0

I za 3 dni po fryzurze :D Dłużej trwa robienie fryzury niż jej byt :D

3

Tello na bank odchodzi, mam nadzieję, że Pedro również. Warunkiem jest również odejście Alvesa. To jest najważniejsze.

1

No ale czemu mieliby płacić więcej? bardzo dobrze, że się targują. To, że Barca jest gotowa zapłacić za każdy transfer nie oznacza, że nie będą się kłócić o jak najniższą cenę.

0

nic mi nie mów bo został mi jeszcze sezon :P

0

Wiem, że inny kolor skóry, ale te oczy, okulary postawa i garnitur jakoś bardzo mi się skojarzyły.

3

Bartomeu na tym zdjęciu wygląda jak Gus z Breaking Bad :D

0

No według Bartomeu stać nas na każdy transfer niezależnie od kwoty.

0

ponad dwa miechy! Ani nie będzie grał ani trenował.

0

nikt nie jest nieomylny, a szczególnie nasz zarząd :P

3

Na początku przeczytałem, że Gerard Deulofeu zostanie zawodnikiem Barcy B :P

0

Nie puszczą go. Rok temu były spekulacje tego typu

0

Skąd to wiesz ?

0

oooooooo beekoo

2

a po co mają się zmieniać?

0

"a pewny jesteś, że nie będzie grać jedna i ta sama jedenastka? w poprzednim sezonie też tak miało być, a grały nazwiska..."
- że co? To zdanie się kupy nie trzyma totalnie.
Nie wiem za bardzo co mam Ci odpowiedzieć na Twój komentarz, bo w ani jednym punkcie nie odnosi się do mojego.

0

no i co w związku z tym? Mam się teraz czuć urażony? poniżony?

1

Dlaczego śmiesznie małe? Przecież nie będzie grać non stop jedna i ta sama jedenastka. Rafinha na bank będzie grał tylko ni cholery nie widzę tu związku z Suarezem.

0

No ciekawe kto będzie numerem 1. Bravo na mundialu spisał się genialnie.
Rywalizacja będzie zacięta, i bardzo dobrze.

1

*dryblerze

0

Alexis wyskakuje na 8 metrów :D

0

Jak sprzedadzą Pedro to na bank przyjdzie Suarez

3

Super by było gdyby Messi grał cofnięty za plecami Suareza. Wtedy ustawienie 4-2-3-1 było by bajką. Z przodu Suarez, po bokach Neymar z Sanchezem. Potencjał ofensywny byłby niesamowity. Szkoda, żeby któryś z nich się marnował na ławce.

1

Ciekawe tylko co to za źródło.
Aczkolwiek wiadomość bardzo przyjemnie się czyta.

1

Francja wymiera. W 2027 jakby arabusy spięły dupska mogliby stworzyć z tego kraju jakiś kalifat. Kurdystan czy coś.

11

Nie wierzę w to co przeczytałem.
Moim zdaniem jest to świetny ruch ze strony klubu. Widać przynajmniej, że nie będą go pieszczotliwie głaskać po główce i wmawiać, że nic się nie stało...

0

O ile nie bardziej od Rakitica

0

Lucho na pewno wie jakie ma zamiary, ale czy jest w tym choć troszeczkę prawny - nie wiemy.
Nawet jeśli tak, to nie za bardzo rozumiem sens tego transferu. O ile mi wiadomo Nolito to lewy skrzydłowy, jest Neymar, nie wiadomo co z Pedro i Alexisem, co z Tello... nie kumam tego ruchu za bardzo, ale może mają jakieś chytre plany nasi panowie ;)

0

no teraz to juz zglupialem

0

Albo 4-2-3-1 i Messi na OP

0

Już bym wolał Ramiego od Mathieu szczerze powiedziawszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?