jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem każda nieopracowana taktyka przez zespół byłaby samobójstwem na Atletico. Powinniśmy zagrać takim ustawieniem i składem jak z PSG. Zwykłe klepanie na skraju pola karnego będzie dla rojiblancos błogosławieństwem. Druga czy trzecia kontra w ich wykonaniu będzie równoznaczna ze stratą bramki przez FCB.
0
Poniekąd tak. Ale tak grającej Barcy nie widziałem od czasów Rijkaarda.
0
Skończcie wreszcie narzekać.... Też uważam, że jest źle ale się ogarnijcie w końcu, bo te wrzuty na Lucho są już nudne.
0
Zdecydowanie Rafinha albo Iniesta.
0
I kto by był tutaj playmakerem?
1
I po co Wy stekacie Jezu. Tak źle tak niedobrze. Polska mentalność
0
Fajny składzior :)
Może Suarez się w końcu odblokuje.
0
Messi jest bezcenny. Tego piłkarza nie da sie wycenić tak po prostu...
0
To Rafinha jest jednak powołany? wtf
0
Przecież Adama grał ostatnio w Copa del Rey
0
Mój typ składu?
ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Samper, Xavi, Rakitic, Messi, Neymar, Suarez.
0
Niech sie cieszy ze ktos tu o nim w ogole wspomina.
2
Boże ale Wy szczochy pijecie. ;DD
Tylko Perła Chmielowa
1
I brak bana
0
ja za 100 000
2
Niesamowicie w obronie poustawiane jest Atletico.
0
Nie wiem czy już to pisałem, ale z wyglądu Simeone wygląda jak połączenie Rona Perlmana z Mickym Rourke. ;DDD
0
Czego zazdroszczę Atletico? Trenera i KIBICÓW....
0
Czekam na komentarze "Lucho out, Simeone in" :D
3
Ronaldo dobrze strzela tylko z 11 metrów.
1
nie rozumiem po co dopisałes to "15 znaków"
3
Komentatorzy są nudniejsi od tego meczu.
3
Szpaku cały czas myli Griezmanna z Torresem.
0
Satelita mi nie działa a tutaj taki mecz :/ ma ktoś linka do transmisji?
2
No no. Sylwestra miałem zajebiaszczego. Pierwszy raz przysłowie ze jaki Sylwester taki rok mi się sprawdziło. Przynajmniej prognozy są obiecujace
0
Jestem ciekaw kto jutro zagra.
Mam nadzieję, że w bramce MAtS. W obronie na pewno nie Montoya, więc liczyłbym na Alvesa (albo Douglasa :D), w środku obrony Pique z Bartrą, na lewej Alba ku pokrzepieniu serc.
W środku pola pewnie Samper albo Busquets z Rakiticem i Rafinhą mam nadzieję. No a atak to klasycznie Messi, Neymar, Suarez.
Znając Lucho, nie zdziwię się jeżeli odwali znowu jakiś eksperyment. Ale chyba wie jak jego przyszłość zależy od tych dwóch meczy.
2
No bo jest najważniejszy i on tu rządzi. To jest mister.
0
Hierarchia?
28
Ciekawe co powie na konfie.
"Messi? Nie mamy zadnego problemu"
"Jestem zadowolony z pracy zespołu, nadal mamy margines błędu"
0
Jest ojcze, będziesz moim przyjacielem? :P
Bramkarzem Zubi był fest, ale ten dobry wizerunek na własną prośbę sobie spieprzył.Chyba ze mowisz o misterze.