jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kulturka :)
2
A może sikać na stojąco ?
0
Jeżeli może grać w piłkę z przyjaciółmi to niech spotka się na jakimś polu z Lucho i reszta drużyny jak już dojdzie i niech sobie grają :P
1
Jak widzę zawsze napis "oficjalnie" to mnie ciarki przechodzą jakoś dziwnie
0
Danilo ma taka klazule w kontrakcie że zapomnij
2
Właśnie mówiłem o wcześniejszym artykule. Jeżeli obie strony w przyjaznych stosunkach się rozstały, notabene po zaproponowaniu posady w Ciutat Esportiva (gdzie ta osoba mogła skorzystać z tej opcji ALE NAJWIDOCZNIEJ NIE CHCIAŁA) to najwidoczniej, poprzedni artykuł był stekiem bzdur.
Jakiś redaktorzyna dowiedział się, że Corella straci pracę i napisał jakieś dureństwo, żeby się sprzedało, a teraz wyszła prawda. Rozumiesz?
W dodatku masz napisane "W ubiegłym tygodniu poinformowno Corbelle, że ma dwa wyjścia." - Kolejny dowód
0
Czy mi się wydały czy znowuż media rozdmuchały aferę ;)
Jeżeli dostał opcję wyboru pracy w Ciutat Esportiva, albo odejść, to jednak nie został wypieprzony na bruk :)
0
Cudownie !
1
Można powiedzieć, że mam lepiej od Suareza. Ja mogę sobie pójść na mecz a on nie :P
0
Miło mi to słyszeć :P
0
Może mi ktoś w wielkim skrócie napisać jak pierwsza połowa? Dopiero wróciłem z pracy, i nic nie wiem.
0
Byle szybko bo Cuadrado nie będzie czekać wiecznie :)
0
no czyli norma. Koledzy powyzej uwierzyli gazetom :)
0
stop stop stop.
To jeszcze nie jest oficjalne info tylko jakies dziennikarskie ploty że może fifa się ugnie. A jeżeli oficjalne to poprosze o zrodlo.
0
Łot łot łot????
Poważnie :O
Nie wiedziałem!
0
Nie ma co się tak cieszyć bo do października i tak z nami nie pogra. Może szczyt swoich możliwości w Barcelonie uzyska jakoś w grudniu/styczniu.
Do października czyli przez 3 miesiące trwania ligi, będziemy grali z Pedro .......
Strasznie mi szkoda Alexisa.
0
Piłkarze Brazylii utożsamiają się z pachołkami na treningach.
0
No odchodzi CHYBA Xavi i Fabregas poszedl więc Kross by w sumie mogl przyjsc... Ale on woli Real zdecydowanie.
W Football Managerze nawet nie chcial do mnie do Barcy przejsc :D
3
Chciałbym mieć tak "pracowite" dni...
0
Ta tylko że Pedro grał tylko w pucharze króla i w meczach z beniaminkiem. Alexis pracował jak wół. Nie rozumiem tego transferu. Zenada
0
Ludzie spokojnie :) to tylko daily express
0
No i bardzo ładnie :)
1
Ziomuś, tu poglądy nie mają nic do rzeczy :)
I z tym znalezieniem pracy to przesadziłeś jak połowa osób tutaj. To nie jest jakiś przeciętny Kowalski żyjący od pierwszego do pierwszego w Polsce. tylko jedna z (może to zbyt wygórowane słowo ale jest za wcześnie żebym wpadł na to inaczej określić :P) bardziej wpływowych na zespół postaci.
Co z tego że ma 62 lata? Powtarzam, to nie była babcia klozetowa na dworcu, tylko działacz FC Barcelony. Jak sobie taką notkę walnie w Curriculum Vitae, to z pewnością coś znajdzie. Z resztą nie wiem czy z emeryturki by już sobie nie mógł spokojnie żyć.
Pewnie zdania są złożone mega nielogicznie, za co przepraszam no ale jest 4 nad ranem :P Trzeba się zbierać do pracy...
5
Boże jak by wszystko super świetnie wiecie. Ogarnijcie się ludzie bo tak na prawdę nie macie o niczym bladego pojęcia. To, że ta śmieszna gazeta napisała taki a nie inny artykuł to jedno, a to jakie są prawdziwe okoliczności rozstania z Corbellą to drugie.
Najpierw chcecie rewolucji, wypierdzielić wszystko wszystkich i budować zespół od nowa, a jak już ta rewolucja się dzieje nagle wszyscy oburzeni, że jakim prawem takie rzeczy robią. Żenua
1
Requiescat im pace
3
Tak kompetentny jak Tusk
0
Wiem. Rekord klubu to będzie na 100% ;)
1
na nikogo jeszcze nie padło.
A ta gazeta to taki szmatławiec, że nie ma co o tym myśleć nawet. Ten artykuł to tylko udowadnia.
0
Na pewno nie dadzą więcej jak Real za Bale'a. Myślę ż zamkną to za 70 melonów
0
Spokojnie, jeszcze nic nie jest przesądzone.
Notabene ostatnio coś cicho o Suarezie :P