linka do transmisji?

2

No no. Sylwestra miałem zajebiaszczego. Pierwszy raz przysłowie ze jaki Sylwester taki rok mi się sprawdziło. Przynajmniej prognozy są obiecujace

0

Jestem ciekaw kto jutro zagra.
Mam nadzieję, że w bramce MAtS. W obronie na pewno nie Montoya, więc liczyłbym na Alvesa (albo Douglasa :D), w środku obrony Pique z Bartrą, na lewej Alba ku pokrzepieniu serc.
W środku pola pewnie Samper albo Busquets z Rakiticem i Rafinhą mam nadzieję. No a atak to klasycznie Messi, Neymar, Suarez.

Znając Lucho, nie zdziwię się jeżeli odwali znowu jakiś eksperyment. Ale chyba wie jak jego przyszłość zależy od tych dwóch meczy.

2

No bo jest najważniejszy i on tu rządzi. To jest mister.

0

Hierarchia?

28

Ciekawe co powie na konfie.
"Messi? Nie mamy zadnego problemu"
"Jestem zadowolony z pracy zespołu, nadal mamy margines błędu"

0

Jest ojcze, będziesz moim przyjacielem? :P
Bramkarzem Zubi był fest, ale ten dobry wizerunek na własną prośbę sobie spieprzył.Chyba ze mowisz o misterze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?