jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze zatęsknisz za liceum. Oj zatęsknisz ;) Też tęsknie :P To były tak zaje*iste czasy...
0
Kurna chopy xD gdyby do składu doszedł Cuadrado i Reus to byłaby to rewolucja totalna. Odeszły fajne jednostki, doszły jeszcze lepsze, jedne z najlepszych w Europie na swojej pozycji. Pomyślcie ino.
Wszyscy liczyli na Deulofeu a jednak go wypożyczono - zwalnia miejsce. Zwróćmy uwagę, że nikt tak na pstryk palcem by takiej decyzji nie podjął. Tym bardziej, że w ataku na chwilę obecną mamy tylko Neymara, Messiego i Pedro, którego raczej określiłbym mianem lewego bidonowego niż napastnikiem. Nawet taki Ah Szabat Munir by go wygryzł ze składu prędzej czy później. Także, transfer Cuadrado jest moim zdaniem już przesądzony. Pytanie tylko co z tym Reusem. Jeżeli to kolejna bzdura to nie będę wcale zdziwiony, nie mniej jednak daje do myślenia. Może to jest jakiś AS z rękawa Zubiego? Chociaż... Boże co ja powiedziałem.
0
Może zarząd wystraszył się Realu i doszedł do wniosku, że transfer Reusa i Cuadrado jest niezbędny :P Śmiesznie by było gdyby przyszli. Cuadrado jeszcze rozumiem. Ale Reus? jakim cudem niby? Prędzej za sezon
0
Klauzula Reusa się aktywuje dopiero w przyszłym letnim okienku.
4
na każdej pozycji którą wymieniłeś :P
0
Ehe, pewnie według Sportu albo Mundo :D
0
Bo jak remont to po całości :)
1
No i to jest właśnie zaje**ste :)
0
Różne tragedie chodzą po świecie, jednak życie biegnie dalej. Trzeba umieć się podnieść. Szczególnie jeżeli jest się osobą medialną.
0
Co Ty w ogóle piszesz? Co mieć jak najszybciej za sobą? Prezentację zawodnika? Przecież to jest genialna impreza. Dla klubu, zawodnika oraz kibiców. Traktujesz to jak karę?
0
prawie jak Heisenberg
0
nono. Proste ;)
1
Miał być ból Hala dzieci a jest ból visca dzieci
2
Nie licząc Villareal i Athletic, można powiedzieć, że mamy szczęście, bo Suarez będzie dostępny na mecze przeciw najsilniejszym. :)
0
Kasa misiu kasa
1
Szkoda trochę, że nie została zmniejszona sama sankcja dotycząca meczów. Ale fakt, że będzie trenował bardzo bardzo bardzo cieszy
10
Panie Boniek, nie, nie wygrali cwaniacy, tylko przegrały głąby, które nie potrafią dopilnować papierkowej roboty. Nauczycie się przepisów, to za rok spróbujecie raz jeszcze :)
0
Na TVN24 wiadomość z ostatniej chwili. Liga Mistrzów nie dla Legii. UEFA podtrzymuje swoją decyzję.
1
Serwer TASu padł :D hahahhaa
1
Nie chcę Twojej Danki :P
0
danke
1
Na jakiej stronie szukać komunikatu? Bo jakoś nie mogę namierzyć.
0
Chyba przypadkiem uciąłeś linka.
0
Rozumiem. Dzięki za odpowiedź panie Kesh.
0
Niedawno było 100 lecie rozpoczęcia pierwszej wojny. Więc może może? Z tej okazji... Będzie BANG
0
Ponowię pytanie, może teraz się trafi ktoś kto zna odpowiedź.
Nie, nie będzie to pytanie o treści: Kiedy decyzja TASu w sprawie Suareza. Nie.
Mianowicie, czy orientuje się ktoś, gdzie będzie można obejrzeć konferencję TASu na żywo, o ile taka w ogóle będzie miała miejsce? Gdzie szukać jakiejś relacji?
1
Za to nic nie wnosi do gry zespołowej, pressingu i obrony.
0
Robi miejsce dla Cuadrado. Może.
0
Wie ktoś może gdzie będzie i czy w ogóle będzie jakaś transmisja live z konferencji TASu?
1
pomocnik*