0

Nie wiem za bardzo gdzie tutaj widać płacz. Grymas na twarzy owszem, nie dziwota z resztą.

0

Taka gmina panie. ...

0

Mam pytanie do redakcji czy jest możliwość przełożenia meczu o godzinę? Bo do 18.15 mam ćwiczenia na studiach ;(((((

0

Jak to możliwe ze Neymar i Sandro mają taką samą ocenę?

0

el Clasico żyje swoimi prawami ;) Tam piłkarze bez formy są w stanie zagrać mecz sezonu więc ja bym raczej nikogo nie skreślał. Szczególnie Busquetsa, który w kreowaniu gry gdy jest w formie jest po prostu genialny. Mascherano natomiast da większy spokój w defensywie, ale przecież zależy nam na utrzymywaniu się przy piłce. Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie Mascherano w obronie, a Sergio dać na DM jednak.

1

Messi postawił tak wysoko poprzeczkę, że jeden gorszy sezon, który jednocześnie byłby spełnieniem marzeń nie jednego piłkarza jest odbierany jako klęska i porażka Leo...

0

Sekretna broń i piszą o niej w gazecie ta? Ah ten Sport ;)

0

Usprawiedliwienia zawsze będą. Ale już po prostu nie mogę czytać o tych ogórkach, naleśnikach itp...

0

Nie moge się doczekać aż w końcu w sobotę jedna ze stron chociaż zamilknie....

1

Swoja drogą bardzo bym chciał w Barcelonie zobaczyć Danilo.

9

Nie wiedziałem, że wartość rynkowa Montoyi to 12 milionów. wow.
Sam temat brzmi a la "Martin Montoya chce porozmawiać" rodem z Football Managera xd

0

Ja z porównaniem tych zawodników wstrzymam się jeszcze. Nie wiadomo jak się zaprezentuje Suarez ;)

0

Myślę, że każdy cule o tym zapamięta do końca zycia xd

0

Tylko oby nie było jak z Alexisem. Ten też chciał tylko do Barcy...

0

Chciałbym jeszcze raz Mascherano na DP zobaczyć. Albo on albo Samper.

6

Noooo. Chyyyyyyba maaaaaasz raaaacjeeeee

0

Douglas ma kontuzje

0

Wyobraź sobie, że nie jestem nieudacznikiem a narzekam, nie na wszystko i nie na wszystkich ale na znaczną część, bo mam swoje powody i nie pozwalam sobie na te felerne i nieuczciwe zagrywki PO. Obietnic nie spełniają w najmniejszym stopniu, a wprowadzają rzeczy o których Polacy nie mają prawa nawet zadecydować. Demokracja to PONIEKĄD rządy głupców. Głosy dwóch meneli spod budki z piwem są więcej warte jak profesora zwyczajnego. Smiech na sali. Poza tym nasza gospodarka już jest rujnowana przez UE.

0

Sam nie rozumiem do końca fenomenu stwierdzenia gimbus. Kiedyś to były autobusy które woziły gimnazjalistów do szkół, teraz to określa jak wnioskuję jakieś głupie, puste, zapatrzone w siebie 13-15 letnie dziecko z chorym umysłem i cholera wie czym jeszcze.

0

Myślę, że MarshallLAW miał raczej na myśli mnie ;) Nie mam zamiaru dyskutować na temat prawicy a tym bardziej Kongresu Nowej Prawicy bo po co? Najwidoczniej niektórym dobrze się żyje w tuskolandii i krzyż na drogę. A przynajmniej tak wnioskuję po zaczepliwym i nieprzyjemnym stwierdzeniu "gimboprawica".

0

Dobra, nie wszystkim trafia w gusta akurat Twoje poczucie humoru, tak samo jak innych Tobie. Pomyślałem, że może kogoś to rozbawi na zakończenie dnia więc to wstawiłem. Nie rozumiem zbytnio Twojego problemu z tym.

0

Nie przesadzasz? o.O Napisałem żart jednocześnie przepraszając za offtop.

2

Ta, jakby tak grał w Barcy to "kibice" by mu wszystkie błędy wybaczali ;p

1

0

Wybaczam :p

0

A nie mówiłem? ;) 2-2.

1

Tak, to prawda.
Życzę tym chłopakom jak najlepiej, niektórzy okreslają nawet Januzaja nowym Giggsem ale zobaczymy jak się jego kariera potoczy. Teraz tym gnojkom w większości zależy tylko na forsie, nie to co kiedyś.

0

Yoda a nie Yoka xd

0

To w takim razie po czym wnosiłeś, że Di Maria był najlepszy na boisku ? xd

2

Getafe na 2-1 :D heherehłe, niesamowite!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?