jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli jest minus dla Leo za 77 minutę, to zgłaszam wniosek formalny o umożliwienie oceny pracy sędziów w trakcie meczu.
Żenada.
1
i tak powinno byc.
0
0
Wyślę CV może mnie zatrudnią chociaż jako sprzątacza. Konserwator powierzchni płaskich, czy coś w tym stylu. Oni pewnie tam zarabiają z 3 tys. euro na miesiąc xd
0
Kogo by nie powołali, to po wyborach i tak będzie kto inny, więc co o za różnica? Co takiego zrobi w tej chwili nowy dyrektor ds. sportowych? Nic.
0
Nagrał ktoś może te dziwne dźwięki redaktora Eurosportu? Jestem ciekaw o co chodzi xd
0
Głosowanie sie skończyło już jakoś w listopadzie/grudniu. Więc wszystko już jest wiadome kto wygrał ;) Trzeba czekac na przecieki.
0
tak o 18:30 eurosport
1
ale czad. nie znalem tego xD
1
Ribery wcześniej wygrał LM i był trzeci.
5
I tak wygra PSL.
0
Atletico teraz gra efektywniej od Realu Mourinho.
Simeone to szkoła Mourinho więc nie ma za bardzo co się zastanawiać. Środki do motywacji pewno mają podobne ;)
0
W czwartek o 20 na TVP Sport leci Real Madryt - Atletico, a o 22 Elche - Barcelona :)
6
Typowy Undiano ;)
3
Proszę jaka niespodziewana zmiana nastawienia :) Hipokrytes.
0
Ciekawi mnie tylko Neymar. Czy wyjdzie na drugą połowę.
1
Barca gra rewelacyjnie. Potrafią się chłopaki zmobilizować.
0
Tak gra jak jest Enrique?
2
Gdzie są hejterzy?
1
Tyle w Was wiary co w kupie słonia.
0
Simeone na tym zdjęciu wygląda jak niepełnosprawny.
0
Porażka z Atletico to żadna kompromitacja.
0
Ja z wielką chęcią !
2
Ciekawe kogo zatrudnią.
Kluivert? Cruyff? Roura?
Dajcie spokój.
0
to pewnie wina Pereza, Zubiego, Rakitica albo Lucho.
2
Oj skończcie psioczyć na tego Rakitica. To jego pierwszy sezon. Jeszcze chłopak tak odpali, że będziecie mu chcieli buty polerować.
3
Rakieta coś cinkusz.
0
wlasnie nie laduje mi sie ;/
0
Ma ktoś jakiegoś dobrego linka?
2
TVP Sport.