0

Kulturka :)

2

A może sikać na stojąco ?

0

Jeżeli może grać w piłkę z przyjaciółmi to niech spotka się na jakimś polu z Lucho i reszta drużyny jak już dojdzie i niech sobie grają :P

1

Jak widzę zawsze napis "oficjalnie" to mnie ciarki przechodzą jakoś dziwnie

0

Danilo ma taka klazule w kontrakcie że zapomnij

2

Właśnie mówiłem o wcześniejszym artykule. Jeżeli obie strony w przyjaznych stosunkach się rozstały, notabene po zaproponowaniu posady w Ciutat Esportiva (gdzie ta osoba mogła skorzystać z tej opcji ALE NAJWIDOCZNIEJ NIE CHCIAŁA) to najwidoczniej, poprzedni artykuł był stekiem bzdur.
Jakiś redaktorzyna dowiedział się, że Corella straci pracę i napisał jakieś dureństwo, żeby się sprzedało, a teraz wyszła prawda. Rozumiesz?
W dodatku masz napisane "W ubiegłym tygodniu poinformowno Corbelle, że ma dwa wyjścia." - Kolejny dowód

0

Czy mi się wydały czy znowuż media rozdmuchały aferę ;)
Jeżeli dostał opcję wyboru pracy w Ciutat Esportiva, albo odejść, to jednak nie został wypieprzony na bruk :)

0

Cudownie !

1

Można powiedzieć, że mam lepiej od Suareza. Ja mogę sobie pójść na mecz a on nie :P

0

Miło mi to słyszeć :P

0

Może mi ktoś w wielkim skrócie napisać jak pierwsza połowa? Dopiero wróciłem z pracy, i nic nie wiem.

0

Byle szybko bo Cuadrado nie będzie czekać wiecznie :)

0

no czyli norma. Koledzy powyzej uwierzyli gazetom :)

0

stop stop stop.
To jeszcze nie jest oficjalne info tylko jakies dziennikarskie ploty że może fifa się ugnie. A jeżeli oficjalne to poprosze o zrodlo.

0

Łot łot łot????
Poważnie :O
Nie wiedziałem!

0

Nie ma co się tak cieszyć bo do października i tak z nami nie pogra. Może szczyt swoich możliwości w Barcelonie uzyska jakoś w grudniu/styczniu.
Do października czyli przez 3 miesiące trwania ligi, będziemy grali z Pedro .......
Strasznie mi szkoda Alexisa.

0

Piłkarze Brazylii utożsamiają się z pachołkami na treningach.

0

No odchodzi CHYBA Xavi i Fabregas poszedl więc Kross by w sumie mogl przyjsc... Ale on woli Real zdecydowanie.
W Football Managerze nawet nie chcial do mnie do Barcy przejsc :D

3

Chciałbym mieć tak "pracowite" dni...

0

Ta tylko że Pedro grał tylko w pucharze króla i w meczach z beniaminkiem. Alexis pracował jak wół. Nie rozumiem tego transferu. Zenada

0

Ludzie spokojnie :) to tylko daily express

0

No i bardzo ładnie :)

1

Ziomuś, tu poglądy nie mają nic do rzeczy :)
I z tym znalezieniem pracy to przesadziłeś jak połowa osób tutaj. To nie jest jakiś przeciętny Kowalski żyjący od pierwszego do pierwszego w Polsce. tylko jedna z (może to zbyt wygórowane słowo ale jest za wcześnie żebym wpadł na to inaczej określić :P) bardziej wpływowych na zespół postaci.
Co z tego że ma 62 lata? Powtarzam, to nie była babcia klozetowa na dworcu, tylko działacz FC Barcelony. Jak sobie taką notkę walnie w Curriculum Vitae, to z pewnością coś znajdzie. Z resztą nie wiem czy z emeryturki by już sobie nie mógł spokojnie żyć.
Pewnie zdania są złożone mega nielogicznie, za co przepraszam no ale jest 4 nad ranem :P Trzeba się zbierać do pracy...

5

Boże jak by wszystko super świetnie wiecie. Ogarnijcie się ludzie bo tak na prawdę nie macie o niczym bladego pojęcia. To, że ta śmieszna gazeta napisała taki a nie inny artykuł to jedno, a to jakie są prawdziwe okoliczności rozstania z Corbellą to drugie.
Najpierw chcecie rewolucji, wypierdzielić wszystko wszystkich i budować zespół od nowa, a jak już ta rewolucja się dzieje nagle wszyscy oburzeni, że jakim prawem takie rzeczy robią. Żenua

1

Requiescat im pace

3

Tak kompetentny jak Tusk

0

Wiem. Rekord klubu to będzie na 100% ;)

1

na nikogo jeszcze nie padło.
A ta gazeta to taki szmatławiec, że nie ma co o tym myśleć nawet. Ten artykuł to tylko udowadnia.

0

Na pewno nie dadzą więcej jak Real za Bale'a. Myślę ż zamkną to za 70 melonów

0

Spokojnie, jeszcze nic nie jest przesądzone.
Notabene ostatnio coś cicho o Suarezie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?