jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I za 3 dni po fryzurze :D Dłużej trwa robienie fryzury niż jej byt :D
3
Tello na bank odchodzi, mam nadzieję, że Pedro również. Warunkiem jest również odejście Alvesa. To jest najważniejsze.
1
No ale czemu mieliby płacić więcej? bardzo dobrze, że się targują. To, że Barca jest gotowa zapłacić za każdy transfer nie oznacza, że nie będą się kłócić o jak najniższą cenę.
0
nic mi nie mów bo został mi jeszcze sezon :P
0
Wiem, że inny kolor skóry, ale te oczy, okulary postawa i garnitur jakoś bardzo mi się skojarzyły.
3
Bartomeu na tym zdjęciu wygląda jak Gus z Breaking Bad :D
0
No według Bartomeu stać nas na każdy transfer niezależnie od kwoty.
0
ponad dwa miechy! Ani nie będzie grał ani trenował.
0
nikt nie jest nieomylny, a szczególnie nasz zarząd :P
3
Na początku przeczytałem, że Gerard Deulofeu zostanie zawodnikiem Barcy B :P
0
Nie puszczą go. Rok temu były spekulacje tego typu
0
Skąd to wiesz ?
0
oooooooo beekoo
2
a po co mają się zmieniać?
0
"a pewny jesteś, że nie będzie grać jedna i ta sama jedenastka? w poprzednim sezonie też tak miało być, a grały nazwiska..."
- że co? To zdanie się kupy nie trzyma totalnie.
Nie wiem za bardzo co mam Ci odpowiedzieć na Twój komentarz, bo w ani jednym punkcie nie odnosi się do mojego.
0
no i co w związku z tym? Mam się teraz czuć urażony? poniżony?
1
Dlaczego śmiesznie małe? Przecież nie będzie grać non stop jedna i ta sama jedenastka. Rafinha na bank będzie grał tylko ni cholery nie widzę tu związku z Suarezem.
0
No ciekawe kto będzie numerem 1. Bravo na mundialu spisał się genialnie.
Rywalizacja będzie zacięta, i bardzo dobrze.
1
*dryblerze
0
Alexis wyskakuje na 8 metrów :D
0
Jak sprzedadzą Pedro to na bank przyjdzie Suarez
3
Super by było gdyby Messi grał cofnięty za plecami Suareza. Wtedy ustawienie 4-2-3-1 było by bajką. Z przodu Suarez, po bokach Neymar z Sanchezem. Potencjał ofensywny byłby niesamowity. Szkoda, żeby któryś z nich się marnował na ławce.
1
Ciekawe tylko co to za źródło.
Aczkolwiek wiadomość bardzo przyjemnie się czyta.
1
Francja wymiera. W 2027 jakby arabusy spięły dupska mogliby stworzyć z tego kraju jakiś kalifat. Kurdystan czy coś.
11
Nie wierzę w to co przeczytałem.
Moim zdaniem jest to świetny ruch ze strony klubu. Widać przynajmniej, że nie będą go pieszczotliwie głaskać po główce i wmawiać, że nic się nie stało...
0
O ile nie bardziej od Rakitica
0
Lucho na pewno wie jakie ma zamiary, ale czy jest w tym choć troszeczkę prawny - nie wiemy.
Nawet jeśli tak, to nie za bardzo rozumiem sens tego transferu. O ile mi wiadomo Nolito to lewy skrzydłowy, jest Neymar, nie wiadomo co z Pedro i Alexisem, co z Tello... nie kumam tego ruchu za bardzo, ale może mają jakieś chytre plany nasi panowie ;)
0
no teraz to juz zglupialem
0
Albo 4-2-3-1 i Messi na OP
0
Już bym wolał Ramiego od Mathieu szczerze powiedziawszy