jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem za bardzo gdzie tutaj widać płacz. Grymas na twarzy owszem, nie dziwota z resztą.
0
Taka gmina panie. ...
0
Mam pytanie do redakcji czy jest możliwość przełożenia meczu o godzinę? Bo do 18.15 mam ćwiczenia na studiach ;(((((
0
Jak to możliwe ze Neymar i Sandro mają taką samą ocenę?
0
el Clasico żyje swoimi prawami ;) Tam piłkarze bez formy są w stanie zagrać mecz sezonu więc ja bym raczej nikogo nie skreślał. Szczególnie Busquetsa, który w kreowaniu gry gdy jest w formie jest po prostu genialny. Mascherano natomiast da większy spokój w defensywie, ale przecież zależy nam na utrzymywaniu się przy piłce. Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie Mascherano w obronie, a Sergio dać na DM jednak.
1
Messi postawił tak wysoko poprzeczkę, że jeden gorszy sezon, który jednocześnie byłby spełnieniem marzeń nie jednego piłkarza jest odbierany jako klęska i porażka Leo...
0
Sekretna broń i piszą o niej w gazecie ta? Ah ten Sport ;)
0
Usprawiedliwienia zawsze będą. Ale już po prostu nie mogę czytać o tych ogórkach, naleśnikach itp...
0
Nie moge się doczekać aż w końcu w sobotę jedna ze stron chociaż zamilknie....
1
Swoja drogą bardzo bym chciał w Barcelonie zobaczyć Danilo.
9
Nie wiedziałem, że wartość rynkowa Montoyi to 12 milionów. wow.
Sam temat brzmi a la "Martin Montoya chce porozmawiać" rodem z Football Managera xd
0
Ja z porównaniem tych zawodników wstrzymam się jeszcze. Nie wiadomo jak się zaprezentuje Suarez ;)
0
Myślę, że każdy cule o tym zapamięta do końca zycia xd
0
Tylko oby nie było jak z Alexisem. Ten też chciał tylko do Barcy...
0
Chciałbym jeszcze raz Mascherano na DP zobaczyć. Albo on albo Samper.
6
Noooo. Chyyyyyyba maaaaaasz raaaacjeeeee
0
Douglas ma kontuzje
0
Wyobraź sobie, że nie jestem nieudacznikiem a narzekam, nie na wszystko i nie na wszystkich ale na znaczną część, bo mam swoje powody i nie pozwalam sobie na te felerne i nieuczciwe zagrywki PO. Obietnic nie spełniają w najmniejszym stopniu, a wprowadzają rzeczy o których Polacy nie mają prawa nawet zadecydować. Demokracja to PONIEKĄD rządy głupców. Głosy dwóch meneli spod budki z piwem są więcej warte jak profesora zwyczajnego. Smiech na sali. Poza tym nasza gospodarka już jest rujnowana przez UE.
0
Sam nie rozumiem do końca fenomenu stwierdzenia gimbus. Kiedyś to były autobusy które woziły gimnazjalistów do szkół, teraz to określa jak wnioskuję jakieś głupie, puste, zapatrzone w siebie 13-15 letnie dziecko z chorym umysłem i cholera wie czym jeszcze.
0
Myślę, że MarshallLAW miał raczej na myśli mnie ;) Nie mam zamiaru dyskutować na temat prawicy a tym bardziej Kongresu Nowej Prawicy bo po co? Najwidoczniej niektórym dobrze się żyje w tuskolandii i krzyż na drogę. A przynajmniej tak wnioskuję po zaczepliwym i nieprzyjemnym stwierdzeniu "gimboprawica".
0
Dobra, nie wszystkim trafia w gusta akurat Twoje poczucie humoru, tak samo jak innych Tobie. Pomyślałem, że może kogoś to rozbawi na zakończenie dnia więc to wstawiłem. Nie rozumiem zbytnio Twojego problemu z tym.
0
Nie przesadzasz? o.O Napisałem żart jednocześnie przepraszając za offtop.
2
Ta, jakby tak grał w Barcy to "kibice" by mu wszystkie błędy wybaczali ;p
1
0
Wybaczam :p
0
A nie mówiłem? ;) 2-2.
1
Tak, to prawda.
Życzę tym chłopakom jak najlepiej, niektórzy okreslają nawet Januzaja nowym Giggsem ale zobaczymy jak się jego kariera potoczy. Teraz tym gnojkom w większości zależy tylko na forsie, nie to co kiedyś.
0
Yoda a nie Yoka xd
0
To w takim razie po czym wnosiłeś, że Di Maria był najlepszy na boisku ? xd
2
Getafe na 2-1 :D heherehłe, niesamowite!