jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak na debiut to zagrał wyśmienicie.
1
Cieszymy się razem z Tobą. :)
0
Kusisz.......
0
tak jak Tobie ten komentarz :P
1
1
i niech Bóg go błogosławi.
0
Denis Irwin
0
A może Łukasz Broź zamiast Cuadrado?
5
kapusta
1
Zaczyna się.........
1
Pierdykam ile można pytać o to samo... 10 tys pytań kiedy info o Suarezie. Zescrollujcie w dół to wszystkiego się dowiecie zamiast niepotrzebnie spamowac
0
Może nie możemy go jeszcze kupić bo jesteśmy zablokowani w BIKu przez te długi :P
0
Właśnie się dowiedziałem ze Real przegrał z United 3-1 o.O
5
Ogólnie spoko tylko mendę ;P
0
"Pokazał dziś galaktyczny futbol." ;DDD
0
Mascherano będzie nasza wunderwaffe
0
Youtube
3
No i super!!!!! Teraz tylko pytanie co dalej? Co z Cuadrado?
1
O ile nie wróci zakaz transferowy: )
0
Uwaga, Mathieu jest wychowankiem Barcelony.
0
Nie wolałbym.
3
Manchester przeprowadził prawdziwą rewolucję. Barca co najwyżej jakiś remanent.
1
Chłopie to tylko kolejny taki news. Już to w tym tygodniu z 3 razy czytałem. Poza tym to co mówi ich prezydent wcale nie faworyzuje United.
1
Może formacja 9-0-1? :D
0
Z jednej strony drażni mnie to ze przeplacamy za Mathieu, że żałujemy na Cuadrado, z drugiej strony jestem mega zadowolony ze jesteśmy aktywni na rynku.
Drażnią mnie non stopowe narzekania. Cieszcie się ze kupilismy
Zawodników na pozycje które trzeba było wzmocnić. Transfer Suareza jest dodatkiem. Poza tym okno się jeszcze nie skończyło.
0
Poniedziałek.
3
Aha, czyli przeplacamy za Mathieu, a żałujemy na Cuadrado. Szacuneczek.
0
Kurczę no, Cuadrado przybywaj. .. za rok jeżeli powróci zakaz transferowy będziemy bez prawego obrońcy a Montoya to jest jakaś porażka...
0
Oby nic.
0
Udane trollowanko trollu. Żegnam, nie mam zamiaru marnować czasu na jakieś wyszczekane dziecko.