0

danke

1

Na jakiej stronie szukać komunikatu? Bo jakoś nie mogę namierzyć.

0

Chyba przypadkiem uciąłeś linka.

0

Rozumiem. Dzięki za odpowiedź panie Kesh.

0

Niedawno było 100 lecie rozpoczęcia pierwszej wojny. Więc może może? Z tej okazji... Będzie BANG

0

Ponowię pytanie, może teraz się trafi ktoś kto zna odpowiedź.
Nie, nie będzie to pytanie o treści: Kiedy decyzja TASu w sprawie Suareza. Nie.
Mianowicie, czy orientuje się ktoś, gdzie będzie można obejrzeć konferencję TASu na żywo, o ile taka w ogóle będzie miała miejsce? Gdzie szukać jakiejś relacji?

1

Za to nic nie wnosi do gry zespołowej, pressingu i obrony.

0

Robi miejsce dla Cuadrado. Może.

0

Wie ktoś może gdzie będzie i czy w ogóle będzie jakaś transmisja live z konferencji TASu?

1

pomocnik*

0

no tak i przecież Legia jest lepsza od Barcy bo wyżej wygrała z Celticiem. Boże widzisz i nie grzmisz.

0

aa ja mam nadzieję że Rakitic to połączenie starego Xaviego, Busquetsa w formie i Iniesty w normie :)

0

A jak niby Lopez zniszczył życie Ikera?

1

Tej maszyny już nic nie zatrzyma :D

0

Z czego widziałem w poprzednim sezonie to było sporo zagrać w uliczkę. Moim zdaniem przesadzasz.

0

Ale co mają napisać? Decyzja w sprawie Suareza do końca tygodnia?
Przecież wszyscy i tak będą pytać czy coś wiadomo i czy są przecieki.

8

W grudniu pewnie jakoś.
Kurde, już mam dość tego pytania.

2

To chyba nie do mnie ;P
Aczkolwiek to porównanie z poziomami faktycznie troszkę nie na miejscu.

0

I z pewnością powielasz moje zdanie :)

1

Dokładnie kolego. Odnoszę wrażenie, że część userów jest przekonana, że zespoły w okresie przygotowawczym grają tak samo jak w środku sezonu.

0

No to jak masz to w przyrodzeniu to nie wtrącaj się w dyskusję. To chyba najprostsze rozwiązanie.

0

Stwierdzenie, że Kroos jest dobrym graczem (nawet przez kibica Barcelony) psuje Ci wieczór? Współczuję Ci zatem.

2

Pewnie, że tak :) Mnie zadowoli skromne 3-0. Zero z tyło dlatego, bo nasi bramkarze i obrona będą się popisywać wspaniałymi interwencjami :D Przynajmniej taką mam nadzieje :P

0

Co transfery? Mamy genialny skład. Chodzi raczej o zmobilizowanie i zmotywowanie, poustawianie i strategię na boisku. Same nazwiska pucharu nie gwarantują.....

0

To jest tak żenujące, że nie idzie tego opisać.

0

a co ma do akurat tego zarząd o.O?

6

Miło widzieć, że chociaż część osób kibicuje dobremu futbolowi, a nie jest tylko fanatycznie zaślepiona w Barcelonę jak co poniektórzy.

0

Więcej wiary!

2

Bo co? Nie można powiedzieć o piłkarzu Realu że jest genialny?
Ja nie wiem na czym polega to zakompleksienie niektórych "kibiców"

2

Jak na debiut to zagrał wyśmienicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?