jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To samo gadanie było przed oknem transferowym. Przecież dobrze wiemy, że czyszczenie Barcy nie jest proste, a kupno zawodników w zamian o takiej charakterystyce jak Xavi czy Iniesta jest po prostu nie realne bo tacy gracze chyba nie istnieją. Oni byli i są niepowtarzalni.
I nie wierzę w to, żeby w najbliższym czasie, czy Samper, czy Halilovic (choć tu może jeszcze się zgodzę, ale nie w tej chwili) czy Roberto, są w stanie poprowadzić grę, wziąć na siebie odpowiedzialność i grać w taki a nie inny sposób. Najlepszy okres Barcelony umiera, wraz z biegiem czasu i wiekiem Generała czy Bladej Twarzy.
To, ze potrzeba świeżej krwi jest oczywiste, natomiast Barca postawiła sama sobie tak wysoką poprzeczkę, jezeli chodzi o każdy aspekt gry, że moim zdaniem powtórka z czasów Pepa, z najlepszych czasów Pepa, jest po prostu nierealna. Szczególnie w dzisiejszym futbolu, który bardzo mocno ewoluuje.
0
A ja Wam mówię, tak jak kiedyś wspominałem, Vermaelen jest nasza wunderwaffe przygotowaną przez Zubiego. To transfer na następny rok :D
Dojdzie Halilovic (Bogu dzięki), może Adama i Samper zależnie od tego jak się rozwiną, i transfery dokonane :D
A tak na serio nie ma co sie znowu napalać na odwołanie bądź skrócenie sankcji. Tak samo wszyscy się jarali, że kara Suareza będzie trwała miesiąc krócej i co? I nic!
Gdyby daj Boże skrócili nam sankcję tylko na jedno okienko (bo o odwołaniu na pewno nie ma mowy) to byłoby to jak skarb z nieba, powód do świętowania.
Ale... bądźmy dobrej myśli. W końcu nie mamy nic do stracenia.
0
"Z kolei w trybie standardowym wyrok zapadłby w przyszłym roku, co pozwoliłoby Katalończykom na przeprowadzenie transferów w najbliższym styczniowym okienku."
Yyyyy.... aha.
0
Najlepszy atak w historii dopiero się rozkręca :) Spokojnie. Nie od razu Rzym zbudowano.
7
Artykuł wydaje mi się trochę stronniczy.
Przecież wszyscy dobrze wiemy, że kibice na Camp Nou też niezbyt miło goszczą Real. Fakt faktem, że Mou dołożył swoje 5 groszy, a nawet 20, ale pisanie, że na CN są niewielkie grupki takich kibiców jest dość nie w porządku.
0
Pewnie dlatego że zagra Barcelona B
1
Pedro bardzo pasuje do ich filozofii
0
Pp cholerę wstawiasz to pod dwoma tematami?
0
Na początku sezonu praktycznie, stwierdzasz, że Lucho jest beznadziejny? To gratulacje stary. Wstrzymaj się z tą opinią do końca sezonu. Przegraliśmy z Realem i znowu zaczyna się gadanie, żeby wywalić trenera i najlepiej pół zarządu.
A co do drugiej wypowiedzi, Gdybyśmy nie sprzedali Alexisa nie byłoby Suareza. Gdyby Fabregas CHCIAŁ zostać to by został, nikt go stąd nie wyganiał.
1
Człowieku uspokój się. Wystarczy napisać, że wygrał zespół lepszy. Jeżeli Twoim zdaniem Lucho jest na tyle tępy, żeby zrobić w meczu GD coś pod publiczkę to przepraszam Cię ale chyba jesteś niepoważny...
2
Ronaldo jak zwykle w formie ;D scuba-diving, brameczka. Piłkarz sezonu xd. Bardzo mnie cieszy widok tyrajacego Suareza. Pique potwierdza brak formy. Moim zdaniem do zmiany za albe i Mathieu wróci na środek. Poza tym Gerard ma żółtą więc zmiana jest konieczna. Tym bardziej w takim spotkaniu.
2
Boże to już dziś. Mam takie nerwy, że aż mi się usmiech na twarzy pojawia ;D
Mam nadzieję, że wyrobię się do 18 na uczelni.
Miłego dnia wszystkim ;)
0
No bo wcześniej tej klauzuli nie było. Z resztą wysokości klauzuli nie narzuca klub tylko raczej agent piłkarza, żeby była jak najniższa (w przypadku gdy chce odejść). Stąd te 35 mln.
0
Zastanawiam się nad Rakiticem. Xavi da więcej w kreacji, z drugiej strony Rakitic to mega walczak. No zobaczymy
4
Rewelacja, dzięki za tego linka kolego.
6
Przesadzasz albo masz kompleksy na punkcie Ronaldo.
9
Podkreślenie, że jest w wybitnej formie jest zbyteczne? A podkreślanie 5214792185921 razy, że Messi jest w świetnej dyspozycji jest już ok?
2
"(...) jego forma fizyczna jest jedną wielką niewiadomą."
Dla NAS jest jedną wielką niewiadomą, dla Lucho z pewnością nie.
1
Barca tworzyła, tworzy i będzie tworzyć już zawsze historię. Ten klub wystarczająco już namieszał w każdej dziedzinie i politycznej, i sportowej i ekonomicznej, że nikt nigdy nie zapomni o Barcy.
Wspaniały klub ze wspaniałymi ludźmi ze wspaniałą i wzruszającą historią.
1
a ostatnie 25 minut jest w pierwszej połowie? xd
0
el Clasico żyje swoimi prawami. Tam nikt nigdy nie jest zmęczony.
0
Przecież nikt nie ma wglądu to treningów Barcelony w przeciwieństwie do czasów Martino. Teraz media jedynie pojawiają się na treningu ogólnym.
0
Z ciekawości, nazwa mnie zainteresowała. Ja tam swoje zwykłem nazywać "zobaczymy" "próba 1" "próba 2" etc xd
0
Remis niczego nigdy nie wyjasnia ;P Szczególnie w el Clasico. Nie mogę się doczekać aż jedna strona w końcu zamilknie... choć z drugiej strony zaczną się usprawiedliwienia. Wiesz o co chodzi, zły stan murawy, sędziowie, terminarz, pyłki (bo alergia), pogoda, złe buty, źli kibice no i oczywiście wiatr .
0
Ja pierdykam, z nerwów aż mnie strzyka w żołądku od rana. Cóż to będą za emocje ! Znowu będę skakał po pokoju jak głupek w trakcie meczu :P
2
co to to nie. W tym meczu na pewno nie padnie remis ;) Nienawidzę remisów.
0
Ściągasz gotowe taktyki? xd
0
Musi zagrać od początku. Nie wraca po kontuzji, żeby go dwa miesiące do składu powoli wprowadzać. W końcu po coś były te mecze towarzyskie z Barcą B nieprawdaż? Swoją drogą nie znam ani jednego wyniku tych meczy.
0
Krótko i na temat bez zbędnych pierdół. Tak trzymać ;)
0
Wolski Madridista więc Mielcarski pewno Barcelonismo. Cholera wie, nazwiska nie kojarzę, pewnie jedynie po głosie. Chyba, że chodzi o tego polskiego napastnika xd