jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
danke
1
Na jakiej stronie szukać komunikatu? Bo jakoś nie mogę namierzyć.
0
Chyba przypadkiem uciąłeś linka.
0
Rozumiem. Dzięki za odpowiedź panie Kesh.
0
Niedawno było 100 lecie rozpoczęcia pierwszej wojny. Więc może może? Z tej okazji... Będzie BANG
0
Ponowię pytanie, może teraz się trafi ktoś kto zna odpowiedź.
Nie, nie będzie to pytanie o treści: Kiedy decyzja TASu w sprawie Suareza. Nie.
Mianowicie, czy orientuje się ktoś, gdzie będzie można obejrzeć konferencję TASu na żywo, o ile taka w ogóle będzie miała miejsce? Gdzie szukać jakiejś relacji?
1
Za to nic nie wnosi do gry zespołowej, pressingu i obrony.
0
Robi miejsce dla Cuadrado. Może.
0
Wie ktoś może gdzie będzie i czy w ogóle będzie jakaś transmisja live z konferencji TASu?
1
pomocnik*
0
no tak i przecież Legia jest lepsza od Barcy bo wyżej wygrała z Celticiem. Boże widzisz i nie grzmisz.
0
aa ja mam nadzieję że Rakitic to połączenie starego Xaviego, Busquetsa w formie i Iniesty w normie :)
0
A jak niby Lopez zniszczył życie Ikera?
1
Tej maszyny już nic nie zatrzyma :D
0
Z czego widziałem w poprzednim sezonie to było sporo zagrać w uliczkę. Moim zdaniem przesadzasz.
0
Ale co mają napisać? Decyzja w sprawie Suareza do końca tygodnia?
Przecież wszyscy i tak będą pytać czy coś wiadomo i czy są przecieki.
8
W grudniu pewnie jakoś.
Kurde, już mam dość tego pytania.
2
To chyba nie do mnie ;P
Aczkolwiek to porównanie z poziomami faktycznie troszkę nie na miejscu.
0
I z pewnością powielasz moje zdanie :)
1
Dokładnie kolego. Odnoszę wrażenie, że część userów jest przekonana, że zespoły w okresie przygotowawczym grają tak samo jak w środku sezonu.
0
No to jak masz to w przyrodzeniu to nie wtrącaj się w dyskusję. To chyba najprostsze rozwiązanie.
0
Stwierdzenie, że Kroos jest dobrym graczem (nawet przez kibica Barcelony) psuje Ci wieczór? Współczuję Ci zatem.
2
Pewnie, że tak :) Mnie zadowoli skromne 3-0. Zero z tyło dlatego, bo nasi bramkarze i obrona będą się popisywać wspaniałymi interwencjami :D Przynajmniej taką mam nadzieje :P
0
Co transfery? Mamy genialny skład. Chodzi raczej o zmobilizowanie i zmotywowanie, poustawianie i strategię na boisku. Same nazwiska pucharu nie gwarantują.....
0
To jest tak żenujące, że nie idzie tego opisać.
0
a co ma do akurat tego zarząd o.O?
6
Miło widzieć, że chociaż część osób kibicuje dobremu futbolowi, a nie jest tylko fanatycznie zaślepiona w Barcelonę jak co poniektórzy.
0
Więcej wiary!
2
Bo co? Nie można powiedzieć o piłkarzu Realu że jest genialny?
Ja nie wiem na czym polega to zakompleksienie niektórych "kibiców"
2
Jak na debiut to zagrał wyśmienicie.