0

Jeżeli jest minus dla Leo za 77 minutę, to zgłaszam wniosek formalny o umożliwienie oceny pracy sędziów w trakcie meczu.
Żenada.

1

i tak powinno byc.

0

to sapanie komentatora Eurosportu.

0

Wyślę CV może mnie zatrudnią chociaż jako sprzątacza. Konserwator powierzchni płaskich, czy coś w tym stylu. Oni pewnie tam zarabiają z 3 tys. euro na miesiąc xd

0

Kogo by nie powołali, to po wyborach i tak będzie kto inny, więc co o za różnica? Co takiego zrobi w tej chwili nowy dyrektor ds. sportowych? Nic.

0

Nagrał ktoś może te dziwne dźwięki redaktora Eurosportu? Jestem ciekaw o co chodzi xd

0

Głosowanie sie skończyło już jakoś w listopadzie/grudniu. Więc wszystko już jest wiadome kto wygrał ;) Trzeba czekac na przecieki.

0

tak o 18:30 eurosport

1

ale czad. nie znalem tego xD

1

Ribery wcześniej wygrał LM i był trzeci.

5

I tak wygra PSL.

0

Atletico teraz gra efektywniej od Realu Mourinho.
Simeone to szkoła Mourinho więc nie ma za bardzo co się zastanawiać. Środki do motywacji pewno mają podobne ;)

0

W czwartek o 20 na TVP Sport leci Real Madryt - Atletico, a o 22 Elche - Barcelona :)

6

Typowy Undiano ;)

3

Proszę jaka niespodziewana zmiana nastawienia :) Hipokrytes.

0

Ciekawi mnie tylko Neymar. Czy wyjdzie na drugą połowę.

1

Barca gra rewelacyjnie. Potrafią się chłopaki zmobilizować.

0

Tak gra jak jest Enrique?

2

Gdzie są hejterzy?

1

Tyle w Was wiary co w kupie słonia.

0

Simeone na tym zdjęciu wygląda jak niepełnosprawny.

0

Porażka z Atletico to żadna kompromitacja.

0

Ja z wielką chęcią !

2

Ciekawe kogo zatrudnią.
Kluivert? Cruyff? Roura?
Dajcie spokój.

0

to pewnie wina Pereza, Zubiego, Rakitica albo Lucho.

2

Oj skończcie psioczyć na tego Rakitica. To jego pierwszy sezon. Jeszcze chłopak tak odpali, że będziecie mu chcieli buty polerować.

3

Rakieta coś cinkusz.

0

wlasnie nie laduje mi sie ;/

0

Ma ktoś jakiegoś dobrego linka?

2

TVP Sport.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?