jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ano, czasami potencjalnie najgłupsze decyzje okazują się najlepszymi.
1
Fajne widowisko na Anoeta. Sociedad podejmuje Getafe, któremu strzelił w 83 minucie brameczkę na 1-0 a Getafe w 90 minucie wyrównało. Najsik
1
Nie mniej jednak i tak bardziej od Januzaja imponuje mi Ben Arfa ;)
1
Chłopak się nieźle zapowiada już nawet od zeszłego sezonu. Technicznie jest niezły, ale jeszcze musi psychikę ogarnąć
1
Niedługo się okaże, że Moyes nie był gorszy od van Gaala. BA! Start miał lepszy :D
0
Piłka nożna to nie tylko obrońcy. Real ma potężny potencjał w ataku i szczególnie kontrach, które u nas mizernie wyglądają od kilku już lat.
Chociaż w meczu z Eibarem jedna kontra cudownie wyglądała, tylko za cholerę nie pamiętam w którym momencie. Chyba w pierwszej połowie.
0
Ja pierdykam... skończcie wstawiać te komentarze ze strony Realu. Po co to komu? Wiemy, że tam wszystko "żyje swoim życiem", ale na Boga przestańcie to tutaj wstawiać, bo tylko ludziom ciśnienie podskakuje. Ich cyrk ich małpy.
0
Luis Enrique? To na prawdę Ty?
0
Nie miałem żadnego problemu.
1
Zaraz się okaże, że z Realem zagra Sandro, Munir i Pedro.
Podczas oglądania tego tercetu w Gran Derbi szybko byście się przekonali jak ogromny zasób słownictwa posiadacie :D
49
Zubi przechytrzyl fife i dokonał transferu obroncy na następny rok. Vermaelen jest jego wunderwaffe
0
Sir Gmoch.
1
Kto wie czy to nie jest jego ostatnia szansa od Lucho
0
Pedro będzie naszą wunderwaffe na Gran Derbi :D
1
Natóralnie
0
Chyba raczej za półtora tygodnia
0
tródna tródna :)
3
Będzie miał lepsze, o ile mu nie odbije na punkcie kasy, jak to Brazylijczycy mają w zwyczaju.
0
Miałem na myśli raczej dojrzałość i na boisku i poza nim.
0
Ronaldo przy Inieście (?) to szczeniak...
0
Mialem raczej na mysli kontuzje, a nie to że ma problem ze znalezieniem sobie klubu.
3
Szkoda mi Victora.
2
Serwer zdał egzamin! Brawo!
0
A moim zdaniem będzie remis :)
0
Na Niemców zawsze jest motywacja :) Co prawda nie tak wielka jak na rusków, ale jednak :)
1
Nie wiem czy w trakcie dwóch spotkań towarzyskich można złapać rytm meczowy, no ale bądźmy dobrej myśli :)
0
Mecz Brazylia - Niemcy akurat pokazał, że futbol jest mega zaskakujący. Myślę, że w przypadku meczu Kazachów z Holendrami to tez jest raczej zaskoczenie niż wyrównany poziom futbolu.
0
Początki Guardioli też nie były niesamowite ;) Zawsze przegrywaliśmy albo remisowaliśmy z Rubinem :D albo innymi radzieckimi zespołami.
0
Szczerze w to wątpię. Głównym argumentem tutaj jest to czy dany piłkarz jest znany, jaki ma overall w fifie i FMie i czy przeciwko Barcelonie albo Realowi strzelił bramkę.
0
Oczywiście. Sam przechodze przez ciężki okres, ale dam radę ;)
Trzeba patrzyć przed siebie i rozpieprzać z bara wszelkie przeciwności losu. Inaczej nic nie ma sensu.